Fame MMA gala youtuberów

Dobra zapiekanka nie jest zła.
:beczka:
no ale to musi być dobra zapiekanka :D mało w życiu jadłem takich co mi nie smakowało, ostatni raz to po sylwestrze chciałem się ratować mrozonymi zapiekankami, pech chcial, ze w lokalnej żabce jedyne zapiekanki to były te chujowizny od Kizo - syf jakich mało, nie dało się tego zjeść (choć muszę brać poprawkę na to, że ten poranek był po nocy gdy zajadałem molly i 2cb XD)
 
no ale to musi być dobra zapiekanka :D mało w życiu jadłem takich co mi nie smakowało, ostatni raz to po sylwestrze chciałem się ratować mrozonymi zapiekankami, pech chcial, ze w lokalnej żabce jedyne zapiekanki to były te chujowizny od Kizo - syf jakich mało, nie dało się tego zjeść (choć muszę brać poprawkę na to, że ten poranek był po nocy gdy zajadałem molly i 2cb XD)
Ja robię sam zapiekanki zmotywowany przez @Siedem I jego wypieki.
 
Dobra zapiekanka nie jest zła.
:beczka:
no ale to musi być dobra zapiekanka :D mało w życiu jadłem takich co mi nie smakowało, ostatni raz to po sylwestrze chciałem się ratować mrozonymi zapiekankami, pech chcial, ze w lokalnej żabce jedyne zapiekanki to były te chujowizny od Kizo - syf jakich mało, nie dało się tego zjeść (choć muszę brać poprawkę na to, że ten poranek był po nocy gdy zajadałem molly i 2cb XD)
W czasach gdzie namnożyło się kebabów i pizzeri, jedzenie zapiekanki wydaje się bezsensowne.
 
Chuj z tym.

@defthomas widziałeś że nasz ukochany dzikus czeczen zapuścił włosy by zmienić image? Kolejną walka i kolejne byki w kominiarkach :beczka:

Nadrabiam teraz te galę, to są friki, a nie kurwa jakieś gówno u nas w kraju, czekam aż brat wskoczy przez klatkę mu pomóc:D

 
Chuj z tym.

@defthomas widziałeś że nasz ukochany dzikus czeczen zapuścił włosy by zmienić image? Kolejną walka i kolejne byki w kominiarkach :beczka:

Nadrabiam teraz te galę, to są friki, a nie kurwa jakieś gówno u nas w kraju, czekam aż brat wskoczy przez klatkę mu pomóc:D


A te japońskie freaki oglądałeś?
Jeszcze jest jakaś niemiecka organizacja freakowa ale szału nie ma
 
A te japońskie freaki oglądałeś?
Jeszcze jest jakaś niemiecka organizacja freakowa ale szału nie ma
Nie nie widziałem tylko te ruskie bo tam się działy cuda na kiju swego czasu, menele, dziwki, trener wskakujacy przez ogrodzenie walący zawodnika, zawodnicy zdyskwalifikowani wskakiwali z nienacka do klatki spowrotem i kominiarze ich wyciągali itp itd :D
 
Back
Top