Fame MMA gala youtuberów

To są ciężko popierdoleni ludzie bo tak na prawdę to ten tatuś z mamusią się przyczynili do tej śmierci, ale najważniejsza kasa dla tych popaprańców
Tak jak napisałeś tam kasa jest najważniejsza nie ma miejsca na skrupuły czy jakąkolwiek moralność.Jóźwiak był jaki był i można mu było sporo zarzucić, ale to jakim chu... do szczania stał się w oczach ludzi po dołączeniu do freaków to głowa mała.Chłop na stare lata się doszczętnie skompromitował. O universum Murańskich to już w ogóle szkoda dyskutować :matt:
 
Co kurwa?? O co tam chodzi? Jaca miał zalac synową? Czy stara czekala na in vitro?:jarolaugh:
Psychole
Według Jacy, to ona wyszła z propozycją.

"Otóż Karolina złożyła mi propozycję, aby zająć miejsce mojej żony. Dokładnie cztery dni po odejściu Mateusza zaproponowała mi wspólne rodzicielstwo, jakkolwiek by to absurdalnie nie brzmiało - opowiedział Jacek Murański i na dowód pokazał list od kobiety, w którym potwierdza swoje słowa. "
 
Według Jacy, to ona wyszła z propozycją.

"Otóż Karolina złożyła mi propozycję, aby zająć miejsce mojej żony. Dokładnie cztery dni po odejściu Mateusza zaproponowała mi wspólne rodzicielstwo, jakkolwiek by to absurdalnie nie brzmiało - opowiedział Jacek Murański i na dowód pokazał list od kobiety, w którym potwierdza swoje słowa. "
Popierdolona rodzinka i to już nawet nie odnośnie tej sytuacji, tak ogólnie.
 
Według Jacy, to ona wyszła z propozycją.

"Otóż Karolina złożyła mi propozycję, aby zająć miejsce mojej żony. Dokładnie cztery dni po odejściu Mateusza zaproponowała mi wspólne rodzicielstwo, jakkolwiek by to absurdalnie nie brzmiało - opowiedział Jacek Murański i na dowód pokazał list od kobiety, w którym potwierdza swoje słowa. "
To jest popierdolone... :siuu:
 
"Otóż Karolina złożyła mi propozycję, aby zająć miejsce mojej żony. Dokładnie cztery dni po odejściu Mateusza zaproponowała mi wspólne rodzicielstwo, jakkolwiek by to absurdalnie nie brzmiało - opowiedział Jacek Murański i na dowód pokazał list od kobiety, w którym potwierdza swoje słowa. "


To już jest jakieś zakrzywianie rzeczywistości…

:damjan:
 
Tak jak napisałeś tam kasa jest najważniejsza nie ma miejsca na skrupuły czy jakąkolwiek moralność.Jóźwiak był jaki był i można mu było sporo zarzucić, ale to jakim chu... do szczania stał się w oczach ludzi po dołączeniu do freaków to głowa mała.Chłop na stare lata się doszczętnie skompromitował. O universum Murańskich to już w ogóle szkoda dyskutować :matt:
Oj tam Jóźwiak nawet bez freaków ma zajebiste wypowiedzi : jak ten tweet o ugodzie z byłym zawodnikiem FEN :waldeklaugh:
 
Super media, że robią wywiad z takim ścierwem

Podziwiam, że gościu tam tego z powagą wysłuchuję...Tam psychiatryk to za mało na tą rodzinkę, nie wiem czy egzorcyści by pomogli. Chyba najlepszy byłby stosowny kaliber, a może coś innego? :waldeklaugh:
 
Super media, że robią wywiad z takim ścierwem

Podziwiam, że gościu tam tego z powagą wysłuchuję...Tam psychiatryk to za mało na tą rodzinkę, nie wiem czy egzorcyści by pomogli. Chyba najlepszy byłby stosowny kaliber, a może coś innego? :waldeklaugh:
Tu pomoże tylko cyklon B
 
Super media, że robią wywiad z takim ścierwem

Podziwiam, że gościu tam tego z powagą wysłuchuję...Tam psychiatryk to za mało na tą rodzinkę, nie wiem czy egzorcyści by pomogli. Chyba najlepszy byłby stosowny kaliber, a może coś innego? :waldeklaugh:
Ja już nie wiem czy etap jak u Bonusa, że więcej ludzie mu współczują niż się z niego śmieją.
Czyżby mały kwitek od psychiatry o byciu poczytalnym jako warunek zawodowej wystarczyłby aby zmniejszyć Polski rynek Mma nietylko freakowy? :suchykarol::siuu:
 
Pierdolony czarnuch
FnT7L0IWAAAnDxC (1).jpg
 
Według Jacy, to ona wyszła z propozycją.

"Otóż Karolina złożyła mi propozycję, aby zająć miejsce mojej żony. Dokładnie cztery dni po odejściu Mateusza zaproponowała mi wspólne rodzicielstwo, jakkolwiek by to absurdalnie nie brzmiało - opowiedział Jacek Murański i na dowód pokazał list od kobiety, w którym potwierdza swoje słowa. "
Ja pierdole nie wierzę, że to jest prawda !
 
Według Jacy, to ona wyszła z propozycją.

"Otóż Karolina złożyła mi propozycję, aby zająć miejsce mojej żony. Dokładnie cztery dni po odejściu Mateusza zaproponowała mi wspólne rodzicielstwo, jakkolwiek by to absurdalnie nie brzmiało - opowiedział Jacek Murański i na dowód pokazał list od kobiety, w którym potwierdza swoje słowa. "
Czuć w tej wypowiedzi starego capa że ta propozycja połechtała jego ego. Dlatego też postanowił podzielić się nią publicznie, jest to w pewnym sensie obrzydliwe.
 
Czuć w tej wypowiedzi starego capa że ta propozycja połechtała jego ego. Dlatego też postanowił podzielić się nią publicznie, jest to w pewnym sensie obrzydliwe.
W każdym.
Co to jest wogole kurwa za narracja, wielki karzeł reproduktor muranski, to co ten typ tworzy jest naprawdę pojebane, już jebać tych innych przygłupów ale to jest kurwa chore, poprostu chore. Nawet jeśli to co on pierdoli jest prawda i ta baba też ma sufit na łeb spierdolony to ostatnie co powinien przy tej sprawie zrobić to wyciągać ją na światło dzienne.
 
Back
Top