Fame MMA gala youtuberów

Tak szczerze to bym poczekał na przebieg walki. Pisać już , że będzie kiepska to trochę za szybko. Tym bardziej że Polak i Ferrari to dla mnie fajtowo jedni z najlepszych w freak MMA i ich walki zawsze zbytnio nie nudzą.


@panpan
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks


Szokuje Was trochę to , że tu już są rzucane samochody za 300 kafli ?
Ani trochę, goście zarabiają miliony na jednej gali wiec wypada coś rzucić więcej.
 



Ferrari mówi że wygrany zgarnie około 500 tysięcy zł za wygraną / licząc w to oczywiście samochód za 300 k /


 
Last edited:
W najnowszym odcinku Ferrari dla Betclicku mówi , że obecnie jest numerem 1 w freak MMA w Polsce. Szczerze to nic kontrowersyjnego , jak się patrzy na tą obsadę, też nie mam nic strasznie do wielkiego do Ferrari, że tak mówi , ale powiedzmy sobie szczerze jest tysiące bardziej impulsywnych ludzi , którzy robiliby nam piękne dymy, a mamy takiego Ferrarke który dla mnie już to wiele razy pisałem jest bardziej graczem niż zadymiarzem. To tylko pokazuje jak ta scena dymienia w Polsce w freakach jest przeraźliwie słabiutka :(
 
W najnowszym odcinku Ferrari dla Betclicku mówi , że obecnie jest numerem 1 w freak MMA w Polsce. Szczerze to nic kontrowersyjnego , jak się patrzy na tą obsadę, też nie mam nic strasznie do wielkiego do Ferrari, że tak mówi , ale powiedzmy sobie szczerze jest tysiące bardziej impulsywnych ludzi , którzy robiliby nam piękne dymy, a mamy takiego Ferrarke który dla mnie już to wiele razy pisałem jest bardziej graczem niż zadymiarzem. To tylko pokazuje jak ta scena dymienia w Polsce w freakach jest przeraźliwie słabiutka :(
Obecnie w fame jeśli chodzi o zadymiarzy to według mnie są Jacek Murański i Ferrari jeszcze kilku gości umie zrobić dymy przy odpowiednich walkach jak Prokurator, Polak, Krycha itp.
 
Obecnie w fame jeśli chodzi o zadymiarzy to według mnie są Jacek Murański i Ferrari jeszcze kilku gości umie zrobić dymy przy odpowiednich walkach jak Prokurator, Polak, Krycha itp.


Wymienianie Krychy w zadymiarskich rankingach / a widzę to bardzo często /


Utwierdza mnie ,że jestesmy w mega , mega , mega czarnej d pod tym kątem ;)
 
Jest live
Zrzut ekranu (31).png
 
Tak szczerze podsumowując trochę freak mma przez te lata co nie , ja nic do nich nie mam , tylko właśnie tu mam jeden duży problem . Gdy usłyszałem , że nadchodzi ta era to sądziłem , że nawet 30-40 procent karty to będą sebixy , a nawet ostre sebixy , że będzie w cholerę dobrego dymu co galę. I tu mam trochę zadrę w tyłku , że tu z tej biedoty trzeba się jarać ponad 50 letnim Muranem.

Szkoda, bo przed tą erą to ja myślałem że obsada to będzie do dziś tak około 35 sebixow. Dlatego trochę jestem ,
,w szoku " i ciężko mi się z tym pogodzić, że tak rozpaczliwie to wygląda.
 
Wąskie grono się ustawiło i zablokowało dopływ świeżej krwi. W końcu ten tort do podziału ma swoje ograniczenia. A oni tam wszyscy siedzą dla pieniędzy.
 
Wąskie grono się ustawiło i zablokowało dopływ świeżej krwi. W końcu ten tort do podziału ma swoje ograniczenia. A oni tam wszyscy siedzą dla pieniędzy.


Zawodnicy to sobie mogą blokować. Wszystko zależy od głów federacji. Sam jestem ciekaw gdzie to pójdzie pod kątem przeciwniczek dla Way czy Linki w przyszłości. Czy twarzy którzy mają ciągnąć Fame, bo serio to jest groteskowe że musi to robić m.in facet 50 plus , a dobre Sebixy na Pradze Północ się marnują.


@Vassago
Moim zdaniem to już właśnie ten czas na Sebastiany i Beatki z Ankosu, bo nowi ich już w życiu ich nie dogonią skillowo.
 
Last edited:
Zawodnicy to sobie mogą blokować. Wszystko zależy od głów federacji. Sam jestem ciekaw gdzie to pójdzie pod kątem przeciwniczek dla Way czy Linki w przyszłości. Czy twarzy którzy mają ciągnąć Fame, bo serio to jest groteskowe że musi to robić m.in facet 50 plus , a dobre Sebixy na Pradze Północ się marnują.


@Vassago
Moim zdaniem to już właśnie ten czas na Sebastiany i Beatki z Ankosu, bo nowi ich już w życiu ich nie dogonią skillowo.

Myślę, że włodarze tych federacji bardziej wolą 5-6 lokomotyw, którym mogą płacić więcej zamiast 35 sebixów. W końcu przemiał freaków jest dość duży, tu nikt nie będzie budował rekordów, a już całkiem spora grupa zalicza jedną federację po drugiej i ta karuzela transferowa będzie trwała nadal.

We freak mma ważniejsze mają być dymy? Co ludziom po skillowym Sebastianie, który nie będzie dymił? Generalnie widzę, że już coraz mniej jest tych konf?
 
L

We freak mma ważniejsze mają być dymy? Co ludziom po skillowym Sebastianie, który nie będzie dymił? Generalnie widzę, że już coraz mniej jest tych konf?


Żadne mniej. 2 konfy przy każdej gali jak zawsze , do tego jeszcze 3 godzinne Cage. Co po skillowym Sebastianie jak nie będzie dymił ? W Fame i HL to dym oceniam na jakieś 9 procent obecnie :(

Kaniowski obstawia F13

 
Last edited:
Jak tam krzywa sprzedaży PPV? Jeśli brak dymów nie skutkuje spadkiem zainteresowania to znaczy, że dymy we freak mma są już niepotrzebne.
 
Nowa organizacja Royal division , która powstaje gdzie będzie walczyć m.in Tomek Olejnik. Proponowała niby około 35 tysięcy zł za walkę jakimś typkom z YouTube czy tam twicha.

 
To ładna stypa, zamiast żeby się normalnie napierdalali w MMA i zrobili wojnę to znowu jakieś ściemy i akcje z pizdy, zadyma miała być, a tutaj boks, najnudniejsza formuła w Fame, żałosne to jest ze strony organizacji.


Bijesz do pojedynku Ferarri-Polak, bo jeśli tak , no to nie będzie w MMA bo Ferrari ma kontuzjowany kawałek stopy jak to określa.
 
Bijesz do pojedynku Ferarri-Polak, bo jeśli tak , no to nie będzie w MMA bo Ferrari ma kontuzjowany kawałek stopy jak to określa.
Tak, ten drugi tweet miałem zacytować, źle zaznaczyłem.
Lipa z tym boksem, mogli chociaż zrobić boks w rękawicach do MMA.
 
Jeszcze co do walki Polak- Ferrari to ja prywatnie uważam że Polak może i by wyszedł na wszystkich płaszczyznach Ferrary , ale odkąd wie że wygrany zgarnia samochód robi wszystko by zniwelować szansę Ferrari.
 
Jeszcze co do walki Polak- Ferrari to ja prywatnie uważam że Polak może i by wyszedł na wszystkich płaszczyznach Ferrary , ale odkąd wie że wygrany zgarnia samochód robi wszystko by zniwelować szansę Ferrari.
Ta karta walk to by była tragedia bez walki Polak vs Ferrari
 
Ta karta walk to by była tragedia bez walki Polak vs Ferrari
Mogli dać Wiewióra w zastępstwo za Ferare, a ich walkę zrobić na następnej gali, a nie jakieś pierdolenie teraz. Mieli się zabijać, a tu stypa będzie, jak ma serio kontuzję to niech nie walczy, jebać boks.
 
Back
Top