Fame MMA gala youtuberów

I jak oceniasz trailer gali? Widziałem, że na Twitterze influencerzy się zachwycają a ja nie bardzo rozumiem po co go oglądałem. Takie WWE pełną gębą z dodatkiem kabaretów. Produkcja wiadomo topka jak zawsze u FAME ale jakoś nie czuję tego. Mam wrażenie, że trailer zrobiony bardziej dla gwiazd FAME niż dla ludzi / klientów. :zakręcony:

Pierwsza sprawa, piszesz z 'Żelaznaręka', który chyba ma tutaj jeszcze bana :D Druga, to podzielam Twoje zdanie, też zupełnie nie rozumiem tych trailerów i zachwytów nimi, przepalają masę hajsu, który mógłby pójść na zakontraktowanie kogoś, kto znowu doleje oliwy do fejmowego ognia. Jestem ciekaw czy i jeśli tak, to jak im się zwracają te produkcje.
 
Pierwsza sprawa, piszesz z 'Żelaznaręka', który chyba ma tutaj jeszcze bana :D

Chyba nie jest to możliwe czy coś przegapiłem znowu?

1683616431508.png



Pierwsza sprawa, piszesz z 'Żelaznaręka', który chyba ma tutaj jeszcze bana :D Druga, to podzielam Twoje zdanie, też zupełnie nie rozumiem tych trailerów i zachwytów nimi, przepalają masę hajsu, który mógłby pójść na zakontraktowanie kogoś, kto znowu doleje oliwy do fejmowego ognia. Jestem ciekaw czy i jeśli tak, to jak im się zwracają te produkcje.

Moja foliarska teoria jest taka, że może być lekki zastój / spadek na rynku freaków wiec takie duże inwestycje w zapowiedzi i marketing mogą być próbą ucieczki do przodu. W sensie więcej zainwestujemy i jakoś to podciągnie sprzedaż. Żeby nie było kiedy mówię o zastoju, to i tak nawet jak im trochę spadło to dalej zjadają konkurencję.
 
To akurat dziwne bo Rutek się kompletnie nie nadaję do freaków. Jest kilku sportowców którzy się w tym świetnie odnajdują jak Parke / Wrzosek ale są tacy jak Daniel gdzie nie ma to żadnego sensu wg mnie.
Łatwiej znaleźć freaka do zestawienia z 80 kg zawodnikiem na roztrenowaniu niż 100 kg Pasternakiem ;)
 
Chyba nie jest to możliwe czy coś przegapiłem znowu?

View attachment 65338




Moja foliarska teoria jest taka, że może być lekki zastój / spadek na rynku freaków wiec takie duże inwestycje w zapowiedzi i marketing mogą być próbą ucieczki do przodu. W sensie więcej zainwestujemy i jakoś to podciągnie sprzedaż. Żeby nie było kiedy mówię o zastoju, to i tak nawet jak im trochę spadło to dalej zjadają konkurencję.
31212.png


Ale spoko, na tym koncie jest kulturka, a i czasem jakiegoś newsa podrzuci.
A odnośnie freaków, to fame i high wybrali trochę inne kierunki obecnie, zobaczymy w dłuższej perspektywie co się bardziej opłacało - ugrzecznione zestawienia i filmowe trailery, czy bardziej freakowe zestawienia i kontrowersyjne postacie, przy tym otoczka na poziomie, ale bez szaleństwa.
 
Zastój jest widoczny, po jednej gali Fame i HL, była choć jakaś trzecia w tym roku? Plankton został już spacyfikowany chyba, że coś mnie ominęło?
 
I jak oceniasz trailer gali? Widziałem, że na Twitterze influencerzy się zachwycają a ja nie bardzo rozumiem po co go oglądałem. Takie WWE pełną gębą z dodatkiem kabaretów. Produkcja wiadomo topka jak zawsze u FAME ale jakoś nie czuję tego. Mam wrażenie, że trailer zrobiony bardziej dla gwiazd FAME niż dla ludzi / klientów. :zakręcony:
Mi to bardziej przypomina Szybkich i Wściekłych. Trailer jest fajny, lepszy niż ostatnie
 
Czyżby Prime tak się wykosztowało na Kasjo i Popka, że teraz pół roku gali nie mogą zrobić? Albo w Polsacie wzięli liczydło i machnęli ręką na dalszą współpracę?
Prime to wygląda jak by ktoś miał wziął miskę, wrzucił nazwiska i tak losowali zestawienia :waldeklaugh:
To jest głupie, nielogiczne, a jeśli coś się wydaje nielogiczne to najczęściej to firma zajmująca się praniem albo czyjeś hobby -oczywiście nikogo nie oskarżam, ale głupio mieć takie hobby polegające na płaceniu youtuberom :roberteyeblinking:
 
Czyżby Prime tak się wykosztowało na Kasjo i Popka, że teraz pół roku gali nie mogą zrobić? Albo w Polsacie wzięli liczydło i machnęli ręką na dalszą współpracę?
za Prime ciągnie się gnój jak skurwysyn, zobacz ile wpadek wizerunkowych:
- włodarz/niewłodarz, który niby nie ma nic biznesowo wspólnego z firmą, ale jednak każdy nazywa go szefem mimo, iż ten wszędzie się wypiera (pojawia się problem niemożności skojarzenia marki z kimś innym, niż przygłupi kasjo)
- nieumiejętna próba budowania marki w oparciu o kontrowersyjne postacie, które jednak okazały się być strzałem w kolano, bo nikt ich nie chce oglądać (kamerzysta, kruszwil, te wszystkie wiolki z uniwersum kamerzysty)
- źle zabezpieczone konferencje
- ukrywanie słabego budżetu przed zawodnikami, szukanie byle pretekstu by ujebać za coś hajs

to tylko cztery punkty, a wymieniać można jeszcze bardzo długo
 
za Prime ciągnie się gnój jak skurwysyn, zobacz ile wpadek wizerunkowych:
- włodarz/niewłodarz, który niby nie ma nic biznesowo wspólnego z firmą, ale jednak każdy nazywa go szefem mimo, iż ten wszędzie się wypiera (pojawia się problem niemożności skojarzenia marki z kimś innym, niż przygłupi kasjo)
- nieumiejętna próba budowania marki w oparciu o kontrowersyjne postacie, które jednak okazały się być strzałem w kolano, bo nikt ich nie chce oglądać (kamerzysta, kruszwil, te wszystkie wiolki z uniwersum kamerzysty)
- źle zabezpieczone konferencje
- ukrywanie słabego budżetu przed zawodnikami, szukanie byle pretekstu by ujebać za coś hajs

to tylko cztery punkty, a wymieniać można jeszcze bardzo długo
Dodaj jeszcze przepłacanie zawodników i fatalną sprzedaż ostatniej gali przez Mundialowy termin.
 
Dodaj jeszcze przepłacanie zawodników i fatalną sprzedaż ostatniej gali przez Mundialowy termin.
z tym przepłacaniem to też chuj wie jak jest - każdy może napinać się w internecie, że łolaboga jakiej to on nie ma stawki, ale prawda jest taka, że do momentu pokazania umowy mamy do czynienia jedynie z durnymi przechwałkami
 
Prime to wygląda jak by ktoś miał wziął miskę, wrzucił nazwiska i tak losowali zestawienia :waldeklaugh:
To jest głupie, nielogiczne, a jeśli coś się wydaje nielogiczne to najczęściej to firma zajmująca się praniem albo czyjeś hobby -oczywiście nikogo nie oskarżam, ale głupio mieć takie hobby polegające na płaceniu youtuberom :roberteyeblinking:
To są dość szerokie powiązania.
wlascicielem tego syfu jest niejaki adwokat Birka z Wrocławia, który robi przekręty finansowe, bo Wrocław to jest zagłębie malwersantów i tzw trojkat władzy, podobnie jak w trójmiescie. Stad np większość oszustów ucieka z Wrocławia do Gdańska jak im się dupa pali i odwrotnie. Nie wybierają innych miast
 
Frikowa organizacja robi lepsze trailery niż POTĘŻNY Reżyser kina akcji, zdobywca prawie Oscara, Pan Maciej Kawulski :waldeklaugh: A w KSW jedyne co Maciuś wymyślił to czerstwe filmiki z Gitem i Purpuratem, z drącym japę Kastą.
Grafoman zdobył Wielkiego Węża za najgorszy film 2020 365 dni i Węża za najgorszy sequel, prequel, remake 2022 roku 365 dni: Ten dzień
 
Ty, ale on chyba nie współpracował tam nic przy tych produkcjach.
A przynajmniej tak mi się wydaje
Kawul to producent tych "dzieł". Robi razem z Mandesem, gościem który zaczynał jako ordynat Michorowski, a skończył jako producent i reżyser robiący razem z Blanką i Kawulem
 
Kawul to producent tych "dzieł". Robi razem z Mandesem, gościem który zaczynał jako ordynat Michorowski, a skończył jako producent i reżyser robiący razem z Blanką i Kawulem
Napisałbym, że gdybym miał jakieś resztki szacunku do Kawulskiego to właśnie w tym momencie bym je stracił :robertmakeup:
 
"- Nie udzielamy w tym zakresie żadnych informacji na życzenie rodziny zmarłego – powiedział "Faktowi" w środę 10 maja prokurator Mariusz Duszyński. – Niedawno otrzymaliśmy pismo w tej sprawie. Przesłał je nam pełnomocnik rodziny. Rodzina po prostu nie życzy sobie informowania mediów i opinii publicznej o śledztwie, w związku z tym szanując wolę bliskich, nie będziemy udostępniać żadnych informacji – dodał."

A tak się stary zarzekał, ze Mateusz się nie zaćpał i jeszcze wszyscy będą przepraszać jak się śledztwo zakończy.
:mjsmile:
 
Tańcula mówił, że niedługo nie będzie dla niego wyzwań we freakach chyba zapomniał o łomocie jaki dostał od Tyburskiego
 
Back
Top