Fame MMA gala youtuberów

Muszę przyznać, że jak na frika to ten Brazol jest zajebisty. Świetnie na nogach, zajebista obrona, super head movemement, naprawdę dobra technika. Jestem w szoku.

 
Muszę przyznać, że jak na frika to ten Brazol jest zajebisty. Świetnie na nogach, zajebista obrona, super head movemement, naprawdę dobra technika. Jestem w szoku.


Ten drugi nokdaun mu pieknie wszedl. Jednak tak naprawde co wiemy o typie? wlasciwie nic, mogl trenowac juz zanim zostal youtuberem czy kim tam jest, a druga sprawa to ten filipek to zaden bokser, pierwszy lepszy amator go klepie.
 
Trochę w temacie. 0 szacunku dla padlin reklamujących crypto scamy


ryba psuje się od głowy

Zresztą polecam wam historie future.net i to ile osób to promowało, nawet gwiazdy telewizyjne...
Hieny naganiacze za prowizje, lwy płacące prowizje i pelikany, które sie nabierają.
Tylko kurczę gdyby nie było pelikanów...

Najbardziej jest wkurwiające to masa tych doradców inwestycyjnych ze szkoleniami "to nie jest porada inwestycyjna". Nawet paru tych kołczy zaczeło zmieniać tytuły z "doradca inwestycyjny" na "doradca finansowy/majątkowy" aby nie mieć problemów z KNF :korwinlaugh:
 
Turski wyjaśniony

1682343495473.png
 
@Siedem Jeśli dobrze pamiętam kiedyś zajebałeś chyba ze 100 zgłoszeń komentarzy zelaznego żeby się go pozbyć, pół dnia mi zajęło przeklinanie się przez to gówno i odhaczenie tych jb. raportów a teraz wklejasz jego debilizmy z Twittera tutaj. Serio zacznę wysyłać was na wakacje bo jest jakaś choroba już chyba. Tęsknicie za nim czy ocb :lol:
 
@Siedem Jeśli dobrze pamiętam kiedyś zajebałeś chyba ze 100 zgłoszeń komentarzy zelaznego żeby się go pozbyć, pół dnia mi zajęło przeklinanie się przez to gówno i odhaczenie tych jb. raportów a teraz wklejasz jego debilizmy z Twittera tutaj. Serio zacznę wysyłać was na wakacje bo jest jakaś choroba już chyba. Tęsknicie za nim czy ocb :lol:
u chłopaków udzielił się syndrom sztokholmski chyba :fjedzia:
 
@Siedem Jeśli dobrze pamiętam kiedyś zajebałeś chyba ze 100 zgłoszeń komentarzy zelaznego żeby się go pozbyć, pół dnia mi zajęło przeklinanie się przez to gówno i odhaczenie tych jb. raportów a teraz wklejasz jego debilizmy z Twittera tutaj. Serio zacznę wysyłać was na wakacje bo jest jakaś choroba już chyba. Tęsknicie za nim czy ocb :lol:
Krecik chce zaprosić go do łysego na lachena po prostu :waldeklaugh:
 
Jeśli to nie jest oczywiste to daje znać. Jeśli ktoś ma bana na naszym forum to ma bana i tyle. Wklejanie wypowiedzi takich osób nie jest mile widziane Dzięki za zrozumienie :tiphatb:
ok, bez przekomarzania się - co jeśli ta osoba, założmy, pisałaby w jakimś miejscu oszczerstwa na wasz temat? albo przedstawiłaby jakiś zjebany plan powrotu na forum (co zrobił już raz), potem przystąpił do realizacji, a ktoś tylko wstawiłby screena dla was ku przestrodze, żeby nie wpuścić tu kolejnej gnidy? zgłaszać to w jakiś inny sposób?
 
ok, bez przekomarzania się - co jeśli ta osoba, założmy, pisałaby w jakimś miejscu oszczerstwa na wasz temat? albo przedstawiłaby jakiś zjebany plan powrotu na forum (co zrobił już raz), potem przystąpił do realizacji, a ktoś tylko wstawiłby screena dla was ku przestrodze, żeby nie wpuścić tu kolejnej gnidy? zgłaszać to w jakiś inny sposób?

Zgłaszać Pare kont już poleciało i rejestracja jest zamknięta.
 
@Siedem Jeśli dobrze pamiętam kiedyś zajebałeś chyba ze 100 zgłoszeń komentarzy zelaznego żeby się go pozbyć, pół dnia mi zajęło przeklinanie się przez to gówno i odhaczenie tych jb. raportów a teraz wklejasz jego debilizmy z Twittera tutaj. Serio zacznę wysyłać was na wakacje bo jest jakaś choroba już chyba. Tęsknicie za nim czy ocb :lol:
Wiesz co, naszedł mnie głupi pomysł przy weekendzie by założyć temat z patologią, żeby go dupa zapiekla ale odpuszczę :lol:
Tęsknić nie, czuję po prostu że on i tak śledzi, nawet bez logowania, i że go boli dupa, to mi sprawia satysfakcję, człowiek skurwiel.
 
@Siedem Jeśli dobrze pamiętam kiedyś zajebałeś chyba ze 100 zgłoszeń komentarzy zelaznego żeby się go pozbyć, pół dnia mi zajęło przeklinanie się przez to gówno i odhaczenie tych jb. raportów a teraz wklejasz jego debilizmy z Twittera tutaj. Serio zacznę wysyłać was na wakacje bo jest jakaś choroba już chyba. Tęsknicie za nim czy ocb :lol:
@Siedem Jezus człowieku ty byłeś w stanie przeczytać ponad sto komentarzy tamtego trola? :brainoverload:
 
Back
Top