Fame MMA gala youtuberów


Screenshot 2024-05-29 at 08-17-29 Mikroblog.png
 
Jeśli nie wsadzą uber mocnej karty jak na freaki nie ma opcji w 3 miechy
Muszą zrobić w chuj dobre i zadymiarskie zestawienia plus wziąć naprawdę kogoś z ogromnym comunity, kto sprzedaje bilety i może jeszcze nie walczył.

W Europie Oktagon się pręży i robi galę na stadionie w Pradze, a potem atakują rekord we Frankfurcie. I tu nagle w Polsce friki robią pierwsze podejście do Narodowego i jeśli wyprzedaliby tak szybko full obiekt, to chyba Martinowi byłoby trochę przykro? @zielony666
 
Last edited:
Muszą zrobić w chuj dobre i zadymiarskie zestawienia plus wziąć naprawdę kogoś z ogromnym comunity, kto sprzedaje bilety i może jeszcze nie walczył.

W Europie Oktagon się pręży i robi galę na stadionie w Pradze, a potem atakują rekord we Frankfurcie. I tu nagle w Polsce friki robią pierwsze podejście do Narodowego i jeśli wyprzedaliby tak szybko full obiekt, to chyba Martinowi byłoby trochę przykro? @zielony666
Chyba za mało czasu im zostało na rozpędzenie całej maszyny promocyjnej wokół tego wydarzenia.
Narodowy, to jednak nie hala w Pinokach
 
Mańkowski żebrze o następną walkę we freakach? W komentarzach parę zacnych pocisków się znalazło :lol:


Wyżsi o 2 głowy... :confused: :lol:
Borys 171 cm, a Góral i Bandura po 187 cm, to 16 cm...
Ciężsi 30 kilo :confused::lol:
Borys z Mameda 82 kg, a Góral 104 kg najcięższy w "karierze" nasz 47Y, Bandura 107 kg, a w walce z Borysem Tygrysem pewnie mieli by nawet mniej...
 
Nie ogarniam czemu przerzucili już ustaloną galę na PGE zamiast planowania nowej. Mieliby więcej czasu, chyba że okienko na galę na Narodowym było ciasne
 

Eddie Hall jest zajebisty i ma fajny kanał na yt (mimo, że nie przepadam za tą siłową tematyką), chciałbym zobaczyć jego konferencje z Pudzianem, ale by go prowokował :korwinlaugh:

Zapełnią na luzie, wspomnicieoje słowa, koniec wakacji, będzie ciepło jeszcze, dorzuca koncert jakis kasztanów, Fagata będzie bić rekord seksualny Europy, dadzą radę
No mogliby przywrócić bicie seksualnego rekordu świata, ponad 20 lat temu były te imprezy w Warszawie, później Lech Kaczyński zaczął blokować i już nie powrócili
 
Eddie Hall jest zajebisty i ma fajny kanał na yt (mimo, że nie przepadam za tą siłową tematyką), chciałbym zobaczyć jego konferencje z Pudzianem, ale by go prowokował :korwinlaugh:


No mogliby przywrócić bicie seksualnego rekordu świata, ponad 20 lat temu były te imprezy w Warszawie, później Lech Kaczyński zaczął blokować i już nie powrócili
Bo są pewnie trudne do pobicia...
Wtedy, 759 stosunków w 8h... ciekawe ilu by było chętnych na sexi cipkę z pod Konina... :wink::lol: pewnie więcej, tylko czy by dała radę takiemu maratonowi...
 
Bo są pewnie trudne do pobicia...
Wtedy, 759 stosunków w 8h... ciekawe ilu by było chętnych na sexi cipkę z pod Konina... :wink::lol: pewnie więcej, tylko czy by dała radę takiemu maratonowi...
Później była chyba rzecznikiem prasowym Zbigniewa Religii :roberteyeblinking: Chociaż jej historia jak w podobnych sytuacjach nie skończyła się ciekawie :robertmakeup:

A co do freaków: Oj myślę, że tam dużo osób się zgodzi na dziwne rzeczy nawet za mniejsze pieniądze. Boże to GOATS spróbowałem to parę razy obejrzeć: odcinek z Pasutem to :korwinlaugh:
 
Szukają mocnego zestawienia na Narodowy.

„Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5mln. Przeciwnik: osoba z mediów.
Jakiś czas temu mówiłem, że nie chce brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło”
:benny:
KSIĄŻULO...
:mamedwhat::whodefuk:
Chyba jestem dziadersem bo o nim nigdy nie słyszałem... albo śledzę inną tematykę :wink::lol:
Screenshot_2024-06-11-12-26-47-825~2.jpg

1,4m kanał YT o żarciu... a miał podobno ofertę 1,5m pln...
 
  • Bones
Reactions: AKK
„Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5mln. Przeciwnik: osoba z mediów.
Jakiś czas temu mówiłem, że nie chce brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło”
:benny:
KSIĄŻULO...
:mamedwhat::whodefuk:
Chyba jestem dziadersem bo o nim nigdy nie słyszałem... albo śledzę inną tematykę :wink::lol:
View attachment 100931
1,4m kanał YT o żarciu... a miał podobno ofertę 1,5m pln...
jeden z nielicznych typów na youtube, który robi wartościowy content, jest 'family - friendly', nie podpisuje jakichś zjebanych łatwych współprac itp. - niech żyje długo, wiele razy korzystałem z jego rekomendacji
 
jeden z nielicznych typów na youtube, który robi wartościowy content, jest 'family - friendly', nie podpisuje jakichś zjebanych łatwych współprac itp. - niech żyje długo, wiele razy korzystałem z jego rekomendacji
Wszystko się zgadza, ale chłop nie zna się na zapiekankach.
 
„Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5mln. Przeciwnik: osoba z mediów.
Jakiś czas temu mówiłem, że nie chce brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło”
:benny:
KSIĄŻULO...
:mamedwhat::whodefuk:
Chyba jestem dziadersem bo o nim nigdy nie słyszałem... albo śledzę inną tematykę :wink::lol:
View attachment 100931
1,4m kanał YT o żarciu... a miał podobno ofertę 1,5m pln...
Teraz pełno tych recenzji kebabów, ale Książulo praktycznie mi zawsze wyskakuje na YT jak wyczyszczę historie przeglądarki. A że poruszył na filmach popularne bary mleczne, restauracje magdy gesler itp to ma 1,5mln subów. Kebab od zawsze wiódł prym w polskiej kulturze.
Niemniej jednak elegancko zaorał przygłupawego potomka Pana Proszkowego olewając jego marzenia o wypłacie za walke i spłacie kredytu w Hiszpani, z ktorej prawdopodobnie i tak niebawem bedzie uciekal sprzedając hacjende w przecenie. Podobnie jak u Akopka tak i u Filipka nurtuje mnie profil psychologiczny jego wielbicieli.
 
Back
Top