Fame MMA gala youtuberów

Czyli idąc tokiem twojego rozumowania tylko samotnik jest w stanie być w pełni sobą. Coś w tym jest :penn:
Traktując wszystko dosłownie to tak.
Uważam, że ciężko zadawać się zawodowo z kryminalistami, wariatami i szaleńcami bez jakieś negatywnego wpływu na osobowość, a zawodowy świat mma to często niezbyt normalni ludzie
 
Nie pamiętam na którym freaku walczył ten idiota, ale raper Jongmen chwali się w sieci, że jest poszukiwany listem gończym i to przez Interpol. Że jest poszukiwany to można łatwo sprawdzić, ale jakie gówno trzeba mieć między uszami by się tym chwalić w necie
 
@defthomas oglądane było? Ja dziś rzucam okiem :D

Screenshot_2023-05-07-11-03-44-416_com.google.android.youtube.jpg


Jestem dopiero na 1/3 materiału ale chyba nie ma moich ulubionych 50 kilogramowych czeczeńskich zadymiarzy :( jakieś nowe postacie w większości.
 
@defthomas oglądane było? Ja dziś rzucam okiem :D

View attachment 65162

Jestem dopiero na 1/3 materiału ale chyba nie ma moich ulubionych 50 kilogramowych czeczeńskich zadymiarzy :( jakieś nowe postacie w większości.


To jest niesamowite, że każdy kacap ma niedojebanie mózgowe wypisane na ryju. Co jedna morda to bardziej tęskni za rozumem. Pierdolona dzicz, ten kraj powinien być zaorany do spodu.
 
To jest niesamowite, że każdy kacap ma niedojebanie mózgowe wypisane na ryju. Co jedna morda to bardziej tęskni za rozumem. Pierdolona dzicz, ten kraj powinien być zaorany do spodu.
Ci co wyglądają jak indianie to chyba jednak nie są rodowite kacapy, jak Khabiby ;) tam jest duża rozbieżność etniczna co pewnie doskonale wiesz
 
Kacapy=wszyscy mieszkający w granicach Rosji. Wiadomo, że są tam biali z Moskwy, kozojebcy z Kaukazu czy skośni z azjatyckich krain. Różne rysy ale te same niedojebane mordy.
Nie zapominaj o ukraińcach :roberteyeblinking:. W sensie nie mieszkaja w Rosji ale rysy na mordzie niedojebane jak u ruskich hehe
 
Nie zapominaj o ukraińcach :roberteyeblinking:. W sensie nie mieszkaja w Rosji ale rysy na mordzie niedojebane jak u ruskich hehe
Przesadzacie. Łatwo odróżnić Polaka, Niemca, Włocha (a Włoszki to już w ogóle :korwinlaugh:) Hiszpana, ale pomiędzy Słowianami dużych różnic nie ma.
Rosja to stan umysłu z wielu powodów ale na takich z cyklu "tylko w Rosji możliwe" to przecież są często skrajnie pijący i ćpuny
 
Kacapy=wszyscy mieszkający w granicach Rosji. Wiadomo, że są tam biali z Moskwy, kozojebcy z Kaukazu czy skośni z azjatyckich krain. Różne rysy ale te same niedojebane mordy.
W Moskwie to masz tyle rodzajów ludzi: Czarni, Biali, Czeczeńcy, Gruzini, Azjaci i skinheady ganiające ludzi -takie multikulti :roberteyeblinking:
Nawet jak zrobiono badania liczby mieszkańców na podstawie zużycia wody to wyszło, że jest tam z plus 4 mln osób wiecej niż według oficjalnych danych :waldeklaugh:
 
co to za chore uniwersum?XD
Dziwki, dragi, raperzy, grubasy, babochlopy, indianie, czeczeńscy zadymiarze, karły, stare dziady, wszystko :redford:
Tam się takie cuda na kiju działy na poprzednich galach że głowa mała i będą się działy w przyszłości, tutaj nie ma 2 treningów dziennie :werdum:
 
Dziwki, dragi, raperzy, grubasy, babochlopy, indianie, czeczeńscy zadymiarze, karły, stare dziady, wszystko :redford:
Tam się takie cuda na kiju działy na poprzednich galach że głowa mała i będą się działy w przyszłości, tutaj nie ma 2 treningów dziennie :werdum:
Oglądałem coś kiedyś takiego z Tobą pamiętam :lol:
Wtedy jednym ze starć był pojedynek 60 letniego żula z delirą alkoholowa vs Jaki znany piosenkarz na wschodzie.
i ten bej go chyba uwalił w ogóle haha xD
 
Oglądałem coś kiedyś takiego z Tobą pamiętam :lol:
Wtedy jednym ze starć był pojedynek 60 letniego żula z delirą alkoholowa vs Jaki znany piosenkarz na wschodzie.
i ten bej go chyba uwalił w ogóle haha xD
Coś takiego tam było, ten bej to taki wydziarany co występował w tagtimie z niby wnukiem jeszcze większym pizdeuszem niż ten żul i z gruba babą się walili :D ja konferencji tego nie oglądam bo nie znam ruskiego, tam też się cyrki dzieją, oglądam same galę :D
 
Coś takiego tam było, ten bej to taki wydziarany co występował w tagtimie z niby wnukiem jeszcze większym pizdeuszem niż ten żul i z gruba babą się walili :D ja konferencji tego nie oglądam bo nie znam ruskiego, tam też się cyrki dzieją, oglądam same galę :D
Mordo zaczynasz brzmieć dziwnie podobnie do słynnego "redaktora działu freak"
 
Ten blondyn siwy to koleżka tego karła, ten ćpun co dostał ostatnio od baby i płakał :D
Kisne z tych ruskich fajtów. Srom Kasjo to w sumie myśli dupą a nie głową, bo zrobił ze swojego(pije tez do prawdziwych włascicieli) prajm gówna największy chlew, a tak to by mógł porobić walki takich dziwolągów jak u ruskich. Przeciez karzeł z fejmu mógłby walczyc ze swoją laska, ktora go zostawiła. Jego gównem mało kto sie jara, bo podobne zjawisko jest na fejmie, a on to kopiuje bardziej randomowymi i rynsztokowymi małpami.
 
Kisne z tych ruskich fajtów. Srom Kasjo to w sumie myśli dupą a nie głową, bo zrobił ze swojego(pije tez do prawdziwych włascicieli) prajm gówna największy chlew, a tak to by mógł porobić walki takich dziwolągów jak u ruskich. Przeciez karzeł z fejmu mógłby walczyc ze swoją laska, ktora go zostawiła. Jego gównem mało kto sie jara, bo podobne zjawisko jest na fejmie, a on to kopiuje bardziej randomowymi i rynsztokowymi małpami.
Rychu szczena + psychotrop vs bonus bgc :awesome:

A tak to dostaniemy lasika co się położy po liściu w walce z Piątkowską która #nikogo.
 


I jak oceniasz trailer gali? Widziałem, że na Twitterze influencerzy się zachwycają a ja nie bardzo rozumiem po co go oglądałem. Takie WWE pełną gębą z dodatkiem kabaretów. Produkcja wiadomo topka jak zawsze u FAME ale jakoś nie czuję tego. Mam wrażenie, że trailer zrobiony bardziej dla gwiazd FAME niż dla ludzi / klientów. :zakręcony:
 
I jak oceniasz trailer gali? Widziałem, że na Twitterze influencerzy się zachwycają a ja nie bardzo rozumiem po co go oglądałem. Takie WWE pełną gębą z dodatkiem kabaretów. Produkcja wiadomo topka jak zawsze u FAME ale jakoś nie czuję tego. Mam wrażenie, że trailer zrobiony bardziej dla gwiazd FAME niż dla ludzi / klientów. :zakręcony:
bo Fame to jest takie polskie WWE tylko z prawdziwymi walkami, ale otoczka przed walką może być rozpisana :roberteyeblinking: Może nie przez sam zarząd Fame, ale to widać takie wyrachowanie zawodników: jeśli zaczepie tego to...
Te poważne konflikty znikające po walce :juanlaugh:
 
Tzn może źle trochę napisałem, dla mnie freakowe organizacje to zawsze było WWE które po prostu kończy się walkami w MMA. Szczególnie, że pierwsze gale FAME gdzie jeszcze działał wielki fan wrestlingu pan Pawłowski miały bardzo dużo elementów żywcem wziętych z WWE / WWF itd. Chodziło mi, o to że to wygląda jak trailer filmu a nie gali. Jakoś po prostu mi nie podszedł tym razem. Wcześniej często propsowałem ich zapowiedzi.
 
Back
Top