Fame MMA gala youtuberów

RURZAL I CHONOR BANDYTY KUHRWA
ja pamiętam odcinek u Wojewódzkiego gdzie był Różal i Andrzej Chyra i zeszli na temat filmu Dług: dla Różala to była jak zabawna historyjka :aletoniedomnietak:
Jeszcze to używanie słowa frajer. W języku normalnych ludzi to bandyci bawiący się w przemoc fizyczną są frajerami obojętnie czy to lata 90 czy teraz. Ba przecież w latach 90 tyle kasy ludzie trzaskali na tym, że system bankowy był nieszczelny no ale niestety jak ktoś ma więcej mieśni niż rozumu to trzeba ryzykować tym, że się skończy na cmentarzu i wykonywać frajerską pracę i później trzeba uciekać do Francji bo ktoś na samochodzie zrobił pare dziurek:juanlaugh:

Już nie wspominając o tym ile gal MMA byłoby odwołanych gdyby wprowadzono obowiązkowe testy narkotykowe i zaświadczenie od psychiatry o tym, że nie jest się chory :korwinlaugh:
 
Przypadek? Kurwa nie sądzę

bolo dik.jpg


Uwielbienie dla spierdolin umysłowych też całkiem przypadkowe.
 
Filip był już dwa razy za czasów jak Djuk był, ale dostawał bany - a Djuk wracał pod innymi pseudo, a z jednym jestem niemal pewny, że funkcjonuje na forum. Ale jebać tamtego nędznego trolla.
Bo nie można mieć dwóch kont na raz (na wykopie też pierdyliard kont stworzył)... jak wracał, to po co się codziennie logował na stare konto (sprawdzałem to czasami, bo założył temat i wystarczy najechać kursorem). Udziela się dokładnie w "swoich" tematach, kibicuje "swoim" idolom i to wszystko można udowodnić na podstawie wpisów, ale ogólnie mam ciekawsze rzeczy do robienia.

Spekulujesz, a piszesz w formie prawdy objawionej. W dodatku nie przedstawiasz żadnych przesłanek, ale :pudziaonicbyniedao:
 
A 50 kg bokser sobie dał radę.

:beczka:
Ferrari prowadził do 3 rundy kiedy się zmęczył
Zawodowcy z ATT nie dali rady w zapasach z Amadeuszem Ferrarim wg Ferrariego z wczorajszej konfy of course :confused:
Ferrari robi folkstyle wrestling baby z Roszkiewiczem to nie ma co się dziwić. On jest utalentowany, ale leniwy i musi poprawić kondycję, bo ma legendary polish cardio
 
Najman też ostatnio pisał, że wygrywał, a potem się zmęczył i przegrał przez nokaut. Cóż takich to mamy ludzi którzy dla gimnazjalistów są dziś idolami.
I oczywiście pretensje że jak sędzią mógł przerwać skoro bronił twarzą.
To nie czasy FEnu, kiedy był tam Tymoteusz Świątek :korwinlaugh:
Boże jeszcze ten trener wypowiadający się, że przecież takie walki to zdobywanie cennego doświadczenia i nie warto przerywać :brainoverload:

A z Najmana to polecam jego dwie walki z Peterem Simko. Ten człowiek nic nie potrafi...
 
Właśnie mi kumpel przybliżył postać Adriana Polaka xD. Ale chłop ma przejebane, że jest synem kurwy.
 
Przedstaw nam tą historię. Lubię biografie słynnych ludzi :jjsmile:
Kumpel mi na telefonie pokazywal caly artykul o tym jak jeden z uzytkownikow wykopa udowodnil, ze matka tego Polaka to kurwa z rosky xD. I no jest to na 100% prawdą bo za grube dowody są. Jak mi wysle linka to wstawie
Tu masz w przyblizeniu jak do tego doszlo, ale chlop na tym wykopie mial.idealnienwssystko pokazane itp.
Screenshot_2023-04-14-10-25-55-710_com.android.chrome.jpg
 
  • Bones
Reactions: jut
Matka Polaka była znana na roksie jako Beatris
Kumpel mi na telefonie pokazywal caly artykul o tym jak jeden z uzytkownikow wykopa udowodnil, ze matka tego Polaka to kurwa z rosky xD. I no jest to na 100% prawdą bo za grube dowody są. Jak mi wysle linka to wstawie
Tu masz w przyblizeniu jak do tego doszlo, ale chlop na tym wykopie mial.idealnienwssystko pokazane itp.
View attachment 62566
Dzięki Panowie :tiphatb:
 
Maciuś mocno przesiąkł frikami, że wszystko porównuje do tego.

chuj wie czy przesiąkł, ja tutaj węszę duże pieniadze, które dostaje w porównaniu do innych miejsc, no i może hiena liczy na to, że jakoś przed odbyty boxdela i goli wkręci się bardziej do fame, może na jakiś udział w zyskach :awesome:
 
Back
Top