Fame MMA gala youtuberów

chuj wie czy przesiąkł, ja tutaj węszę duże pieniadze, które dostaje w porównaniu do innych miejsc, no i może hiena liczy na to, że jakoś przed odbyty boxdela i goli wkręci się bardziej do fame, może na jakiś udział w zyskach :awesome:
Do Wasyla się przypierdala non stop, a on teraz robi konkretną galę w porównaniu do gówno gal jego panów Grabowskiego i Borka.
 
Do Wasyla się przypierdala non stop, a on teraz robi konkretną galę w porównaniu do gówno gal jego panów Grabowskiego i Borka.
Dokładnie. Chlop na przetarg musiał wyłożyć 450k dolców albo znależć ludzi, jest to jedna z najbardziej prestizowych walk jaka będzie odbywała się w Polsce jezeli chodzi o boks, a on się o konfe sadzi. Jeszcze porównuje to z freakami w których konfa jest ważniejsza od samych walk, a w boksie konfa jest dla dziennikarzy, a nie kibiiców. Odleciał mocno chlopak.
 
Do Wasyla się przypierdala non stop, a on teraz robi konkretną galę w porównaniu do gówno gal jego panów Grabowskiego i Borka.
koniec języka za przewodnika, jak odpowiednio dużo zaropiałych mefedroniarskich dup wyliże, to może będzie mógł liczyć na nieco więcej okruchów z pańskiego stołu
 
Dokładnie. Chlop na przetarg musiał wyłożyć 450k dolców albo znależć ludzi, jest to jedna z najbardziej prestizowych walk jaka będzie odbywała się w Polsce jezeli chodzi o boks, a on się o konfe sadzi. Jeszcze porównuje to z freakami w których konfa jest ważniejsza od samych walk, a w boksie konfa jest dla dziennikarzy, a nie kibiiców. Odleciał mocno chlopak.
Dajcie spokój ten cały Turski to chorągiewa i pajac. Kolejny ze środowiska z kręgosłupem z gumy.
 
pięć minut riserczu w google, byku :D

ja to mam nadzieję, że Polaka ktos kurwa mocno przetrąci za te pomówienia - robi się o nim cicho, to odjebie byle jaki syf, oby znowu swoje nazwisko gdzieś zobaczyć

a wystarczyłoby, jakby matce dał profil na linkedin założyć


Szybciutko go ukrócili. Szkoda, że wiewiór nie odpowiedział w stylu "słyszałem, że twoja matka jest na roksie". Miałby chyba u wszystkich dożywotni szacun
 


Szybciutko go ukrócili. Szkoda, że wiewiór nie odpowiedział w stylu "słyszałem, że twoja matka jest na roksie". Miałby chyba u wszystkich dożywotni szacun

teoretycznie miałby ten szacun, praktycznie - wiadomo, każdy ma prawo do zemsty, ale czyjś wyjątkowo niski poziom i bycie takim atencyjnym zjebem to nie do końca jest powód, by zniżyć się do podobnego poziomu, poza tym, zaraz by się tak Polak spłakał, że i Wiewióra by dojebali karą finansową, tak samo jak każdego, kto by odpalił protokół Beatris
 
Dokładnie. Chlop na przetarg musiał wyłożyć 450k dolców albo znależć ludzi, jest to jedna z najbardziej prestizowych walk jaka będzie odbywała się w Polsce jezeli chodzi o boks, a on się o konfe sadzi. Jeszcze porównuje to z freakami w których konfa jest ważniejsza od samych walk, a w boksie konfa jest dla dziennikarzy, a nie kibiiców. Odleciał mocno chlopak.
 
Jak nie miałeś to oznacza jedno
sam nim byłeś :mamed:
jasna cholera, a tak starałem się zachować anonimowość...

muszę odjebać samodonos

1681499472737.png
 


Szybciutko go ukrócili. Szkoda, że wiewiór nie odpowiedział w stylu "słyszałem, że twoja matka jest na roksie". Miałby chyba u wszystkich dożywotni szacun

podejrzewam, że towarzystwo zaczyna już powoli wyczuwać zwłaszcza po akcji z ratownikami medycznymi, że te dymy są za mocne przez co YT może ich zdjąć. O ile podejrzewam, że Ferrari udaje to ten Polak i Anzor to zjeby, których trzeba trzymać krótko na smyczy, bo jeszcze z nożami wyskoczą i wcale by mnie to nie zdziwiło....
Takiego Dana White można z wielu powodów nie szanować, ale potrafił ładnie wyznaczyć czerwoną linie. Przy takiej masie patoli w UFC to mimo wszystko nie mamy zaczępiania sędziów, ciosów po walce itp....
W Polsce nawet na KSW parę przeciągniętych dźwigni było...

Maciuś mocno przesiąkł frikami, że wszystko porównuje do tego.


Myślę, że Wasyl widział większą kasę w gotówce niż ci włodzarze Fame wypłacają sobie z firmy, ale nie róbmy świętych z tych bokserów i ich konferencji, bo nie zawsze jest grzecznie :korwinlaugh:
 
Turski z każdym tygodniem coraz bardziej odklejony, co on pierdoli na tłiterze to głowa mała. Niesamowity kretyn z niego się zrobił, chyba mu tam sodóweczka mocno odjebała po kontakcie z pajacami z Kału Sportowego, zwłaszcza z redaktorem Kopyto i waflowaniu się z frikami. Taki hardy w necie, a jak go Gamer lekko szturchnął to piszczał cieplaczek jak dziewica gdy pierwszy raz poczuje palca w kakałko.

Krycha UFC proponuje komuś treningi, a sam kurwa nawet podstaw nie umie, bo to taki antytalent do sportu jak Pudzian.
 
On tam poszedł wraz z Borkiem. To pachołek Borka który w Polsacie Maciusia poznał i wciągnął do KS ze sobą.
To wiem, zawsze zapatrzony w niego jak w obrazek. Maciusiowi się chyba zaczyna wydawać, że on już jest na poziomie rozpoznawalności i ważności na rynku jak jego idol.
 
To wiem, zawsze zapatrzony w niego jak w obrazek. Maciusiowi się chyba zaczyna wydawać, że on już jest na poziomie rozpoznawalności i ważności na rynku jak jego idol.
Turskiemu się wydaje, że dzięki KS i komentowaniu freaków to on też jest gwiazdą, ale jego pyskówki do Jóźwiaka, Wasyla, różnych starszych bardziej doświadczonych ludzi to jest żenada.
 
Turski cały czas negocjuje siano ale ma jeszcze za słabe liczby by dostać odpowiednią wypłatę. KS go ratuje w dużej mierze tylko bo sam by przepadł. Ogólnie lubię oglądać oktagon live ale na Twitterze i wszędzie indziej jest typem którego raczej się nie polubi
 
  • Like
Reactions: P69
4/5 stołów zawsze jest. Sami stali bywalcy już raczej ale w czwartki przychodzi dużo nowych i czasami jest problem z miejscem jak chce się na sam koniec późnej wejść. Duzo funu mamy z gry no i jest liga to na koniec mozna jeszcze soboe gdzies za granice ma turniej pojechać. Ja lubie soboe tam wpaść raz na jakiś czas bo to więcej frajdy niż granie na necie hehe
Grałeś w pokera w internecie?
W ogóle nie rozumiem tej gry online, tak wręcz nienaturalne, mniejsze emocje i obserwowania innych.
Poker fajna gra, ale oczywiście, kiedy ma się wyznaczone granice i nie myśleć, że dzięki temu będzie się milionerem bo osoby (a raczej laski wiadomo dlaczego:korwinlaugh:)pracujące w kasynie widziały mnóstwo takich osób, które później nieciekawie kończą.
Jak byłem w Milionerach to mi się te rozgrywki pokerowe przydały. Łatwiej było opanować emocje, a były ogromne
 
  • Like
Reactions: jut
Back
Top