Fame MMA gala youtuberów

I co nadal uważasz że Beatka z Ankosu nie weszłaby w ten biznes? Jak tu już samochody w bonusach za 300 k , są rzucane ? :lol:

Podaj konkretną listę tych "Beatek z Ankosu" to pogadamy. Zresztą jak hipotetyczna Beatka nie będzie umiała dymić to i tak jest we freak mma zbędna :lol:
 
Podaj konkretną listę tych "Beatek z Ankosu" to pogadamy. Zresztą jak hipotetyczna Beatka nie będzie umiała dymić to i tak jest we freak mma zbędna :lol:

Ale wiesz tylko o jakich myśli Żelazna w kontekście FM.

Zimne , szalone babeczki o niczym innym nawet nie ma sensu rozmawiać ;)

Tak widzę Beatke z Ankosu ;)

Jeszcze wracając do Gromdy to szczerze nigdy nie byłem wielkim fanem lania na gołe pięści / obejrzałem w swoim życiu tylko 2 takie gale/ , ale gdyby były konfy Gromdy obejrzalbym 100 na 100, więc na moim przykładzie już widzisz jak ważną rolę spełniają konfy.
 
Last edited:
I see you

W ignorze mam około 40 osób /ludzie którzy atakowali freak mma lub Ełk, albo od razu z grubej pisali ty h... itp./


Boss Cię wysłucha jeśli masz ciekawe pytanie. Ja tu jest ogólnie dla Was by nauczyć Was z czym się je biznes jakim jest SW.

@messifc w cholerę tych lekcji potrzebuje , z tego co czytam jego posty ;)
Problem z tobą jest taki że omijasz niewygodne fakty i cytujesz tylko to co ci pasuje. Jeśli wychodzi że nie masz racji to udajesz że tematu nie było. Ogólnie ciężka konwersacja więc ja zawijam stąd.
 
Ech jestem już przyzwyczajony do tego posta. Zawsze gdy kogoś kompletnie niszczę na argumenty tak to właśnie się kończy. Kolejny dzień w pracy.

:cool::cool::cool:
 
Ale wiesz tylko o jakich myśli Żelazna w kontekście FM.

Zimne , szalone babeczki o niczym innym nawet nie ma sensu rozmawiać ;)

Tak widzę Beatke z Ankosu ;)

Jeszcze wracając do Gromdy to szczerze nigdy nie byłem wielkim fanem lania na gołe pięści / obejrzałem w swoim życiu tylko 2 takie gale/ , ale gdyby były konfy Gromdy obejrzalbym 100 na 100, więc na moim przykładzie już widzisz jak ważną rolę spełniają konfy.

Gromda nie jest adresowana do młodocianych fanów influencerów z IG, więc konf zwyczajnie nie będzie. Tam są w większości już chłopy po 30-ce i żadni naturalni zadymiarze. Trash-talk w boksie to już zgrana karta, teraz kiedy każdy idiota ma konto na socjalach tego potoku słów już nie ma co śledzić bo to strata czasu.
 
Z tymi sebixami to nie jest tak.. ja śledzę uważnie rynek i ogolnie wyświetlenia przykładowo wywiadów z gromdziarzami nie pokazują jakiegoś zainteresowania publiki.

Soroko zajebiscie się wstrzelił w moment dlatego zyskał taka popularność.
Poza tym filmik poszedł z kanału Kaniowskiego który ma spore zasięgi, w tym momencie jeżeli chodzi o wywiady to jest nr1 w Polsce wiec to dodatkowo dało boosta Soroko.

Ale taki Sołtys przykładowo pokazuje ze trzeba coś więcej poza mówieniem kurwa kurwa itp
43609EFE-8E55-448E-8CB1-51509EF176CF.jpeg

Muranscy z kolei zyskali na popularności dzięki konfliktowi z Tancula, Jaca wcześniej miał chyba 2 tys followersow czy jakoś tak.
Gdyby ludzi interesowały Sebixy to the war i Gromda biłyby rekordy ppv ale jak wszyscy wiemy tak nie jest.

A przypomnijmy sobie pierwsza konferencje elite fighters, tam tez się wyzywali itp a gala jakiegoś sukcesu nie odniosła.

Na mmavip tez jest patola a najman musi występować na własnych galach by sprzedac ppv.
Dymy to trzeba umić robić :cool:
 
@99picks


Ale dla mnie to żaden szok , że wywiady nie robią mega liczb u Gromdziarzy. Dlatego , że na świat wychodzisz na dobre w 99 procentach na konfach przy fajnej gadce, zadymie.

Wywiady bez konf , mało kogo interesują bo nie znają postaci, którą pięknie wykłada im konferencja.


Co do konf Vipu. To one są mega słabe, nie wiem gdzie ty masz tam wielkie dymy.

Prime jak zadymiło , to już są na pułapie 1 mln na konfie.
 
@99picks


Ale dla mnie to żaden szok , że wywiady nie robią mega liczb u Gromdziarzy. Dlatego , że na świat wychodzisz na dobre w 99 procentach na konfach przy fajnej gadce, zadymie.

Wywiady bez konf , mało kogo interesują bo nie znają postaci, którą pięknie wykłada im konferencja.


Co do konf Vipu. To one są mega słabe, nie wiem gdzie ty masz tam wielkie dymy.

Prime jak zadymiło , to już są na pułapie 1 mln na konfie.
No ale the war tez nie ma konferencji a soroko zrobił 1.6 miliona u Kaniowskiego.
 
No ale the war tez nie ma konferencji a soroko zrobił 1.6 miliona u Kaniowskiego.

No i tylko on, bo Kaniowski ma duży kanał plus to był specyficzny wywiad w trakcie gali.


I właśnie pomyśl sobie teraz jakie wyświetlenia może zrobić konfa Gromdy jak tam będzie tyle podobnych dialogów plus dymy. :)
 
No i tylko on, bo Kaniowski ma duży kanał plus to był specyficzny wywiad w trakcie gali.


I właśnie pomyśl sobie teraz jakie wyświetlenia może zrobić konfa Gromdy jak tam będzie tyle podobnych dialogów plus dymy. :)
No tak ale to i tak dowodzi ze można zrobić wyświetlenia bez konferencji.
 
Polak już tylko o samochodzie myśli , o niczym więcej ;)




@Vassago

Ta , ludzie nie będą mieć czasu na konfy Gromdy? Jak 90 procent społeczeństwa ogląda pierdoły w tv i necie.

To dorzuciles do pieca.

Jakieś paradisy i rolniki biją rekordy popularności , to ja już wolę konfy Gromdy na 150 mniejszej reżyserce.
 
Last edited:
Polak już tylko o samochodzie myśli , o niczym więcej ;)




@Vassago

Ta , ludzie nie będą mieć czasu na konfy Gromdy? Jak 90 procent społeczeństwa ogląda pierdoły w tv i necie.

To dorzuciles do pieca.

Jakieś paradisy i rolniki biją rekordy popularności , to ja już wolę konfy Gromdy na 150 mniejszej reżyserce.

Myślisz ze jak goście maja po parenascie koła wyświetleń to ludzie beda oglądać konferencje? :p
A1148DFB-92AC-4C25-9D12-919EE2059BE1.jpeg
 
Gromda nie jest adresowana do młodocianych fanów influencerów z IG, więc konf zwyczajnie nie będzie. Tam są w większości już chłopy po 30-ce i żadni naturalni zadymiarze.


Ekhm. Dzis w FM karty rozdaje/rozdawał Kasjo , Muran , Soroko.


I każdy ma w d.... ich insty czy YT chłopaki , bo Wy nie rozumiecie że YouTube a otoczka freak MMA to 2 inne światy.

@99picks

Tak , bo wywiad to medialna przepaść przy konferencji.

Jesteś świadom , że shoty z gromdy na kanale ebe ebe z dobrymi dymami na konfie mogą spokojnie zrobić u niego 700 tysięcy do 1 miliona ?


Pika rozczarowałes mnie w tym wątku
:( Słabiutko ..
 
Last edited:
Ekhm. Dzis w FM karty rozdaje/rozdawał Kasjo , Muran , Soroko.


I każdy ma w d.... ich insty czy YT chłopaki , bo Wy nie rozumiecie że YouTube a otoczka freak MMA to 2 inne światy.

@99picks

Tak , bo wywiad to medialna przepaść przy konferencji.

Jesteś świadom , że shoty z gromdy na kanale ebe ebe z dobrymi dymami na konfie mogą spokojnie zrobić u niego 700 tysięcy do 1 miliona ?


Pika rozczarowałes mnie w tym wątku
:( Słabiutko ..
Chodzi mi o to ze wrzucenie samych sebixow na konferencje nie wygenerowaloby milionowych wyświetleń :)
 
SOROKO rozdaje karty we freakach, bez ani jednej walki poza the war :juanlaugh:
Nosz kurwa co za debil, ale mnie cieszy że nawet jego początkowi koledzy zauważają z kim mają doczynienia.
Panowie tylko to trzeba wyjaśniać na bieżąco a nie milczeć, czego się boicie, że wyjaśniony się obrazi, popłacze i zniknie z forum? Liczę na was :antonio:
 
SOROKO rozdaje karty we freakach, bez ani jednej walki poza the war :juanlaugh:
Nosz kurwa co za debil, ale mnie cieszy że nawet jego początkowi koledzy zauważają z kim mają doczynienia.
Panowie tylko to trzeba wyjaśniać na bieżąco a nie milczeć, czego się boicie, że wyjaśniony się obrazi, popłacze i zniknie z forum? Liczę na was :antonio:
Ja do Zelaznejnerki nic nie mam tylko wyraziłem swoje zdanie na temat sebixow we freakach.
Zwykła dyskusja :)
 
Ja do Zelaznejnerki nic nie mam tylko wyraziłem swoje zdanie na temat sebixow we freakach.
Zwykła dyskusja :)
A kto mówi że masz coś do niego mieć? Ja też nic do niego nie mam.
Punktuj głupotę mój padawanie i nie przymykaj oczu na jego brednie tylko mu je wytykaj, napewno na przestrzeni czasu wyjdzie mu to na dobre, a ty, ja i wszyscy inni co go wyjaśniają będą mieć dobry uczynek. Takie klepanie go po plecach i przymykanie oczu na banialuki robi mu po prostu krzywdę na resztę jego życia, skoro to twój internetowy kolega, i kilku innych to powinniście chcieć dla niego jak najlepiej, więc koniec ooierdalania się.
 
Z youtuba tak. Z twicha podobno nr 1 jest Xayoo.
Gayoo industries? Jak dobrze że nie wiem co to Twitch.

Oglądacie chłopaki takich kurwa petów i mimowolnie wbijacie sobie ich poglądy do głowy. A po 2 latach wychodzi że jeden to pedał drugi lachociag a trzeci gwałciciel, idźcie po rozum do głowy bo skończycie jak oni :)
 
Gayoo industries? Jak dobrze że nie wiem co to Twitch.

Oglądacie chłopaki takich kurwa petów i mimowolnie wbijacie sobie ich poglądy do głowy. A po 2 latach wychodzi że jeden to pedał drugi lachociag a trzeci gwałciciel, idźcie po rozum do głowy bo skończycie jak oni :)
Ja nie oglądam. Gdyby nie FAME, to połowy youtuberów bym nie znał nadal :)
 
I tak się skończy, walka pokazowa a "wieki finał" na kolejnej gali. Decyzja gwarantowana



Tak szczerze to bym poczekał na przebieg walki. Pisać już , że będzie kiepska to trochę za szybko. Tym bardziej że Polak i Ferrari to dla mnie fajtowo jedni z najlepszych w freak MMA i ich walki zawsze zbytnio nie nudzą.


@panpan
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks


Szokuje Was trochę to , że tu już są rzucane samochody za 300 kafli ?
 
Last edited:
Back
Top