Fame MMA gala youtuberów

przeciez jest nagranie z samochodzu Malika, ze nie chce wschodnio-europejskiej patologii :)

Pick99

Jednak finałem tej zabawy jest octagon. Najwazniejsze by tam sie dzialo.
A nie do końca, ja szanuje sobie dymy na konferencjach i wazeniach.
Walka to deser
 
Screenshot_20210323-195251_Instagram.jpg

No i elegancko, elite fighters to freakowa federacja na którą czekałem.
Będą dymy a nie taka grzeczna stypa jak w high leauge
 
Bo zatrudniają jakieś dzieci co mają setki tysięcy followersow jak ten czuux czy jak mu tam.
Ale lepszym show bedzie elite fighters
Show też trzeba umieć robić, a jeśli Jóźwiak za tym stoi, to będzie żenada. Mnie z tych "odpadów" po FAME zainteresowałby tylko Ozdoba, bo w resztę przygłupów mam wyjebane.
 
View attachment 18766
No i elegancko, elite fighters to freakowa federacja na którą czekałem.
Będą dymy a nie taka grzeczna stypa jak w high leauge

On będzie walczył na elite fighters? XDDDDDD


Ozdoba

Ja mam na wszystkich wyj...e , chodzi tylko młockę w octagonie :cool: Ja i tak 98 procent tych ludzi w ogóle nie znam...

Ciekawe kogo Szeliga dostanie na F10


 
Last edited:
Panowie, póki co zestawienia na elite fighters wygląda obiecująco.
Ewa z Warsaw Shore
dymogenna
( szarpała się nawet ze swoją przyjaciółka w Warsaw Shore eweloną)
Bodychrist vs Robalini
Nie lubię bodychrista ale między nimi jest prawdziwy konflikt wiec bankowo będą DYMY na konferencjach
Daniel Magical vs tba
Ojciec patologi na strimach wiecej pisać nie trzeba.
Maciek vs tarzan
Na ta walkę mam wyjebane ale reszta zapowiada się lepiej niż lil masti i jakieś dzieciaki z high leauge gdzie dymów nie będzie
 
Jedna laska z elite mma ma 172 tysiace obserwujacych , a druga 235 tysiecy.

Wcale ta Elite mma nie bedzie taka słabiutka ,,fejmowo'' jak myslałem






99picks
Ja oglądam wszystko co jest freakiem fightem , wiec mnie nie musisz przekonywać do EF czy HLu.
 
99picks

Mozesz mi napisac czemu oglądasz WS, bo mnie to trochę intryguje. Jakie sa tego powody? Czego szukasz w takim programie? Ile trwa 1 odcinek WS z ciekawosci i ile odcinków ma cały sezon? Tam jest jakis finał , kasa , zwycięzca itp?

Opisz mi trochę o co tam kuzwa chodzi.
 
Last edited:
99picks

Mozesz mi napisac czemu oglądasz WS, bo mnie to trochę intryguje. Jakie sa tego powody? Czego szukasz w takim programie? Ile trwa 1 odcinek WS z ciekawosci i ile odcinków ma cały sezon? Tam jest jakis finał , kasa , zwycięzca itp?

Opisz mi trochę o co tam kuzwa chodzi.
Byku oznaczaj mnie proszę bo mogę przeoczyć któreś pytanie.
Piszesz @99picks :)
Wiesz co oglądałem tylko parę odcinków, bardziej ten sezon w którym pojawił się Kasjusz :)
Nie ma tam żadnej kasy lub finału, taki big Brother z chlaniem i imprezowaniem.
Odcinek trwa kolo godzinki chyba
 
Kurwa Panowie, wiem że już pytałem, ale się totalnie gubię w tym.

Która federacja to ta drugorzędna od FAME MMA?

Elite Fighters to ta, gdzie idą wszystkie wyrzucone z FAME patusy typu Daniel Magical i to Jóźwiak założył? :beczka:

A to coś od tego Malika, Hype MMA czy jakoś tak?

No i najważniejsze, czy projekt braci Collins to jednorazowa gala? Przecież tam karta rozpierdala wszystko, dziwię się czemu tak cicho o tym, zobaczyć Marcinkiewicza w klatce to będzie kosmos. :lol:
 
Kurwa Panowie, wiem że już pytałem, ale się totalnie gubię w tym.

Która federacja to ta drugorzędna od FAME MMA?

Elite Fighters to ta, gdzie idą wszystkie wyrzucone z FAME patusy typu Daniel Magical i to Jóźwiak założył? :beczka:

A to coś od tego Malika, Hype MMA czy jakoś tak?

No i najważniejsze, czy projekt braci Collins to jednorazowa gala? Przecież tam karta rozpierdala wszystko, dziwię się czemu tak cicho o tym, zobaczyć Marcinkiewicza w klatce to będzie kosmos. :lol:



Elite fighters- podobno Jozwiak za tym stoi i oni zgarniają fejmowe odpady najbardziej.

Hype mma- jest to mini gala od FAME MMA

High League to Malik Montana
 
Kurwa Panowie, wiem że już pytałem, ale się totalnie gubię w tym.

Która federacja to ta drugorzędna od FAME MMA?

Elite Fighters to ta, gdzie idą wszystkie wyrzucone z FAME patusy typu Daniel Magical i to Jóźwiak założył? :beczka:

A to coś od tego Malika, Hype MMA czy jakoś tak?

No i najważniejsze, czy projekt braci Collins to jednorazowa gala? Przecież tam karta rozpierdala wszystko, dziwię się czemu tak cicho o tym, zobaczyć Marcinkiewicza w klatce to będzie kosmos. :lol:
To od Malika to będzie ciężka stypa z dziećmi które maja setki tysięcy followersow na insta.
::clintdis::

Elite fighters to będzie kozacka federacja
 
No to Fejm ma wielki problem , traci 2 HW przez ciężkie kontuzje - Bestia i Popek.



"Miałem operację techniką videoskopową. Stwierdzono przepuklinę pachwinową skośną i przepuklinę nad i pod pępkiem. Dodatkowo w otworze przepukliny znalazł się duży tłuszczak około 7 cm, który usunięto. Na te przepukliny założono siatki prolenowe… Dodatkowo zszyli kawałek zerwanego mięśnia prostego" - napisał Piechowiak obok zdjęcia, na którym ma zaklejone rany na brzuchu.
Piechowiak najwyraźniej wrócił już do domu. "Jak się czuję? Daję radę, ale z dnia na dzień czas goi rany i musi być tylko lepiej. Brzuch na dole opuchnięty i strasznie ciągnie, ale to 3 dzień po zabiegu. Kiedy wracam do treningów? Chciałbym szybko, ale nie zapowiada się" -



 
Ktoś jest w stanie wyjaśnić czym jest to:
ELITE Fighters
EFM Show i cała reszta tych podróbek FAME?
Bo rozumiem, że ta pierwotna podróba FAME czyli HIGH to jest jakaś współpraca z tym Malikiem?
 
Back
Top