Fame MMA gala youtuberów

Linkiewicz jest przeceniana, liczę ze Way of Blonde zniszczy ta szmule.


Dziś zobaczymy na jakim poziomie jest Linki.


Zobaczyłbym z chęcią po walce jakby Linki wygrała , jak Owczarz wchodzi do klatki ,, Ty karyno jedna , ja i ty na jednym poziomie !!!"

Panie Rozpara. Make dymy great again.

:antonio:
 
Za to , że ta scena wygląda jak wygląda powinny być tym bardziej jakieś kary za marnowanie potencjału Szeligi i Tyburskich ;)
 
Szeliga kilka lat w Anglii był, a do Boxdela mówi powiedz mu, że klatka rzymska :waldeklaugh:

Obejrzałem masę filmów z bezdomnymi z zagranicy , którzy siedzą w danym państwie 5-10 lat i znają raptem parę słów.

Jeśli masz wylane na naukę języka , to że mieszkasz w danym kraju , nic nie zmienia.
 
Obejrzałem masę filmów z bezdomnymi z zagranicy , którzy siedzą w danym państwie 5-10 lat i znają raptem parę słów.

Jeśli masz wylane na naukę języka , to że mieszkasz w danym kraju , nic nie zmienia.
To był porządny kucharz
 
@Djuk94

Umiesz załatwić od tak jakieś archiwalne materiały jak Turski jechał kiedyś freaki, bo czasami ciągle trafiam na takie wpisy , a ja gościa dopiero znam od KSu i myślałem , że on je zawsze kochał.
 
A idze idze, pojechał z Kowalkiewicz na jakaś gownogale efn2 której nikt nie będzie oglądał xD
Wielki ból dupy ze ktoś typuje prawdziwe gale jak fame.


Czyli Zabor był zły na Tura czemu nie robi analitycznej rozpiski walk EFN2 , a on mu z jakimś Fame wyskakuje :lol:

Rudy vs Post i Hejter vs Takefun za free na YT. Fajne waleczki.:cool:
 
Last edited:
Back
Top