Fame MMA gala youtuberów

Fame pod kątem oglądalności konf na YT jest nawet lepszy od UFC. :cool:
Ale trzeba przyznać ze konferencje Colby z masvidalen wygenerowała ładne liczby.
96972054-EC59-4CB5-BC11-1E5C0616421C.jpeg
 
Ale trzeba przyznać ze konferencje Colby z masvidalen wygenerowała ładne liczby.
View attachment 35659

Tak ,ale i tak Fame ich zje bo już 2 konfa ma 1,4 mln.


A czy ładne , patrząc że dzis nawet 60 procent świata może znac biegle angielski i że to największy potwór marketingowy świata. To moim zdaniem , nic wielkiego.


Zawsze mnie ciekawi ile wyświetleń zrobiłaby taka konfa w USA z kartą w stylu Bieber , Dua Lipa czy Bruce Willis.
 
Last edited:
Tak ,ale i tak Fame ich zje bo już 2 konfa ma 1,4 mln.


A czy ładne , patrząc że dzis nawet 60 procent świata może znac biegle angielski i że to największy potwór marketingowy świata. To moim zdaniem , nic wielkiego.
Nie no, ogolnie fame ich zjada pod kątem konferencji.
UFC ma bardzo rzadko walki gdzie są takie dymy jak między Colba a Masvidalem.
 
Nie no, ogolnie fame ich zjada pod kątem konferencji.
UFC ma bardzo rzadko walki gdzie są takie dymy jak między Colba a Masvidalem.

Kiedyś była lepsza obsada tam. Teraz niby królem marketingowym jest Adesanya , ale to tak z braku laku jak u nas Muran :)

Ej tak w ogóle czy jara Was Parke w Fame, skoro on tu tak naprawdę jest tylko dla hajsu. I nigdy nie miał prawdziwej spiny ? Szczerze mnie w ogóle.

Trochę się dziwie , że on ma tak mega pozycję tu , ale jak się robi tak biedna scenę freak MMA to może nic szokującego...
 
Ile może Kubiszyn wyciągnąć za "trenowanie" freaków skoro w to wszedł? Na Gromdzie oficjalnie 100k za wygranie turnieju, może drugie tyle pod stołem? Na karierę na galach Tymexu raczej nie liczył, więc została czysta monetyzacja wizerunku.
Pod stołem to mu Grabowski mógł co najwyżej zajebać z Czuba lakierkiem w piszczel jak zakładał nogę na nogę.

Ile można wyciągnąć? Pewnie procent od wypłaty 10-20.
 
Ale u nas jest takie dziennikarstwo, że panowie chcą być kumplami sportowców i wyciągać co lepsze informacje z zaplecza do podbicia własnej osoby. Nie przypadkiem Atlas i Zarzeczny są idolami Stanowskiego i Borka. Redaktor bokser.org się wkurzył? No bez jaj, polski boks leży i kwiczy od dawna. Widownia nie będzie płacić milionów za walki "prospektów" z groźnymi Węgrami. Każdy chce być prawilny i moralny, ale portfel pusty i co zrobić? Zaorać każdy sport walki w tym kraju bo wszędzie jakiś kryminalny element? Albo promować judo? Jeśli Wasilewski i środowisko bokserskie myśli, że eliminując Gromdę, czy tzw. patolę wróci do lat świetności to jest w dużym błędzie. Ja czekam kto pociśnie Wasyla na tt, że Polsat zamienił PBN na Fame i jaka będzie jego reakcja :lol:
 
Tak szczerze do końca nie wiem do czego bije dziennikarz bokser org. Z tym poniżaniem przez Stanowskiego i Borka. Chodzi mu o to , że degradują zawód dziennikarski , czy robią jakieś wojenki na zapleczu wobec innych dziennikarzy? Jak zwykle same ogólniki i Józia wiesz o co tu chodzi.



A Polsat wykupił prawa do Fame , jak Netflix do serialu, więc wielkiego wejścia Polsatu w Fame to bym tego nie nazwał.
 
Last edited:
Tak szczerze do końca nie wiem do czego bije dziennikarz bokser org. Z tym poniżaniem przez Stanowskiego i Borka. Chodzi mu o to , że degradują zawód dziennikarski , czy robią jakieś wojenki na zapleczu wobec innych dziennikarzy? Jak zwykle same ogólniki i Józia wiesz o co tu chodzi.

Przecież Gromda nawet się reklamuje na bokser.org. Nie wierzę, że boks w Polsce tak mocno stoi, żeby czołowy portal mógł sobie pozwolić na ew. utratę dochodów z reklam. Pro bono to sobie mogą pisać o mistrzostwach juniorów Wielkopolski a nie takie tam.
 
Przecież Gromda nawet się reklamuje na bokser.org. Nie wierzę, że boks w Polsce tak mocno stoi, żeby czołowy portal mógł sobie pozwolić na ew. utratę dochodów z reklam. Pro bono to sobie mogą pisać o mistrzostwach juniorów Wielkopolski a nie takie tam.


No dobra ,ale do czego teraz jest bite ? Skoro ten redaktor chwali Jadczaka , a latają tam reklamy Gromdy... To ja już się trochę gubię.


Ps- kim jest dyrektor Marek?



Jadczak to dobry kandydat na Fame. On ma już chyba kosę z każdym :)
 
Last edited:
Albo to ucieczka do przodu, żeby mu komornik nie wszedł na cokolwiek faktycznie ma na własność? Wiadomo, że El Tost miał już problemy z wypłacalnością, a tych żużlowców to chyba zatrudniał za siatkę gruszek?
 
Albo to ucieczka do przodu, żeby mu komornik nie wszedł na cokolwiek faktycznie ma na własność? Wiadomo, że El Tost miał już problemy z wypłacalnością, a tych żużlowców to chyba zatrudniał za siatkę gruszek?
Nie ma nic. Dziennikarka złożyła zawiadomienie do prokuratury, że oszukuje.
 
Wywiady Tomeczka z Jacą to złoto

Niestety ten wywiad w 80 procentach potem poszedł w wojnę Ukr-Rosja.

Muran mówi że Popek to ruski agent :lol:

Patrze na ten trening Way i Linki i tu trzeba wołać te Beatki z Ankosu, bo Zusje czy Rentel to jest inna liga skillu.
 
Back
Top