Fame MMA gala youtuberów

Ta karta walk to by była tragedia bez walki Polak vs Ferrari
Zgadzam się. Dlatego Boxdel i Gola mało się nie popłakali gdy Ferrari zagrał blefem , że nie wyjdzie do walki.


@Hellah


Wiewiór jest 100 razy mniej medialny od Ferrari.

Jak się tworzy tak h....wą obsadę to potem trzeba skakać koło Ferrari jak za Bogiem. W mojej fedce taki ferrari to otwierałby Fame a nie robił za giga gwiazdę ;)


Ale niestety rozmawiamy o freak MMA w Polsce gdzie za top 3 zadymiarza robi.... ponad 50 letni facet ;)
 
Gdyby tak bylo to fame nie oferowałoby fury za 300 koła dla osoby która będzie robiła największe dymy.

Trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka.
Jak będą przekazywać niech pokażą wszystkie papiery.
Pewnie wypożyczony albo coś. I po miesiącu każdy zapomni.
 
Trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka.
Jak będą przekazywać niech pokażą wszystkie papiery.
Pewnie wypożyczony albo coś. I po miesiącu każdy zapomni.

Polak pewnie będzie robił z nim sesje przez parę miechów na insta , więc będziesz miał dowód , że to realny podarunek. ;)
 
Trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka.
Jak będą przekazywać niech pokażą wszystkie papiery.
Pewnie wypożyczony albo coś. I po miesiącu każdy zapomni.

To jest ten samochód. Podobno ten cały Budda kosi bardzo dobry hajs na YT. I ostatnio trafiłem gdzieś na newsa , że ma podpisac jakiś mega lukratywny kontrakt na poziomie rapera Maty z Mcdonaldem.

 
Takefun i blondas dymią , na Gole i Boxdela, że samochód Buddy dla Polaka lub Ferrari.

Blondas tam jeszcze mówi niesamowita rzecz/ironicznie/ ,,Wyobrażacie sobie jak ktoś umrze od ciosu" ,,O tym będzie głośno na całym świecie "

Wow , reallly nie wpadłbym na to ;)


Live Ferrari vs Wardęga
 
Na Fame spadła taka krytyka , bo nie kumaci nie umieją się skapować , że to gra Ferrari , że biedny Boxdel aby się marketingowo ratować napisał piosenkę o...Ferrarim:lol:

Z resztą to samo wczoraj zrobił Wardęga robiąc streama z Ferrarim, bo on też dostał ostro po d... w necie.





5 nowych darmowych walk od Fame w jednym filmiku.

 
Last edited:
Ile może Kubiszyn wyciągnąć za "trenowanie" freaków skoro w to wszedł? Na Gromdzie oficjalnie 100k za wygranie turnieju, może drugie tyle pod stołem? Na karierę na galach Tymexu raczej nie liczył, więc została czysta monetyzacja wizerunku.
 
Kubiszyn niedługo będzie freakiem HLu lub Fame, więc o kasę będzie spokojny. Tym bardziej przy tak mega słabiutkiej otoczce dymogennosci sceny freak mma w Polsce tu może trochę podkręcić swój wizerunek i kasa będzie spływać jak szalona.
 
Kubiszyn niedługo będzie freakiem HLu lub Fame.

Kubiszyn pasuje jako podnoszenie poziomu sportowego, nikt go tam od freaków wyzywał nie będzie. A raczej ma lepiej ułożone pod kopułą i nikt jego kariery bokserskiej nie będzie wyśmiewał jak w przypadku Kasjo.
 
Ten cały Kubiszyn to w ogóle walczył zawodowo w boksie kiedykolwiek ? Czy on dopiero dzięki tej Gromdzie wypłynął. Ja szczerze nigdy o nim nie słyszałem.

I tak z ciekawości ile on ma wzrostu i kg.
 
Ile może Kubiszyn wyciągnąć za "trenowanie" freaków skoro w to wszedł? Na Gromdzie oficjalnie 100k za wygranie turnieju, może drugie tyle pod stołem? Na karierę na galach Tymexu raczej nie liczył, więc została czysta monetyzacja wizerunku.


Gromda cały czas siedzi na tych 100 k?

W HL i Fame topka na luzie bierze tyle za 1 walkę. Nic dziwnego , że Kubiszyn tu wbija ;)
 
Ten cały Kubiszyn to w ogóle walczył zawodowo w boksie kiedykolwiek ? Czy on dopiero dzięki tej Gromdzie wypłynął. Ja szczerze nigdy o nim nie słyszałem.

I tak z ciekawości ile on ma wzrostu i kg.
Ja go poznałem podczas walki z Balskim u Wasyla. A wcześniej zdobywał tytuły na arenie międzynarodowej w K-1.

Kubiszyn pasuje jako podnoszenie poziomu sportowego, nikt go tam od freaków wyzywał nie będzie. A raczej ma lepiej ułożone pod kopułą i nikt jego kariery bokserskiej nie będzie wyśmiewał jak w przypadku Kasjo.
Walke z Denisem zrobią na HIGH. Gromdy raczej nie stać na taki pojedynek ;)
 
Powiedzą mu jedynie by przeprosił czy coś albo w ogóle to oleja bo gość zrobi dla nich mocne ppv.

K...a ale co trzeba mieć w głowie by wylecieć z takim tekstem. Jeszcze ten tekst ,,zawsze chciałem wiedzieć jak to jest "
Czyli facet umownie gada wprost , że kogoś by sobie zgwałcił na boku.
 
Last edited:
K...a ale co trzeba mieć w głowie by wylecieć z takim tekstem. Jeszcze ten tekst ,,zawsze chciałem wiedzieć jak to jest "
Czyli facet umownie gada wprost , że kogoś by sobie zgwałcił na boku.
Ty serio się tak jarasz tymi frikami? Co 5 minut wrzucasz jakieś newsy z twittera, ig, yt o nich. Chyba całe dnie siedzisz i wyszukujesz jakieś afery?
 
@roki900
Ja go poznałem podczas walki z Balskim u Wasyla. A wcześniej zdobywał tytuły na arenie międzynarodowej w K-1.

Czyli Kubiszyn ma, też obcykane K-1 o czym nie wiedziałem czyli on będzie freakiem tylko w parterze. Czyli to muszą być grube ryby skillowo na niego.
Wydaje mi się ze mogą być jakieś dymy między Kubiszynem a Denisem.

Będą na sto procent.


 
Czyli Kubiszyn ma, też obcykane K-1 o czym nie wiedziałem czyli on będzie freakiem tylko w parterze. Czyli to muszą być grube ryby skillowo na niego.
Mówisz? Może Cormiera sciagna dla niego z emerytury? Tylko nie wiem czy skillowo wystarczający
 
Back
Top