Fame MMA gala youtuberów

Moje typy:
1. Malczynski
2. Alan
3. piłkarka ręczna (ale tutaj media trening muszę zobaczyć, może zmienię zdanie)
4. FitLover
5. Parkę
6. Nitro
7. Wiewiórka
 
Moje typy:
1. Malczynski
2. Alan
3. piłkarka ręczna (ale tutaj media trening muszę zobaczyć, może zmienię zdanie)
4. FitLover
5. Parkę
6. Nitro
7. Wiewiórka
Xayoo będzie 8kg cięższy + będzie miał znacznie lepszą kondycje.
 
Nigdy też nie walczył i miał też niedawno złamany nos, więc to mogą być czynniki, które zdecydują o wygranej Nitro
Nie ma raczej co opierać swojego beta na tym, że znowu złamie nos i tym, że nigdy nie walczył, jest wiele walk, gdzie debiutant wygrywa już z doświadczonym gościem, lub daje dobrą walkę, np. ten koleś z fit lovers dał dobrą walkę z błońskim, który miał rekord 2-0, a tutaj xayoo wygląda na lepszego kondycyjnie + będzie sporo cięższy i na pewno umiejętności ma większe od unboxalla, więc teraz zadaj sobie w pytanie, co takiego mógł zrobić nitro w miesiąc? Kondycji znacząco na pewno nie poprawił, umiejętności też jakoś bardzo nie podniósł.
 
Denis dymi do Szeligi

1652474676726.png
 
1.Tromba... ale z niechęcią, najgorsza postać żelka jaka może być
2.Xayoo
3.Mona - kibicuje jej całym sercem, a ogólnie ta walka mnie nie ziębiła chociażby w 1%, ale za szmaciorstwo niech Fagata ma w łeb
4.Parke - no nie róbmy sobie jaj, że Prokurator znowu ustrzeli
5.Wiewiór - to chyba pewniak jakich mało
6.Matt Fit Lover - bo tamtego nie znam xd
7.Young Muran - najlepsza walka gali... szkoda, że tak szybko :(
8.Malczyński - total MissMatch
9.Lalunka - ale piłkarka może trochę zaskoczyć
 
Szczerze to wnerwiają mnie te 3 żelkowe walki pod rząd do końca gali.

Ktoś dramatycznie zbudował tą kartę.

Dobrze, że jestem ,,paskowiczem", więc z drugiej strony to wszystko mi rybka.
 
a to Prokurator z Parkiem nie zawalczą po tych żelkach ?
Nie


Ostatnie walki to Kociołek vs Fagata, N vs X i walka wieczoru Tromba vs Gimper.


Mam nadzieję że ta Ruda jak skończy szybko tą Fagate to przynajmniej jedna będzie z głowy z freak mma, choć tak szczerze to nawet zbytnio jej nie znam bo nawet 1 minuty jej nie poświęciłem na konfach, ale Ozdoba i picks99 pisali mi, że straszna nudziara, a ja im wierzę.

Moim zdaniem ona nie ma talentu do bitki więc tym bardziej natychmiastowy out. Żadnych korzyści.
 
Last edited:
ja pierdole. czyli gala dla mnie się kończy w tym momencie. co za żenada...


Widzicie mordki o takich reakcjach pisałem. Znam biznes SW jak swoją kieszeń.


Zrobić 3 ostatnie walki żelkowe pod rząd to samobójstwo marketingowe.

I pewnie w sumie żeby ta 3 wbiła do klatki będzie trzeba czekać leciutko z 1 godzinę
.:korwinlaugh::mjsmile:
 
Last edited:
Back
Top