Fame MMA gala youtuberów

może drugie tyle pod stołem
jeden z właścicieli gromdy kiedys obiecywał milion najmanowi za wytrwanie 5 sekund z adamkiem i kimś jeszcze więc i pewnie pod stołem na gromdzie też cos mógł naobiecywać
 
jeden z właścicieli gromdy kiedys obiecywał milion najmanowi za wytrwanie 5 sekund z adamkiem i kimś jeszcze więc i pewnie pod stołem na gromdzie też cos mógł naobiecywać
Obiecywał też "Ajtujowi Szmince" z Twittera ochronę na gali, a potem prawdziwy Szpilka był z nim twarzą w twarz sam i mu napluł. Ostatnio na Gromde wpuścił do walki ścierwo, co kocha rosje. Tyle znaczą słowa tego śmiecia z kryminału.
 
Unboxall twierdzi, że ciężko trenuje dlatego trzeba go szanować, więc mam nadzieję, że to ostatni występ tego stypiarza w tej federacji
 
Unboxall twierdzi, że ciężko trenuje dlatego trzeba go szanować, więc mam nadzieję, że to ostatni występ tego stypiarza w tej federacji


Problem jest w tym ,że jeśli Unboxall zrobi out to 3 takich samych klonów wejdzie za niego do Fame.

:fjedzia:

Dlatego freak MMA w Polsce wygląda jak wygląda.

Szczerze ? Ja trochę nie mogę wyrobić ze śmiechu co oni z tego k...a zrobili i że to dziś opiera się na takim Muranie z braku laku XD.
 
Last edited:
Problem jest w tym ,że jeśli Unboxall zrobi out to 3 takich samych klonów wejdzie za niego do Fame.

:fjedzia:

Dlatego freak MMA w Polsce wygląda jak wygląda.

Szczerze ? Ja trochę nie mogę wyrobić ze śmiechu co oni z tego k...a zrobili i że to dziś opiera się na takim Muranie z braku laku XD.
Bardziej na Ferrarim, o Muranie w sumie teraz cicho.
 
Szczerze ? Ja trochę nie mogę wyrobić ze śmiechu co oni z tego k...a zrobili i że to dziś opiera się na takim Muranie z braku laku XD.
Popek-Parke to jedyne zestawienie które powinno ciekawić rozsądnego homo sapiens. Reszta tej karty to takie badziewie że nawet neandertalczyk by tym jebnął. Połowa to jakieś nonamy, które powstały dzieki fame, a druga reszta to ci znani, którzy przyczepili sie do fejmu żeby nie zdechnąć. ferari i polok to naciągane na maxa dno i sam sie przyznam, że gdy nawpierdalam sie jakiegos syfu, po którem pierdze jakimś starym schabem to właśnie mi sie ten pierd bąkowy z ta kartą kojarzy, bez popka i parke
 
@AKK

U mnie to jest tak , że w freak MMA jak już wejdą do tego octagonu to już zapominam czy to Konopsky czy dobry Sebix , bo mi chodzi o amatorskie nawalanie, więc gdy już przychodzi do walk to jest u mnie taka czysta karta. Problem mam trochę z tym drugim , mianowicie ja cieszyłem się na erę freak mma , bo kocham otoczkę dymów , nie nudnych konf sportowych itp które zgaszam po 1 minucie. Dlatego martwi mnie w jaką ciulową stronę to idzie. Ja np już w ogóle nie obejrzałem żadnej konfy do HL 2. I jeszcze chce poruszyć jeden wątek , bo ja ciągle o tych sebkach, ale gdy nadeszła ta era to sądziłem też, że wyjmie się fajnych chłopaków i babki z charakterem z takich Ankosów którzy się nigdy nie przebiją do KSW czy Fenu i będą nam robić fajną otoczkę. Niestety cholera to idzie w stronę chudziutkich youtuberków czy tiktokerków bez charyzmy , a Zelaznareka nie tego oczekiwała.

Mam nadzieję , że transfer Kubiszyna będzie światełkiem w tunelu , bo ile można ciągnąć tych nudnych Popów i Mixerow na Boga...


Dajcie trochę mięsa. Do k...y nędzy. :)

Niedługo to ja się będę lepiej bawił na konfach UFC niż na konfach freak mma. K ..a. Dramat.
 
Last edited:
ferari i polok to naciągane na maxa dno i sam sie przyznam, że gdy nawpierdalam sie jakiegos syfu, po którem pierdze jakimś starym schabem to właśnie mi sie ten pierd bąkowy z ta kartą kojarzy, bez popka i parke


Ferrari i Polak akurat to jeszcze jedyni co coś to nakręcą i fajnie pobiją się w klatce , choć rozumiem twoje żale bo to 2 osób którą dobrze, że zna się tylko przez ekran bo na dłuższą metę nie dałoby rady w realnym życiu ;) Mnie szczerze też jeden i drugi wk...a ale właśnie tacy ludzie mają w tym być ,,jacyś" a nie 90 procent kadry , że ja pytam ,, no dobra , ale po co on tu
k .a jest ? "

Patrzę na takiego Japczana i nie wiem co on tu robi.
 
Ferrari i Polak akurat to jeszcze jedyni co coś to nakręcą i fajnie pobiją się w klatce
mi to juz wygląda na jakiegos harlekina, już po ferarim widze że sie odpala typowo pod publike...chociaz też mnie ciekawi co sie jeden i drugi nauczył ale walka szczeże to odgrzewanie kotletów jak ta gala ktora kasjio prowadził na trójkątnym stole..... nadmiar dymów spowodował że temat sie przejadł, nawet wśród odmóżdżonej trzody i już ciężko o coś ciekawego
 
Mam nadzieję , że transfer Kubiszyna będzie światełkiem w tunelu , bo ile można ciągnąć tych nudnych Popów i Mixerow na Boga...
Kubiszyn to też nudziarz, myśle że gdyby GOAT zechciał troche poeksperymentować, to by mógł wejśc we friki i próbować wciągnąc w to pewnego łysego grubaska z warszawki
 
mi to juz wygląda na jakiegos harlekina, już po ferarim widze że sie odpala typowo pod publike...chociaz też mnie ciekawi co sie jeden i drugi nauczył ale walka szczeże to odgrzewanie kotletów jak ta gala ktora kasjio prowadził na trójkątnym stole..... nadmiar dymów spowodował że temat sie przejadł, nawet wśród odmóżdżonej trzody i już ciężko o coś ciekawego


Dymy się nigdy nie przejedzą , problem w tym że w HL i Fame przez tych youtuberków bez charyzmy niedługo umrą na dobre, a dla mnie to sól freak MMA. :( I będę tylko śledził termin gali jak robię to ze sportowymi.
 
Last edited:
Zetknąłem na rozpiskę tego fame i słabiutko. Bida z nędza, nie ma co oglądać. Fame is done :lesnarhappy:
 
Zetknąłem na rozpiskę tego fame i słabiutko. Bida z nędza, nie ma co oglądać. Fame is done :lesnarhappy:


Mnie pod kątem nazwisk freak MMA mało interesuje , bo i tak na codzień nie śledzę tych typów po za bariera freak MMA chyba że kiedyś wbije tu Jacek Kurzatkowski , a octagonowo ciekawie może być przy Rudy-Post , Ponczek- Mal , Popek -Parke , Ferrari vs Polak i Szeliga vs Arab , więc nie jest tak tragicznie.
 
Arab do ostatnich sekund przed walką będzie płakał o ten brak parteru.

Facet niech zwija rzeczy po tej walce i kończy z freak MMA, bo 3 rundy na ziemi to może sobie robić na KSW czy Fen. Kurna.



1648167004561.png
 
Atakujący freak mma ,,jak możecie oglądać tych Patusów ??!!
/ swoją drogą , a gdzie oni k..a tu są ;( /


Tymczasem :cool:

Tak wygląda SW aniołki. To nie jest kółko różańcowe i nigdy nim nie będzie :cool:

 
Back
Top