Fame MMA gala youtuberów

Szeliga chce z Parke w klatce rzymskiej na gołe łapy lub K-1 w małych rękawicach, jedna runda 5 min ! :antonio:


Fajtowo może być.

Konfowo - stypa jak cholera :(



Wracając do Cage. Rozczarował mnie , więcej się spodziewałem. Ferrari znów mnie bawi , że parę dni przed walka nie zrobił wagi przez kontuzje. On pewnie i tak by jej nie zrobił :) Polak za to kiedyś powiedział , że Ferarce nigdy nie da walki , a teraz mówi że może z nim walczyć całe życie. ;)

Ogólnie serio, niech ten fejm szuka nowy twarzy, bo ta gąbka dla mnie już jest strasznie mokra i czas na coś nowego , a ja w ogóle zbytnio nie widzę co ma mnie trzymać na tych konfach oprócz może Murana na dalszych edycjach.

Jeszcze jak słyszę o ciekawym Pasucie. To serio zastanawiam się gdzie to k...a idzie te nasze polskie freak MMA.....
 
Last edited:
Budda jest wkurzony , że jego auto za 300 k trafi do Polaka lub Ferrari. Wolałby, żeby trafilo do Parke lub Popka. W walce Polak-Ferrari trzyma kciuki za Polaka.

 
Mój kuponik na fame :)
A4D6C035-EE2D-4D83-91DE-4FBA876695B5.jpeg
 
Kuba Post - ma jeszcze walkę z Krychą do zrobienia, ma potencjał do lekkiego zadymienia
Rudy Patryk Lovro Kos - totalnie cringowa postać, chce wypierdalać ludzi z federacji, samemu gówno znacząc, słabe to jego poddymianie... Nie chcę go
Takefun - taka nudna postać w tych żartach i grze słownej
Hejter - dobry zadymiarz, efektowne walki, fajnie go oglądać zawsze
Ponczek - dobry, grzeczny, ale z nikim nie zadymi
Malczyński Dawid - potężny zadymiarz, tylko dajta mu kogoś z kim poddymi... chcę go jeszcze
Pasut - rewelacyjna odmiana i trzeba mieć coś nawalone, żeby nie docenić SHOW jakie zrobił, nie każdy musi od razu krzyczeć KURWO SZMATO itp.... wystarczy, że naszego ukochanego Prokuratora doprowadził do szału xd
Japczan - Te Tapczany, Popy to ja pierdole... co za nudziarze, ten Ksajo czy jak mu tam będzie to samo pewnie...
Arab - nudziarz, nudne walki, ani razu nie poddymił, niech wypierdala
Prokurator Szeliga - Wspaniała Postać, z każdym właściwie zadymia, dobry Matchmaking i odpalony i przychodzi z zarzutami od razu
Way of Blonde - no nie ma co tu sie wypowiadać
Linkiewicz - teraz też za bardzo nie ma, bo jest nudna
Parke - no fajna odmiana, tylko niech się nauczy Polskiego, to większe poddymienie
Popek - nudziarz teraz, dawać mu Szeligę, Muranskiego albo Stracha to będą dymy xd
Ferrari - no nietuzinkowa postać, jego to można z każdym dać i będą dymy... ma bombę nuklearną na Polaka w postaci Beatris
Polak - bez Ferrariego praktycznie nie istnieje, tak kłamać to nie może nikt jak on xddd
Unboxall - nie chcę go
Nitro - ciekawszy niż ten drugi, ale dalej nudziarz...
 
@Droni

Dlaczego zestawienie Popek vs Szeliga stworzy dym , przecież Popek to taki stypiarz , że o Panie.

Moim zdaniem Popek nigdy nie stworzy dymu.

Co do Szeligi to on ma duży potencjał , moim zdaniem to jeden z najbardziej naturalnych gości do podpalenia tylko , nie ma godnego rywala i coraz bardziej boję się , że oni niesamowicie go zmarnują. Chyba że zrobiliby Szeliga vs młody Muran , ale wątpię czy Muran by wyszedł do niego.

Ogólnie boję się o ta rozpiskę F14, zaczynam powoli czuć vibe HL2 gdzie nic mnie nie zatrzyma przy konfie jeśli nie będzie Murana.

Ps-ten Majewski, też wygląda na stypiarza...
 
Last edited:
@Droni

Dlaczego zestawienie Popek vs Szeliga stworzy dym , przecież Popek to taki stypiarz , że o Panie.

Moim zdaniem Popek nigdy nie stworzy dymu.

Co do Szeligi to on ma duży potencjał , moim zdaniem to jeden z najbardziej naturalnych gości do podpalenia tylko , nie ma godnego rywala i coraz bardziej boję się , że oni niesamowicie go zmarnują. Chyba że zrobiliby Szeliga vs młody Muran , ale wątpię czy Muran by wyszedł do niego.

Ogólnie boję się o ta rozpiskę F14, zaczynam powoli czuć vibe HL2 gdzie nic mnie nie zatrzyma przy konfie jeśli nie będzie Murana.

Ps-ten Majewski, też wygląda na stypiarza...
Na F14 będą muranscy także spokojnie.
 
Japczan - Te Tapczany, Popy to ja pierdole... co za nudziarze, ten Ksajo czy jak mu tam będzie to samo pewnie...


Cholera, też mnie zastanawia , rozumiem oglądać Ełckie streamy, ale takiego Japczana czy Popo o charakterze trupa , to przecież to powinno być karane minimum 8 latami więzienia.
 
Największym gownem był chyba ten mixer.
Dramat konferencje i dramat walka.

Bo te całe youtuberki to dramat , niestety bossy freak MMA walą ich nam tu garściami, a dla mnie to miało się opierać na beatkach z Ankosu i Sebastianach z blokowisk. Paradoks freak MMA jest taki , że najwięcej jest tu nudziarzy z tego Youtubka.
 
Wiecie kogo ja jeszcze bym zobaczył na konfach freak MMA. Taką w dobrym , stylu starą bandę rockową , z długimi włosami. Często tacy ludzie to charakterniaki , fajnie byłoby ich zobaczyć , a może i gitara poszłaby w ruch przy dymach.
 
Back
Top