Fame MMA gala youtuberów

Malik to przecież słup. Jakieś Czeczeny za tym stoją?

Fakty są takie, ludzie zwąchali, że Fame MMA trzepie kasę i to się w Polsce przyjęło, tak więc zaczynają ich małpować. Ale oryginału nie przeskoczą IMO.
 
Ktoś jest w stanie wyjaśnić czym jest to:
ELITE Fighters
EFM Show i cała reszta tych podróbek FAME?
Bo rozumiem, że ta pierwotna podróba FAME czyli HIGH to jest jakaś współpraca z tym Malikiem?


A co tu jest do tłumaczenia 50 raz, no podróbki Fejmu w skrócie, choć te EFM show to gala sportowa z 1 freakiem Akop vs Słodkiewicz i pobocznymi zadaniami ala Big Brother - jak robaczki czy jedzenie pizzy :cool:
 
Screenshot_20210324-123304_Instagram.jpg
 
Pawłowski jest spoko, zamieniłem z nim nawet parę słów na afterze po gali fame mma 3 w Łodzi.
Kurwiłem wtedy na tych sędziów ze mi kupon zjebali :p(kasjo vs polak) on sam byl zaskoczony werdyktem i mi mówił że jak dostał karteczke z wynikiem to ich dwa razy pytal czy są pewni xD
Prywatnie może być zajebistym gościem, ale mi chodzi o jego nieśmieszne żarty i wstrzymanie dymów. Zatrudnienie go przez high to według mnie błąd.
 
Po angazu Magicala szybko zdementował plotki :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:


Dziennikarz mma.pl i sportowe fakty pl ostro atakuje Elite fighters mma

Ale przecież Boxdel mówił, że Magical ma bana na wizerunek, a jak Fame mówi to -tym bardziej mniejsi gracze nie będą negocjowali z YouTube. Pewnie niedługo go odwołają. Może być ciekawie.
 
Ale przecież Boxdel mówił, że Magical ma bana na wizerunek, a jak Fame mówi to -tym bardziej mniejsi gracze nie będą negocjowali z YouTube. Pewnie niedługo go odwołają. Może być ciekawie.
Rafonix tez ma, Rozpara powiedział że będą go chcieli zatrudnić na fame mma 11 ale wydaje mi się ze to takie pierdolenie.
Prawdopodobnie przez rafonixa usunęli kanal masno wiec wątpię by fame chciało ryzykować.
 
Rafonix tez ma, Rozpara powiedział że będą go chcieli zatrudnić na fame mma 11 ale wydaje mi się ze to takie pierdolenie.
Prawdopodobnie przez rafonixa usunęli kanal masno wiec wątpię by fame chciało ryzykować.
FameMMA może negocjować z YouTube. Mają jakąś pozycje, ale widać, że coś ludzie z YT zaczęli się brać za patostreamy. Kiedyś była seria Rock obraża YT. Cisnął bekę, że YT promował stream Magicala z wywoływania duchów. Ponad 100 tys. na streamie. Algorytm musiał to polecać. Wyhodowali demona.
Dziwię się politycy mocniej się nie rozkręcali na ten temat, tylko tak nieśmiało
 
FameMMA może negocjować z YouTube. Mają jakąś pozycje, ale widać, że coś ludzie z YT zaczęli się brać za patostreamy. Kiedyś była seria Rock obraża YT. Cisnął bekę, że YT promował stream Magicala z wywoływania duchów. Ponad 100 tys. na streamie. Algorytm musiał to polecać. Wyhodowali demona.
Dziwię się politycy mocniej się nie rozkręcali na ten temat, tylko tak nieśmiało
Magical strimuje sobie od paru miesięcy na youtube i go nie banują póki co :)
Kanal polska rodzinka jest od zeszłego roku. (Dokladnie jakoś od czerwca chyba)
 
Elo, to ja Roz***a. High League to moja druga firma. Prowadze ją na słupa Malika. Do Fame zatrudniłem Wardęgę tylko w celu rozpromowania mojej drugiej działalności, do której przerzuciłem część swoich pracowników. Teraz już nie ma miejsca na trzecia organizacje freak'ów. W realu będę się wszystkiego wypierał, ale wy cohonesiacy jako jedni z nielicznych poznaliście prawde. Do północy jestem do waszej dyspozycji i zapraszam do AMA.
 
W niedziele konfa , a tu nadal nie ma trailera do F10

Rozpara co się z tobą dzieje???? Panujesz ty tam jeszcze nad czymś , czy Elite Fighters idą po Was:lol::putinlaugh::goldi:
 
Rozpara co się z tobą dzieje???? Panujesz ty tam jeszcze nad czymś , czy Elite Fighters idą po Was:lol::putinlaugh::goldi:
Spokojnie, trailer pojawi się jeszcze przed konferencją. Ze względu na nadmiar pracy z High League pojawiły się małe opóżnienia.
 
Na necie poszła plotka , ze rywalem Ferrariego na Fame 10 , rodzony brat jakiejś polskiej aktorki
Wiktorii Gąsiewskiej:siara: Mam nadzieje , ze fake.
1616619654970.png
 
Back
Top