Fame MMA gala youtuberów

Brodnicka to by mogła na takiej kanapie wystąpić.

Backroom_Casting_Couch%2C_Original%2C_Scottsdale%2C_AZ.jpg
przecież ona jest chujowa jak chipsy z biedronki
 
Ale fajnie skończył chłopak Nitra :juanlaugh:
Trzeba jeszcze rozkręcić akcje na wykopie aby shooterzy podostawali bany za robienie shootów z Nitrem :usunto:
Nawet SFD zamazało twarz Nitrowi na relacji z gali
Super by poszło, "Żyrafa" nawet w KSW potrafił się odpalić i robić niezłe zamieszanie swoimi tekstami :lol: Z tego co wiem próbował ale nie dogadał się jednak z freakowymi organizacjami.
to słabego menadżera musi mieć. Pewnie od razu chciał dużo, a nie po czasie, a z chęcią bym zobaczył jak upokarza paru prawinialków :korwinlaugh:
Jakby tu grzecznie powiedzieć nikogo nie obrażając: chłop ma jakieś dziwne reakcje i wcale bym sie nie zdziwił jakby mógł dostać KO od jakiegoś średniaka raczej przez swoją psychikę a nie przez umiejętności. Boże nawet Tyson Fury swego czasu zaliczał deski od średniaków przez lekceważenie a Narkun ma większa przepaść ego do umiejętności.
 
Czyżby Pudzian, Materla i szamanka sprawiły, że zainteresowanie nadchodzącym fame 17 spadło w tym dziale? Przeciez szykuje się podwójny nokaut polskiego chada ferari majłetera na wirtuozach parteru z WC A team, ktory ma mieć na tej gali.
 
Gala jest jutro, ale po za egzekucjami Gromadzkiego i Pasternaka na dwóch szczochah to raczej mało interesująca, po Brodnickiej można się spodziewać że dostanie na pizdę a pozer Cwelari nie jest godzień żadnego ME, nawet we freakach.
Faktycznie jutro gala, wyskoczyło mi teraz wazenie. Nawet walki Zadymy i Pastera mnie nie jarają, bo walcza z fletami na nieswoich zasadach. Być może można zacząć sięgać po jurasa grubasa i izu ogurocha +okapa na comeback i dac im jakiegos denisa.
 
Gala jest jutro, ale po za egzekucjami Gromadzkiego i Pasternaka na dwóch szczochah to raczej mało interesująca, po Brodnickiej można się spodziewać że dostanie na pizdę a pozer Cwelari nie jest godzień żadnego ME, nawet we freakach.
Pasternak raczej łatwo, ale Gromadzki debiutuje w MMA, a Alanik mimo wszystko coś tam powalczył i potrenował. Może być różnie jeśli mądrze podejdzie do walki.
 
Anal to może wygrać z dzieciakami którzy po ciosie odwracają się i uciekają.
Też z grubsza tak uważam, ale ostatnie KO nawet mu wyszło. Tutaj niby ma wieksze doświadczenie w obalaniu, ale coś czuje że Zadyma sie wywinie z klinczu i obije twarza analowi
 
mma, dlatego ma szanse
No to fakt, anal w parterze słabiutki ale i tak umie więcej niż Zadyma, który nie umie nic. mam nadzieję, że Gromadzki wyjebie mu luja na początek, bomba na banie i kończymy balet.
 
  • Like
Reactions: AKK
Era fame powoli mija. Nie tak dawno wyprzedawali bilety dlugo przed gala a tu dzień gali i bilety dalej do kupienia. Zainteresowanie gala również duzo mniejsze. Dobrze że dziś oktagon
 
Back
Top