Fame MMA gala youtuberów

I o to chodzi.

Ej myślicie , ze serio Elite fighters da walkę miśkowi z Nadarzyna , który konczy w tym roku 60 , czy wałek? Ozdoba czy pick 99 co sadzicie? Z tego nie bedzie afery na Polskę? :zakręcony: Ciekawi mnie ta kwestia.:tysoncoffe:
Ale z masą by na pewno wyskoczył do klatki :D
 
Meduza stream 24 h
10 tys. zł z donejtów
Już widzę Szuliego.
Przecież on pewnie za porażkę w KSW ma ile: z 20 tys. zł?
:waldeklaugh:
Ja tylko czekam, jak jakiś zawodnik KSW powie, że bardziej mu się opłacają treningi personalne z ludźmi z YT niż walka na KSW xD

Przeglądam te shooty z Wardega. Kuźwa koleś powinien dostać dotacje od państwa za propagowanie ogarnięcia w internecie. Robi więcej misji publicznej i niż TVP i wiele organizacji pozarządowych przez całe swoje istnienie...
 
Dobre walki za free na yt.

Ambro vs Hassan to moje top 3 tej gali. Jesli mam byc szczery ta karta mało mnie powala. Nie moge przebolec rywala Ferrary liczyłem na zajebista bitkę, a jest mega g...o Arab vs Lupa grzałoby mnie , ale Arab bedzie latał tylko po nogi :sad:


 
Dobre walki za free na yt.

Ambro vs Hassan to moje top 3 tej gali. Jesli mam byc szczery ta karta mało mnie powala. Nie moge przebolec rywala Ferrary liczyłem na zajebista bitkę, a jest mega g...o



Zobaczysz ze ten haribo zaskoczy, byl zbyt pewny siebie. Za bardzo wyluzowany
 
6762F7CD-0B2D-4BEF-A312-30AB32146F95.jpeg

Niesamowite jak duzy jest potencjal ludzki do frikowego mma w tym kraju ciagle jakies nowe osoby sie pojawiaja
 
czy to nie jest podobny schemat jak kiedyś, gdy KSW po 2009 roku zaczęło być popularne?
Szybka popularność jednej organizacji, później wchodzi mnóstwo mniejszych organizacji z potężnym budżetem na start: firmy budowlane, deweloperskie właściciele, sponsorzy i...
... teraz mamy KSW, FEN i tyle.

Tak samo będzie z freakowymi galami.


Cos w tym jest. Freaki to dobry biznes. Czas pokaże kto zostanie , a kto upadnie. Mnie ciekawi , tez co nieraz tu pisałem co się stanie gdy X wykorkuje lub złamie kręgosłup na freak gali, czego nie wykluczam/prawo,politycy,media, zakaz freaków?/

@Bezimienny , co wtedy twoim zdaniem?




1617052826862.png
 
Last edited:
Ostatnio gadalem z userem Ewo to facet ciagle tylko linkiewcz-autobus i tak do usranrej. :/

To, że masz gąbkę zamiast mózgu i bawi cię patologia, to już dawno pokazałeś. Jeśli jak twierdzisz nie masz kilkanastu lat (co ewentualnie mogłoby poniekąd uzasadniać twoje dziecinne zachowanie, choć nadal nie byłoby "w normie"), to znaczy tylko tyle, że musisz być po prostu znudzonym życiem głupim zgredem, który niczego w życiu nie osiągnąwszy, zachwyca się ludźmi na swoim poziomie - czego żywym dowodem jest twoja aktywność na tym forum.
Żeby była jasność: wywołałeś mnie do tablicy tym co tu napisałeś (bezczelnie kłamiąc), jednocześnie spłycając moją wypowiedź do jednego wyrwanego z kontekstu zdania. Gdyby nie to, nie zmarnowałbym tej minuty, żeby w ogóle o tobie wspomnieć. Jak już wypowiadasz się publicznie na forum i o mnie piszesz, jednocześnie stawiając mnie w negatywnym świetle, to przynajmniej miej honor mnie oznaczyć p*zdeczko. I jeszcze pozdrowienie na koniec (postaram się trzymać poziom twoich idoli):

Wypierdalaj:tiphatb:
 
To, że masz gąbkę zamiast mózgu i bawi cię patologia, to już dawno pokazałeś. Jeśli jak twierdzisz nie masz kilkanastu lat (co ewentualnie mogłoby poniekąd uzasadniać twoje dziecinne zachowanie, choć nadal nie byłoby "w normie"), to znaczy tylko tyle, że musisz być po prostu znudzonym życiem głupim zgredem, który niczego w życiu nie osiągnąwszy, zachwyca się ludźmi na swoim poziomie - czego żywym dowodem jest twoja aktywność na tym forum.
Żeby była jasność: wywołałeś mnie do tablicy tym co tu napisałeś (bezczelnie kłamiąc), jednocześnie spłycając moją wypowiedź do jednego wyrwanego z kontekstu zdania. Gdyby nie to, nie zmarnowałbym tej minuty, żeby w ogóle o tobie wspomnieć. Jak już wypowiadasz się publicznie na forum i o mnie piszesz, jednocześnie stawiając mnie w negatywnym świetle, to przynajmniej miej honor mnie oznaczyć p*zdeczko. I jeszcze pozdrowienie na koniec (postaram się trzymać poziom twoich idoli):

Wypierdalaj:tiphatb:
Skoro nie lubisz freaków, to po co przeglądasz te tematy? Koleś Cię nie oznaczył, a i tak tutaj wlazłeś, po co?
 
To, że masz gąbkę zamiast mózgu i bawi cię patologia, to już dawno pokazałeś. Jeśli jak twierdzisz nie masz kilkanastu lat (co ewentualnie mogłoby poniekąd uzasadniać twoje dziecinne zachowanie, choć nadal nie byłoby "w normie"), to znaczy tylko tyle, że musisz być po prostu znudzonym życiem głupim zgredem, który niczego w życiu nie osiągnąwszy, zachwyca się ludźmi na swoim poziomie - czego żywym dowodem jest twoja aktywność na tym forum.
Żeby była jasność: wywołałeś mnie do tablicy tym co tu napisałeś (bezczelnie kłamiąc), jednocześnie spłycając moją wypowiedź do jednego wyrwanego z kontekstu zdania. Gdyby nie to, nie zmarnowałbym tej minuty, żeby w ogóle o tobie wspomnieć. Jak już wypowiadasz się publicznie na forum i o mnie piszesz, jednocześnie stawiając mnie w negatywnym świetle, to przynajmniej miej honor mnie oznaczyć p*zdeczko. I jeszcze pozdrowienie na koniec (postaram się trzymać poziom twoich idoli):

Wypierdalaj:tiphatb:



Haha jak jak kocham gdy ludzie sami załatwiają sie w postach, gosc jest chyba w top 5 24 h na dobę na cohones jeszcze zachęcający ludzi zakładać sie o 1000 zeta i będzie mi tu pisał cos o zgredzie i zniszczonym życiu :putinlaugh: czyżby wyrzuty sumienia na temat własnego. Całe czas boli dupa o wyjaśnienie Cię w tamtym wątku widzę i taka jest prawda. Fejm to patola , jak można to oglądac o jezu , zakłady o F9 80procent nawalonych postów.

Tak zgadzam się wypierdalaj ::jondance::::jondance::::jondance::
 
Back
Top