Fame MMA gala youtuberów

Tak.
Młodszy brat już dawno temu nagrał diss z perspektywy policjanta na prawilniaków, chłop jest dłużej w sieci niż nie jeden jutuber ;) to jest humorystycznie robione imo a nie szukanie atencji
to moze za bardzo boomer mi sie zalacza, ale dla mnie typ jest totalnie niesmieszny i szukanie tu humorystycznego aspektu jego tworczosci jest dla mnie mocno naciagane ;d
 
to moze za bardzo boomer mi sie zalacza, ale dla mnie typ jest totalnie niesmieszny i szukanie tu humorystycznego aspektu jego tworczosci jest dla mnie mocno naciagane ;d
Ten numer też nie do końca mi się podoba, ale zobacz choćby twn materiał, ogólnie zerknij na cały kanał, to zobaczysz że nie chodzi o atencję



Ja go poznałem jak mi jebany TPS'a przerobił
 
Ten numer też nie do końca mi się podoba, ale zobacz choćby twn materiał, ogólnie zerknij na cały kanał, to zobaczysz że nie chodzi o atencję



Ja go poznałem jak mi jebany TPS'a przerobił

wciąż totalnie nie mój klimat, doceniam inwencje tworcza, bo wrzucenie czegos wiecej niz filmik z dodana ivonajuz kosztujeczlowieka troche pracy, ale jednak dalej mnie to nie bawi (nie on jedyny, ogolnie nie jaraja mnie przerobki, poza jedna przerobka zenka martyniuka, "fajne masz pizdzisko")
 
1652799837688.png
 
ludzie kupuja chetnie ppv jak tworca przekazuje pieniadze na cele charytatywne wciskanie na sile swojego reflinka nic nie da
Ja myślę, że i tak będzie się pojawiać tendencja spadkowa za niedługo. Tylko debiuty jakiś turbo gwiazd albo mega konflikty będą grzać ludzi. Można było zaatakować Narodowy w tym roku, a za 2-3 lata już może być przesyt.
 
Ja myślę, że i tak będzie się pojawiać tendencja spadkowa za niedługo. Tylko debiuty jakiś turbo gwiazd albo mega konflikty będą grzać ludzi. Można było zaatakować Narodowy w tym roku, a za 2-3 lata już może być przesyt.


Niech dalej buczą na Laluny czy Muranów te ciotki pokolenia 2000 plus. To nie zdziwię się , że będzie spadek jak 3 panele będą zajmować farbowane Gimperki.

Ludzie 20-40 plus będą mieć w tyłku te konfy raz na zawsze.
 
Z tym rekordem ppv też bym nie przesadzał. KSW też co galę ma rekord. Myślę że to te same rekordy
 
Z tym rekordem ppv też bym nie przesadzał. KSW też co galę ma rekord. Myślę że to te same rekordy

Jak prześledzić te rekordy to oni oscylują nieco powyżej 500k od jakiegoś czasu. Oprócz #11 o każdej mówili, że ma ponad 500k i jest rekord. Na #12 było bodaj 524k. Czyli teraz wrzucą 530k i rekord. Następna obstawiam 537k i też będzie rekord. To są tak niewielkie różnice, że się mieszczą w granicach błędu statystycznego. Podejrzewam, że bomba miała pójść na galę na Narodowym, ale ich zablokowali i PR trzeba dozować inaczej.
 
szykuje sie konfrontacja? :D

Freak MMA to kocioł. Wymieszane roczniki, pokolenia, charaktery.

Jestem świadom że jestem tu najstarszym userem w historii. Dlatego robimy w jednej branży ale wiele nas różni. Ja wychowałem się na Roberto Baggio, Clint Eastwoodzie, on na Gimperze czy Tom Holland.

Dlatego rozumiem czemu on nienawidzi Laluny. Ja czuję taką samą odrazę do żelków.
To jest różnica pokoleniowa.


Dlatego może freak MMA jeszcze bardziej mnie pociąga, że tyle tu różnic jak nigdzie indziej.
 
Last edited:
Freak MMA to kocioł. Wymieszane roczniki, pokolenia, charaktery.

Jestem świadom że jestem tu najstarszym userem w historii. Dlatego robimy w jednej branży ale wiele nas różni. Ja wychowałem się na Roberto Baggio, Clint Eastwoodzie, on na Gimperze czy Tom Holland.

Dlatego rozumiem czemu on nienawidzi Laluny. Ja czuję taką samą odrazę do żelków.
To jest różnica pokoleniowa.


Dlatego może freak MMA jeszcze bardziej mnie pociąga, że tyle tu różnic jak nigdzie indziej.
stary, ale Laluna niezaprzeczalnie jest:

-pustakiem
-oszustką
-ubogą intelektualnie patusiarą

Każdy, kto choć odrobinę tak zwanego oleju w głowie posiada, nie pała sympatią do takiego kurwiszona. Pomyśl sobie, że Twoja córa/wnuczka kupuje coś za ciężko zarobione/odłożone pieniądze, a potem okazuje się, że została oszukana i jeszcze ludzie się z niej śmieją.

Co oznacza Twoja "odraza" do żelków i co ma do tego wymienienie któregokolwiek z nazwisk, które podałeś? Przecież dla typowego zjadacza chleba z bronksu, aktorzy czy piłkarze to takie same żelki są.
 
Nie no stary nie porównujmy takiej ciotki jak np Gimper do gościa, który jest zawodowym piłkarzem. Oni przynajmniej ciężko zapierniczają 24 h na dobę.

Ech. Wielu z Was nie kuma, że tu nie idzie o to czy Laluna jest taka czy tiki taka. Tu idzie tylko i wyłącznie o podkład freak mma. W życiu prywatnym to ona dla mnie może nago skakać po dachach i mam wywalone. Tu idzie tylko o uniwersum freak mma.

I tak, lubię Lalune i zdania nie zmieniam. 100 razy ją wolę od tych z 3 panelu.


Wy macie czasami za duże parcie na tych ludzi. Ja tam wale prosto z mostu, chce zadymiarzy i tyle. Wartości z neta czy innych celebrytów mam w 4 literach, bo ja nimi nie żyje, więc jak czytam że jak tam jakas Sheya jest inteligentniejsza itp to mam to w 4 literach bo ta babka poza tym uniwersum mnie nie obchodzi nawet przez 5 sekund.

Dlatego zawsze będę stał za Murami, Lalunami itp.
 
Last edited:
Nie no stary nie porównujmy takiej ciotki jak np Gimper do gościa, który jest zawodowym piłkarzem. Oni przynajmniej ciężko zapierniczają 24 h na dobę.

Ech. Wielu z Was nie kuma, że tu nie idzie o to czy Laluna jest taka czy tiki taka. Tu idzie tylko i wyłącznie o podkład freak mma. W życiu prywatnym to ona dla mnie może nago skakać po dachach i mam wywalone. Tu idzie tylko o uniwersum freak mma.

I tak, lubię Lalune i zdania nie zmieniam. 100 razy ją wolę od tych z 3 panelu.
śmiem twierdzić, że te ciotki to by Cię pewnie poskładały jakbyś je tak nazwał twarzą w twarz byku xd
 
Back
Top