Fame MMA gala youtuberów

Blondas w szoku ,że media podłapały temat gwałtu skoro mówi , że chciałby kogoś zgwałcić.


Mściwuj ostro mu liże tyłek w tym temacie. Stracił u mnie gościu. On tam w pewnym momencie mówi ,, ta wyrwali to z kontekstu" Co on pier...

:travolta:Taki gości otwarcie powinien powiedzieć ,, Facet to była mega skandaliczna wypowiedź "

 
Last edited:
Moje typy:
Nitro vs Unboxall pełen dystans
Parke
Ferrari vs Polak pełen dystans
Way of Blonde vs Linkimaster pełen dystans
Sutonator
Malczyński
Arab
Takefun vs Hejter pełen dystans
Patrykos
 
Wiecie kogo ja jeszcze bym zobaczył na konfach freak MMA. Taką w dobrym , stylu starą bandę rockową , z długimi włosami. Często tacy ludzie to charakterniaki , fajnie byłoby ich zobaczyć , a może i gitara poszłaby w ruch przy dymach.

Pokolenie U-30, czyli główny target tych influencerów nie ma żadnego zainteresowania starymi rockmanami. To już Stachursky na Elite był żenujący, a gdzie tam jakaś grupa rockowa. To się kompletnie nie opłaca IMO.
 
Mówisz o fedce gdzie topową gwiazdą jest facet 50 plus ?:lol:

W sensie stary Muran? Ale ile on może ciągnąć ten swój teatr jednego numeru? Popek też był na topie, a teraz mało kogo interesuje. W socjalach raczej szybko następuje dewaluacja trendów?
 
Mój kuponik na fame :)
View attachment 35700
Nie wiem gościu, ty potrafisz tylko emocjonalnie podchodzić do typowania? ,,Lubię Khamzata, więc postawie na Chińczyka stówkę i będę wygrany tak czy tak" tak pisałeś kilka miesięcy temu. Teraz stawiasz na WoB, która będzie walczyć z Linkiewicz w kategorii 61kg, gdzie wcześniej walczyła w wadze 53kg. Poza tym Linkiewicz zbija z 66kg, więc będzie o wiele miała lepsze warunki od niej. Do tego zapasy WoB są na niskim poziomie, co udowodniła Wieja obalając ją co rundę (trenowała tylko 3 miesiące) Jak masz jakieś logiczne argumenty to je przedstaw, bo nie widzę szans jak na razie dla Linkiewicz.
 
W sensie stary Muran? Ale ile on może ciągnąć ten swój teatr jednego numeru? Popek też był na topie, a teraz mało kogo interesuje. W socjalach raczej szybko następuje dewaluacja trendów?


Przy tych mamejach Muran to może być tu gwiazdą i to 5 lat ;) . Popka w ogóle bym nie porównywał do Murana , bo on się narodził przez rap , a nie otoczkę wywiadów i konf freak MMA. To 2 inne światy.
 
Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale oglądałem gościa na twitchu, jak miał po 10 widzów, a teraz jest na kanale fame mma jako gość specjalny. Ogólnie typ jest mocny i na pewno nie robił by stypy, jakby dostał walkę z kimś, z kim ma konflikt.
 
Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale oglądałem gościa na twitchu, jak miał po 10 widzów, a teraz jest na kanale fame mma jako gość specjalny. Ogólnie typ jest mocny i na pewno nie robił by stypy, jakby dostał walkę z kimś, z kim ma konflikt.



Yyyy... Nie wygląda, że tak to ujmę.

Dziwne piszesz że Linki nie widzisz wygrywającej z Way a sam,piszesz , że Way ma słabiutkie zapasy i Wieja ją obalała po 3 miechach..

Z resztą Way z siłaczką też tyłka nie urwała.
 
Last edited:
Yyyy... Nie wygląda, że tak to ujmę.
Ma parę konfliktów, np. z Mokrym Sucharem lub Franiem, do tego jest pewny siebie i wygadany, więc coś z tego może być. Na twitchu ogólnie jest parę osób, które mogą podymić na fame mma bardziej niż Popo czy Japczan, np. taki Szymool czasem robi sobie żarty z Beatris xd

Edit: Pomyłka, chodziło o to, że nie widzę szans dla Way of Blonde.
 
Ma parę konfliktów, np. z Mokrym Sucharem lub Franiem, do tego jest pewny siebie i wygadany, więc coś z tego może być. Na twitchu ogólnie jest parę osób, które mogą podymić na fame mma bardziej niż Popo czy Japczan, np. taki Szymool czasem robi sobie żarty z Beatris xd


A to pewnie dlatego Polak gadał , że chce walki z gościem z twicha którego strasznie nie lubi.
 
A to pewnie dlatego Polak gadał , że chce walki z gościem z twicha którego strasznie nie lubi.
No tak, chodziło mu o Szymoola. Szymol też mówił, że ma już zaplanowaną walkę w drugiej połowie tego roku, więc raczej na pewno zobaczymy te starcie prędzej czy później.
 
No tak, chodziło mu o Szymoola. Szymol też mówił, że ma już zaplanowaną walkę w drugiej połowie tego roku, więc raczej na pewno zobaczymy te starcie prędzej czy później.


Jeśli to ma podkładkę Beatris to te g...o co obecnie prezentuje Fame , to może być bardzo zacny konflikt. ::snoopd::
 
Szczerze ? Way mnie mega rozczarowuje fajtowo. Sądziłem że ona taką Wieje i Silaczke to zrobi do 1 rundy i nawet się nie zmęczy.
Przecież siłaczka leżała chyba w 1 rundzie po gongu a Wieja już wcześniej trenowała.
Miała występ na almma wiec wcale nie była jakaś słaba jak na standardy fame.
 
Przecież siłaczka leżała chyba w 1 rundzie po gongu a Wieja już wcześniej trenowała.
Miała występ na almma wiec wcale nie była jakaś słaba jak na standardy fame.
Tak ale mimo wszystko myślałem że Way to będzie taki Superman tej dywizji skillowo i przewaga będzie przeogromna
 
Back
Top