Fame MMA gala youtuberów

Misiek z Nadarzyna nowa nadzieja HW w polskim mma:goldi:


Ładnie Fejm leci z tym trailerem do F10 , serio tam cos podupadło. Dla mnie ten trailer maksimum powinien latać już od wtorku.


Elitarni wojownicy przejmują rynek :cool:
 
Jeszcze jak wjedzie Bonus BGC, któremu dadzą pro zawodnika mającego rekord 0-20, najlepiej zza granicy. Za taką gale mógłbym oddać cały swój majątek.

czyli jakieś 20zł
 
Jestem cholernie ciekawy kto stoi za Elite Fighters.

Powiem tyle facet , ma jaja i nie zna granic skoro nawet Misiek tam będzie walczył.

Fani freaków do właściciela Elite Fighters, w środku Fejm spoglądający z zazdrości.


Dajcie mi już konfe Elitarnych ojcze :antonio:

1616685886851.png
 
Last edited:
Polska jest przynajmniej w czymś lepsza i ma lepszy dryg-freaki. Amerykance pooooowoli odkrywają freak fighty.
Tu gala ....bokserska:jimcarreyvomit: freaków planowana na czerwiec.

Oni jeszcze nie wiedza, ze freaki się dobrze je tylko w MMA.:baldwinwhiskey::kis:


1616700261355.png
 
XD juz wiem czemu nie widzę Elity. Napisałem post , a co na zdjeciu robi dziadek z 2 wnuczków , gdzie RODO? i najprawdopodobniej dostałem bloka , bo gdy sie wylogowałem to wszystko widze.

Ja pitole.......:ashamed::brainoverload::usunto:
Ja mam bloka od Rafona bo coś do niego pisałem ale już nie pamiętam co bo to ponad dwa lata temu :lol:
 
Ja na prywatnym koncie obserwuje tylko znajomych, Conora, Janka i UFC. Na drugim fame i te inne wszystkie organizacje, bonusow, nitrow itp.


Ja leje na insta , mam tam tylko 60 modelek i federacje freakowe. To jest moj pierwszy ban na tym portalu , dane tez feakowe. Lipa , cholera , bo teraz nie mogę elitki obserwować...
 
Ja leje na insta , mam tam tylko 60 modelek i federacje freakowe. To jest moj pierwszy ban na tym portalu , dane tez feakowe. Lipa , cholera , bo teraz nie mogę elitki obserwować...
Tez mam wyebane na insta, załoz drugie konto i swiety spokoj. Jebac followy, mam dwa konta bo nie lubie spamu.
 
Tez mam wyebane na insta, załoz drugie konto i swiety spokoj. Jebac followy, mam dwa konta bo nie lubie spamu.


Mogłem nie nazywać Miska z Nadarzyna dziadkiem....czasami zapominam, ze dużo na świecie jest stypiarzy i nie maja tego luzu, choc uważam ze to był serio niewinny zarcik , nie przekraczający smaku.
 
Back
Top