Fame MMA gala youtuberów

śmiem twierdzić, że te ciotki to by Cię pewnie poskładały jakbyś je tak nazwał twarzą w twarz byku xd
poskładać dziadka to nie problem, szczególnie z chorobą psychiczną i pewnie nigdy nic nie trenował. Gdyby byłby to Mike Tyson dzisiejszy czy Foreman o kapkę młodszy to gimpera robią bez problemu. Za to dzisiejszy Mike śmiem twierdzić że praktycznie każdego robi z fejm na ulicy
 
Gimpera robię 1 ręką. Co ty w ogóle tak bronisz tych żelków.
W przeciwienstwie do niektorych uzytkownikow tego forum, zwlaszcza czytajacych ten dzial, nie przypierdalam sie do Ciebie dla sportu, nie bawi mnie prowadzenie internetowych wojen, może z 15 lat temu jak mnie ktoś w tibie upierdolił to jeszcze bym sie bawil w przepychanki, ale mimo, ze tak stary jak Ty nie jestem, to wciaz jestem na to za stary.

Mimo wszystko, ciezko mi nie zauwazyc lekkiego odklejenia z Twojej strony. Co ja bronie tych zelkow? Ano, moze dlatego, ze mnie wkurwiaja wasate janusze siedzace pol dnia z piwkiem na kanapie, co to sa najwiekszymi wojownikami, zelkow by najebali, wszystkich by najebali, najmądrzejsi są i wiedzą w sumie wszystko.

Te żelki, na przykład Gimper, do swoich walk przygotowują się ciężko jeśli chcą je wygrać. To, że nie są mentalności typowego Sebixa z bramy, to nie jest nic złego.

Tobie myli się FREAK MMA i organizacje typu Fame, High League czy Prime z ustawkami hoolsów w lesie. Wkurwia mnie świat, w którym "lepszy" jest (i ma wiecej racji) ten, co glosniej drze morde i bardziej ubliza innym.
 
I tu właśnie wykazujesz ten błąd o którym pisze ,za duże wczucie. Robienie z tego jakiejś śmiesznej filozofii życia.

Na dziale Uniwersytetu Warszawskiego czy w parku to ja się mogę kłócić o takie rzeczy , ale nie freak mma że Laluna zakrzycza jakiegoś Gimpera. No bez jaj.


Jest odwrotnie. To ty jesteś na tym punkcie za bardzo odklejony , właśnie nie ja. Freak mma to ma być uczta i igrzyska nie gadanie o losach świata.


I te odklejenie serio jest niebezpieczne , bo w necie takie wyzwiska leciały na Lalkę , że o Panie jakby kogoś zabiła 15 razy , a kobieta parę razy sobie krzyknęła na jakiś żelkowych youtuberkow.

Przerazajacy ten dzisiejszy świat...


Wielu pewnie by tak matki zaciekle nie broniło jak tych darmozjadów. Brrrrrr.
 
Last edited:
W przeciwienstwie do niektorych uzytkownikow tego forum, zwlaszcza czytajacych ten dzial, nie przypierdalam sie do Ciebie dla sportu, nie bawi mnie prowadzenie internetowych wojen, może z 15 lat temu jak mnie ktoś w tibie upierdolił to jeszcze bym sie bawil w przepychanki, ale mimo, ze tak stary jak Ty nie jestem, to wciaz jestem na to za stary.

Mimo wszystko, ciezko mi nie zauwazyc lekkiego odklejenia z Twojej strony. Co ja bronie tych zelkow? Ano, moze dlatego, ze mnie wkurwiaja wasate janusze siedzace pol dnia z piwkiem na kanapie, co to sa najwiekszymi wojownikami, zelkow by najebali, wszystkich by najebali, najmądrzejsi są i wiedzą w sumie wszystko.

Te żelki, na przykład Gimper, do swoich walk przygotowują się ciężko jeśli chcą je wygrać. To, że nie są mentalności typowego Sebixa z bramy, to nie jest nic złego.

Tobie myli się FREAK MMA i organizacje typu Fame, High League czy Prime z ustawkami hoolsów w lesie. Wkurwia mnie świat, w którym "lepszy" jest (i ma wiecej racji) ten, co glosniej drze morde i bardziej ubliza innym.
Ja pierdole chłopie że Ci sie jeszcze chce ::clintdis::
 
W przeciwienstwie do niektorych uzytkownikow tego forum, zwlaszcza czytajacych ten dzial, nie przypierdalam sie do Ciebie dla sportu, nie bawi mnie prowadzenie internetowych wojen, może z 15 lat temu jak mnie ktoś w tibie upierdolił to jeszcze bym sie bawil w przepychanki, ale mimo, ze tak stary jak Ty nie jestem, to wciaz jestem na to za stary.

Mimo wszystko, ciezko mi nie zauwazyc lekkiego odklejenia z Twojej strony. Co ja bronie tych zelkow? Ano, moze dlatego, ze mnie wkurwiaja wasate janusze siedzace pol dnia z piwkiem na kanapie, co to sa najwiekszymi wojownikami, zelkow by najebali, wszystkich by najebali, najmądrzejsi są i wiedzą w sumie wszystko.

Te żelki, na przykład Gimper, do swoich walk przygotowują się ciężko jeśli chcą je wygrać. To, że nie są mentalności typowego Sebixa z bramy, to nie jest nic złego.

Tobie myli się FREAK MMA i organizacje typu Fame, High League czy Prime z ustawkami hoolsów w lesie. Wkurwia mnie świat, w którym "lepszy" jest (i ma wiecej racji) ten, co glosniej drze morde i bardziej ubliza innym.
Zaraz zostaniesz zablokowany przez bossa frikow. Chcesz tego? Zastanów się jeszcze
 
@roki900

Niech blokuje, jeśli ma taką ochotę - ja nie zbiednieję, nie ucierpię, a tylko potwierdzi się to, co mówili inni użytkownicy tego dzialu i w najgorszym razie przyznam im rację. Ja jestem otwarty na dyskusję, dopóki ktoś nie rzuca inwektywami.

@mayster

ale że co konkretnie mi się chce? :D jestem na bezrobociu do 1 czerwca, potem zaczynam nową pracę, do tej pory mam trochę czasu do marnotrawienia
 
@roki900

Niech blokuje, jeśli ma taką ochotę - ja nie zbiednieję, nie ucierpię, a tylko potwierdzi się to, co mówili inni użytkownicy tego dzialu i w najgorszym razie przyznam im rację. Ja jestem otwarty na dyskusję, dopóki ktoś nie rzuca inwektywami.

@mayster

ale że co konkretnie mi się chce? :D jestem na bezrobociu do 1 czerwca, potem zaczynam nową pracę, do tej pory mam trochę czasu do marnotrawienia
Dyskutować z odklejonym dziadkiem.
 
Freak MMA to kocioł. Wymieszane roczniki, pokolenia, charaktery.

Jestem świadom że jestem tu najstarszym userem w historii. Dlatego robimy w jednej branży ale wiele nas różni. Ja wychowałem się na Roberto Baggio, Clint Eastwoodzie, on na Gimperze czy Tom Holland.

Dlatego rozumiem czemu on nienawidzi Laluny. Ja czuję taką samą odrazę do żelków.
To jest różnica pokoleniowa.


Dlatego może freak MMA jeszcze bardziej mnie pociąga, że tyle tu różnic jak nigdzie indziej.
o chuj chodzi z tym tomem hollandem :confused::crazy:
 
@cholou92

Ta rozmowa nasza pomogła mi zrozumieć, czemu miałem ataki od Was. Po prostu rozmawiam z większością ludzi gdzie dla was ludzie pokroju Gimpera czy Nitro to wasi idole. Ja za to żyłem w takich czasach jak Muran czy Soroko. Teraz już wszystko zrozumiałem.. Pisząc o żelkach, Was ranie. Przepraszam.


Holland który jest teraz twarzą nr 1 Holly w moich czasach byłby zastrzelony w pierwszych 5 minutach filmu u Eastwooda.
 
Nic z tego nie rozumiem.
Jego zdaniem my normalni forumowicze po nim jedziemy bo jesteśmy fanami jakiś zjebów z netu. Uznał ogółem, że idolami ludzi na forum o MMA są jakieś męskie cipy które parodiują sport na ZJEB MMA CHUJ LIK i SRAJ MMA.
 
@messifc @Siedem @roki900 @MrRoshi @andrzej_t. myślicie, że mogę to zgłosić? Bo mnie to zdanie obraża. Ten człowiek serio nie rozumie świata i czym jest to forum.
Ja również to pierdole, nie będę z jakimś łbem co ktoś nad nim na forum parasol ochronny trzyma więcej dyskutował bo to mija się z celem, a wy macie moje błogosławieństwo.

Zawołaj tutaj tego co tutaj decyzję główne na forum podejmuje i się w tym dziale udziela i dyskutujcie co z tym gamoniem zrobić :fjedzia:
 
@cholou92

Ta rozmowa nasza pomogła mi zrozumieć, czemu miałem ataki od Was. Po prostu rozmawiam z większością ludzi gdzie dla was ludzie pokroju Gimpera czy Nitro to wasi idole. Ja za to żyłem w takich czasach jak Muran czy Soroko. Teraz już wszystko zrozumiałem.. Pisząc o żelkach, Was ranie. Przepraszam.


Holland który jest teraz twarzą nr 1 Holly w moich czasach byłby zastrzelony w pierwszych 5 minutach filmu u Eastwooda.
Nie przypominam sobie, by kulturalna wymiana zdań nosiła znamiona ataku z mojej strony, ale jeśli wszytko, co nie potwierdza Twojej domniemanej racji jest dla Ciebie atakiem, to na to już nic nie poradzę, stary. Nie chce mi się nawet rozpisywać na temat Twoich domniemań co do tego, kto jest czyim idolem, bo pewnie zaraz i tak to zbijesz jakimś typowym dla Ciebie argumentem. Myślę, że jest tu miejsce do współegzystencji dla wszystkich.

W Twoich czasach był też Travolta, którego nikt nie odjebywał w pierwszych minutach, a był takim samym "żelkiem" jak np Holland o którym mówisz.
 
Tak Travoltę i Gere było mi bardzo trudno zaakceptować. Na szczęście widziałem go tylko w Szakalu i to tyle.

Ale to były wtedy rodzynki.
 
@cholou92


Tak z czystej ciekawości kto do 25-30 roku życia trzymałby te karabiny z dzisiejszych twarzy Holly ?!!! Dlatego rzuciłem obecny Holly
 
Last edited:
@cholou92


Tak z czystej ciekawości kto do 25-30 roku życia trzymałby te karabiny z dzisiejszych twarzy Holly ?!!! Dlatego rzuciłem obecny Holly

Nie wiem:

- czemu służy to pytanie
- kto by to utrzymał
- kto w ogóle jest w dzisiejszych twarzach "Holly" - jak wyjdzie jakiś interesujący mnie film, to obejrzę, ale tabloidów nie czytuję, nie wiem kto jest na topie, a kto nie
 
Nie wiem:

- czemu służy to pytanie
- kto by to utrzymał
- kto w ogóle jest w dzisiejszych twarzach "Holly" - jak wyjdzie jakiś interesujący mnie film, to obejrzę, ale tabloidów nie czytuję, nie wiem kto jest na topie, a kto nie

Odp brzmi - że mogłoby nie być ani jednej osoby. Jakbym Ci pokazał te twarze. Wyszłaby z tego parodia. M.in przez to umarły meskie akcyjniaki , bo zelki opanowały Holly. :(
 
Nie ma sensu chyba wołać moderacji do tematu, ostatnio pokazali jak maja wyjebane w starych userów. Wola trzymać jednego dziada co spuszcza się nad tym co dzieci w podstawówce.
 
Back
Top