Fame MMA gala youtuberów

Obejrzałem trochę konfe freak fighters i butt slappingu i już na dobre zrozumiałem , że to koniec. Ten sam archetyp ludzi co na HL czy Fame./wychudzone żelki/ Niestety, najprawdopodobniej moge zapomnieć o moim marzeniu ostrego , sebixowego, świata. Zrozumiałem już na dobre , że nawet jeśli oni będą w freak MMA /to może będzie to 1 porządny Sebix na 40 zawodników/

Dlatego jak zapowiedziałem oddaje tytuł bossa freak fightu i zawijam matki
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Oraz reszta dzięki za spędzony czas, ale ja mam większe potrzeby niż jeden Muran i on nie starczy by tym się ,,jarać" Nadal próbowałem to robić , bo trochę fałszywie wierzyłem że, będzie lepiej w tym temacie. To co Polska stworzyła to tak naprawdę 2 friendly content tylko nie na YouTube , a na realnych konfach w Łodzi czy Wawie.

W sporcie jest tak , że żyje piłkę nożną i SW/ obecnie tylko MMA / od gali , czy meczu ale poboczna otoczka mi wisi , termin meczu / walki i jedziemy.

Z freak MMA liczyłem , że będą miał fajna zajawkę w końcu , jeśli idzie o otoczkę. Niestety jeśli tą otoczkę mają robić Gimpery , Tromby to ja nie mam ,,czym się podniecać"

Myślałem że my tu będziemy właśnie sobie gadać o jakiś fajnych konfliktach i się jarać Szpilka vs Soroko , czy ludzie typu Kubiszyn vs Tyson na konfach , a wyszło jak wyszło. Co ja teraz przed F14 mam tu wpadać i robić Wam newsy o stypiarzu Majewskim , ,,wielkim zadymiarzu " Krysi /XD/ , a może wrzucę wywiady Gimpera.

Szkoda , że tak mega to spierd......i.

Ten świat , który został stworzony przez nich to równie dobrze mogę odpalić konfe UFC czy KSW, więc co przed galą ma ciągnąć do tego świata ? A no nic.

Zegnam. Czas na dluuuugą przerwę od tego mega zawodu.

Zostają mi tylko archiwalne odcinki Jerrego Springera na YT , bo Ci jeb...i włodarze nigdy nie stworzą mi dobrej alternatywy tamtego dzieła, może Prime ale to i tak będą 2,4 konfy na cały rok.

W k...e szkoda, że tak to strasznie zj....o.


Trzymajcie się w tym zelkowym świecie freak mma..... Ja wysiadam.
Daj im szanse, konferencja jest za tydzień :)
 
Daj im szanse, konferencja jest za tydzień :)


Józia tam , to jest nie do uratowania @99picks.

Nie ma nadzieji, też kiedyś fałszywie się oszukiwałem jak ty, ale to już będzie świat Gimpero-podobnych z jednym ponad 50 letnim Muranem / dzięki freak MMA za choć jeden wyłam /

Jeb...c bossów freak MMA że zrobili z tego takie gówno ::jondance::::jondance::::jondance::


Wierzyłem że może Sebix Pasternak to uratuje , ale h...a będzie.


Oni stworzyli YouTube 2.0 dla największych twórców i taka jest bolesna prawda.
 
Last edited:
@99picks

Jeszcze się ostro wk...łem podczas F13 , bo myślałem że będzie jakieś fajne ogłoszenie w stylu Kubiszyn vs Sebix , albo Linki vs Owczarz itp a tu znów nudna Fagata , która dostanie ciosa i koniec walki po 5 sekundach i białowłosego wyglądającego jak ala lesbijka Gimpera./już druga fejmu-Konopsky/

Wtedy sobie mówię - pier ...to

To nie mój świat freak MMA jaki chciałem.
 
@99picks

Jeszcze się ostro wk...łem podczas F13 , bo myślałem że będzie jakieś fajne ogłoszenie w stylu Kubiszyn vs Sebix , albo Linki vs Owczarz itp a tu znów nudna Fagata , która dostanie ciosa i koniec walki po 5 sekundach i białowłosego wyglądającego jak ala lesbijka Gimpera./już druga fejmu-Konopsky/

Wtedy sobie mówię - pier ...to

To nie mój świat freak MMA jaki chciałem.
Fagata była już obsrana na staredownie w oktagonie, trzeba przyznać ze jej rywalka to kawał baby.
 
Fagata była już obsrana na staredownie w oktagonie, trzeba przyznać ze jej rywalka to kawał baby.



K...a je..a mać tyle zajebistych battle debate poszło się je...c , bo robimy poletko youtuberkom :childcry:


Rozpara ty... , aż szkoda pisać.
 
Last edited:
@ZELAZNAREKA Jeszcze zatęsknisz za freakami, zwłaszcza jak się pojawi jakiś nowy talent. Ten jeden "sebix" musi się trafić. Jest tak jak mówiłem wcześniej, rynek freaków został zabetonowany, dodatkowo uczestnicy zorientowali się, że nie muszą robić sztucznych dymów, żeby podbić zysk. Cały koncept chwycił i teraz można już przestać udawać, to było potrzebne na rozruch, żeby dać darmową reklamę, ale teraz mamy takiego Nitro i kompletnie bezpłciowego Unboxalla w ME Fame, czyli dymy tracą na wartości.
 
@ZELAZNAREKA Jeszcze zatęsknisz za freakami, zwłaszcza jak się pojawi jakiś nowy talent. Ten jeden "sebix" musi się trafić. Jest tak jak mówiłem wcześniej, rynek freaków został zabetonowany, dodatkowo uczestnicy zorientowali się, że nie muszą robić sztucznych dymów, żeby podbić zysk. Cały koncept chwycił i teraz można już przestać udawać, to było potrzebne na rozruch, żeby dać darmową reklamę, ale teraz mamy takiego Nitro i kompletnie bezpłciowego Unboxalla w ME Fame, czyli dymy tracą na wartości.


Nie zgadzam się z tą tezą , choćby dlatego że w zawodowym SW - zadymiarz jest multimilionerem. Tu jest po prostu taki problem , że dymy zanikają dlatego że 99 procent freak MMA ciągną youtuberki bez życia.

A potem biedny Boxdelek w szoku ,, dymcie, dymcie , to damy Wam bonusy"


Tylko kto ma to robić , te Gimpery , Nitry. Proszę Was ...

Dla mnie dym to sól freak MMA , bez tego równie dobrze mogę sobie włączyć konfe KSW i szczerze to już wolę konfe Mamed vs Soldic niż Tromba vs Gimper.


Ogólnie to wk..a mnie że z freak MMA zrobiono uniwersum dla 10 Latków. Latam już 13 edycji po tym tt i jest masa ludzi 20-40 plus co uwielbia freak MMA i szkoda , że są tak strasznie olewani
 
Last edited:
Jeszcze wczoraj ten propagandzista Gola , który wie w którym kierunku to idzie przed pierwszą walką gadał do prowadzącego , który mówił że konfy F12 były słabiutkie gdyby nie Polak-Ferrari,


, że spokojni ludzie ,
też są bardzo ciekawi ! "


Otóż nie , w freak MMA oni nie są do niczego potrzebni. Niczego.
 
Nie zgadzam się z tą tezą , choćby dlatego że w zawodowym SW - zadymiarz jest multimilionerem. Tu jest po prostu taki problem , że dymy zanikają dlatego że 99 procent freak MMA ciągną youtuberki bez życia.

A potem biedny Boxdelek w szoku ,, dymcie, dymcie , to damy Wam bonusy"


Tylko kto ma to robić , te Gimpery , Nitry. Proszę Was ...

Dla mnie dym to sól freak MMA , bez tego równie dobrze mogę sobie włączyć konfe KSW i szczerze to już wolę konfe Mamed vs Soldic niż Tromba vs Gimper.


Ogólnie to wk..a mnie że z freak MMA zrobiono uniwersum dla 10 Latków. Latam już 13 edycji po tym tt i jest masa ludzi 20-40 plus co uwielbia freak MMA i szkoda , że są tak strasznie olewani

Pytanie dla ilu freaków MMA jest tylko dodatkiem do budżetu? Jasne łatwa kasa jak się zostanie gwiazdą i taki Kasjo może sobie żyłować ten pomysł na życie, ale większość jednak chyba woli zarabiać przez streamowanie i inne clicki w socjalach. Dodatkowo wchodzą tu normalni sportowcy w roli mentorów/trenerów a za darmo tego nie robią. I dla nich freak mma to faktycznie poważny zarobek, przecież taki Raubo przez ostatnie pół roku chyba więcej zarobił, niż przez cała lata bycia trenerem kadry boksu olimpijskiego :lol:
 
Fame 12 też zapowiadało się źle miejmy nadzieję, że będzie dobrze

Dubiel vs Blonsky 2 /strzelam/
Kociołek vs Fagata
Tromba vs Gimper
Wiewiór vs Krycha/tu będzie stypa/

To już prawie połowa karty , bo Fame chyba tnie koszta z 11 pojedynków do 9 teraz. Dymy jak ta lala. Czekam jak cholera. Zobaczycie , że jedyne kto uratuje te zelkowe gówno to Murany jeśli będzie fajny rywal z drugiej strony.

Mogliśmy mieć karty w stylu Szpila vs Soroko na całą kartę/ na taką całą kartę czekałbym na konfe , jak na dobry film) ale cóż życie dało nam co dało...
 
Last edited:
Mam nadzieję że Grabowski przez to , że stracił promocje Kanału Sportowego już powoli szykuje nas na konfy Gromdy.

Tam dostanę wreszcie to czego chce , a nie te wieczne zamulone żelki na Freak MMA.
 
@Vassago

,,Dymy nie są potrzebne "


Oscary aby podbić oglądalność.


:fjedzia::fjedzia:





Przez to , że żona tego Majewskiego co ma walczyć na Fame , napisała o gwałcie blondasa. Fame usunął cały post. O zwycięstwie żelka Unboxalla



 
Last edited:
1648451573434.png
 
Ale to są popierdoleni ludzie, ten ośrodek monitorowan to największy rak w necie.
Gość dał mu liścia a ci pisza o pobiciu.
Dwa ze to wcale nie było dziecko bo był wyższy od Polaka.


F13 więcej zadymy pobocznie niż na samych konfach. Brawo Rozparka. Ten Gimper już gada w wywiadach że Trombuś to jego super kolega i to będzie sportowa waleczka.

Nie mogę się doczekać.


@99picks

Wyobrażasz sobie, że my dostajemy takie g...a , a gdy ktoś totalnie olewa fame/ nie pisze o krypto :) / myśli , że jest tu ostra patola, już dziś taki wpis znalazłem na cohones :korwinlaugh:
 
Czytam sobie komenty po F13 i naprawdę jest sporo rozczarowania galą i konfami szarych ludzi. Dobrze jechać ten żelkowy świat Rozparki....








 
Last edited:
To będzie Tancula.


To dobrze wg Ciebie czy wolałbyś innego rywala?


Tańcula vs Murany i Polak vs Ferrari będą mieć ze sobą ze 100 walk bo kto inny ma to ciągnąć :lol:

Przepraszam zapomniałem jeszcze o wielkim rewanżu wielkich wojownikow Rozparki Dubiel vs Blonsky :korwinlaugh:
 
Last edited:
Spoko, chociaż osobiście bym wolał zobaczyć Jacka z Majewskim lub Niewolskim.
Konferencje by były ciekawsze bo z tancula nic nowego nie wymyśla.


Nie ma szans że Niewolski i Majewski wyjdą do Murana.


Wiecie z czego zdałem sobie ostatnio sprawę ? Jak strasznie Ci ludzie nie są wyraziści. Ostatnio sobie przypomniałem że był tu Smolasty,
Miły Pan czy ten co bił się Dubielem , że już nawet ksywki jego zapomniałem , ten z wąsikiem. Masakra... To powinien być rynek tylko dla mocnych postaci, a tak człowiek po 1 gali zapomina tych typków.

@99picks

Tak to jest gdy za nr 1 robi ponad 50 plus i ciężko o rywala. Mi to szczerze aż byłoby wstyd być właścicielem takiej organizacji i zdać sobie sprawę , że ,,nasz biznes " z tej biedy ciągnie taki gościu. To aż bym wstał i powiedział ,, k...a co my odp....y na tym rynku "
 
Last edited:
Nie ma szans że Niewolski i Majewski wyjdą do Murana.


Wiecie z czego zdałem sobie ostatnio sprawę ? Jak strasznie Ci ludzie nie są wyraziści. Ostatnio sobie przypomniałem że był tu Smolasty,
Miły Pan czy ten co bił się Dubielem , że już nawet ksywki jego zapomniałem , ten z wąsikiem. Masakra... To powinien być rynek tylko dla mocnych postaci, a tak człowiek po 1 gali zapomina tych typków.

@99picks

Tak to jest gdy za nr 1 robi ponad 50 plus i ciężko o rywala. Mi to szczerze aż byłoby wstyd być właścicielem takiej organizacji i zdać sobie sprawę , że ,,nasz biznes " z tej biedy ciągnie taki gościu. To aż bym wstał i powiedział ,, k...a co my odp....y na tym rynku "
Nie no, stary już nie przesadzaj ze byłoby Ci wstyd być właścicielem takiej organizacji.
Fame zarabia wiele milionów co gale wiec skoro coś działa na plus to po co maja to zmieniać?
Ja zauważyłem ze teraz jest więcej żelków bo ci strimerzy przynoszą chyba najwiecej siana.
Wiadomo ze wolałbym więcej zadymiarzy ale jeżeli cyferki im się zgadzają to wcale się nie dziwie ze idą ta droga.
 
Back
Top