Fame MMA gala youtuberów

STAŁO SIE NIEUNIKNIONE MONIA LASKOWSKA ONLY FANS
comment_1652653182SUkuoY8qsvXHCsY1xikvB9,w400.jpg
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Niby poszło ponad 500 tysięcy PPV.




“Oczekiwania zarówno kibiców, zawodników jak i władz federacji przed FAME 14 były ogromne. Mówiło się, że to najciekawsza karta walk w historii freak fight. Bilety na największą halę w Polsce rozeszły się w mgnieniu oka. Przyznam, że osobiście odczuwałem większą presję niż zwykle. Atmosfera na trybunach, przebieg pojedynków, komentarze po wydarzeniu – wszystko to pozwala stwierdzić, że FAME 14 to była historyczna gala.

Z dokładnym wynikiem musimy poczekać, aż spłyną do nas wszystkie dane, ale już teraz mogę powiedzieć, że na samej platformie famemma.tv sprzedano największą liczbę licencji PPV w historii FAME. Mamy kolejny rekord! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili – kibicom za zaufanie i obecność, zawodnikom za zaangażowanie, wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i ciężką pracę nad przygotowaniem i realizacją wydarzenia.”
 
Już gale w 2020 roku miały "ponad 500 tysięcy" PPV. Od ósmej do dziesiątej wszystkie ponad pół miliona, tylko jedenastka nie przebiła tego pułapu. Ostatnia gala niby 524k i to był rekord, ale tak cisną te rekordy jak Bubka w skoku o tyczce.
 
Już gale w 2020 roku miały "ponad 500 tysięcy" PPV. Od ósmej do dziesiątej wszystkie ponad pół miliona, tylko jedenastka nie przebiła tego pułapu. Ostatnia gala niby 524k i to był rekord, ale tak cisną te rekordy jak Bubka w skoku o tyczce.


Konfa F14 wbiła chyba w 2-3 dni 2 mln. To był rekord w historii Fame.
 
czy tylko ja widze bezbeka, ktory nagrywajac taki diss liczy na troche atencji, np od nitro?
Tak.
Młodszy brat już dawno temu nagrał diss z perspektywy policjanta na prawilniaków, chłop jest dłużej w sieci niż nie jeden jutuber ;) to jest humorystycznie robione imo a nie szukanie atencji
 
Back
Top