Fame MMA gala youtuberów

No, ale żeby KSW wyprzedawalo hale to musiało zatrudnić Pudziana, który był wtedy frikiem. Później frikow typu Popek, Oswiecimski, Erko. Dzięki nim Janusze, poznali kto to jest Materia, Mamed, Mankowski, Soldic, Gamer. I powoli systematycznie od tych frikow mogli odchodzić, bo typowi zawodnicy mma zyskali siłą rzeczy na popularności i są w stanie wyprzedac hale.


Czyli mam rozumieć trochę już coraz bardziej twoje myślenie , to wychodzi chłopak który nie ma nic do freaków ale nie może przeboleć niepełnej hali UFC w Polsce X lat temu , a że taki Fame zapełnia hale.

Dlatego mówię stop nienawiści. Kochajmy się.
 
Mógłbyś pisać w czasie przeszłym, wtedy może moglibyśmy się normalnie dogadać.

Może i Polacy nie byli, ale już są. Odpowiednia promocja, 3 polskie topowe nazwiska i sprzedają każda hale w Polsce, po rozkwicie MMA w naszym kraju, wcześniej nie, ale teraz już tak.

A teraz odpowiedz mi normalnie na pytanie.
Ty serio nie rozumiesz dlaczego fame w Polsce sprzedaje szybciej i więcej od UFC sprzed 8 i 5 lat? I na tej podstawie wyciągasz wnioski że Polska nie jest gotowa na czysto sportowe MMA, poważnie?

A jesteś świadomy że gdyby nie sukces Aśki, walki Polsko Polskiej o pas i późniejszych sukcesów Janka to nie byłoby w Polsce boomu na MMA i żadna freakowa organizacja by w tym kraju nie powstała?
I to w większości miało miejsce po galach w naszym kraju, więc nie możesz tego porównywać bo po prostu się nie da(czas i miejsce). Nie wiem jak miałbym inaczej w normalny sposób ci to wytłumaczyć.
Tu się z Tobą nie zgodze ze gdyby nie sukces Aski to nie byłoby boomu na mma.
Boom na mma zaczął się w 2009 i to był ten przełomowy moment.
Od tego momentu byłem na paru galach ksw i nawet mma attack.
Już przed sukcesem Aski KSW mialo przyzwoita frekwencję na halach wiec nawet gdyby Aśka nie zawalczyła w ufc to dużo by to nie zmieniło.
Sukces Janka był w sumie niedawno wiec nie brałbym tego pod uwagę.
 
Nic nie ujebalem i to Ty zobacz co napisałem w pierwszym poście. A napisałem, ze Polacy nie są gotowi na czysto sportowe MMA skoro friki wyprzedaja szybciej hale niż UFC
UFC prowadzi przede wszystkim inny model biznesowy niż takie FAME MMA. Oni trzaskają galę praktycznie co tydzień bez jakiegoś wielkiego nacisku na promocję. FAME tworzy otoczkę przed każdą galą robiąc dwie konferencję, programy typu CAGE czy F2F. Tam walka jest wisienką na torcie. UFC z Błachowiczem, Aśką i Gamrotem na karcie zrobiło by w Polsce na pewno dobry wynik bez żadnych dram, konferencji i tego typu rzeczy.
 
Aske Jędrzejczyk to na 98 procent zobaczymy w barwach freak mma swego czasu, Gamrota też nie wykluczam. Blachowicz ostatnio udzielił wywiadu że kiedyś by powiedział nie , ale za dobre zielone ,,nie mówi nigdy"
 
Mógłbyś pisać w czasie przeszłym, wtedy może moglibyśmy się normalnie dogadać.

Może i Polacy nie byli, ale już są. Odpowiednia promocja, 3 polskie topowe nazwiska i sprzedają każda hale w Polsce, po rozkwicie MMA w naszym kraju, wcześniej nie, ale teraz już tak.

A teraz odpowiedz mi normalnie na pytanie.
Ty serio nie rozumiesz dlaczego fame w Polsce sprzedaje szybciej i więcej od UFC sprzed 8 i 5 lat? I na tej podstawie wyciągasz wnioski że Polska nie jest gotowa na czysto sportowe MMA, poważnie?

A jesteś świadomy że gdyby nie sukces Aśki, walki Polsko Polskiej o pas i późniejszych sukcesów Janka to nie byłoby w Polsce boomu na MMA i żadna freakowa organizacja by w tym kraju nie powstała?
I to w większości miało miejsce po galach w naszym kraju, więc nie możesz tego porównywać bo po prostu się nie da(czas i miejsce). Nie wiem jak miałbym inaczej w normalny sposób ci to wytłumaczyć.
No to dlatego Ci napisałem, ze jeśli UFC teraz zrobiloby gale u nas i wyprzedaloby wszystkie miejsca to zajebiscie. Z pewnością wracaliby tutaj co jakiś czas tak jak Dana chce wrócić z gala do Anglii, bo się zajebiscie sprzedała. Natomiast wątpię, ze tym razem byłby u nas sukces tym bardziej ze Aśka już nie jest mistrzynią tak jak i Janek. Ale tak jak powiedziałem, chciałbym się mylić.
Spójrz nawet na sama oprawę, wejścia zawodników w KSW. Muza, najlepiej jakby jeszcze jakiś artysta wyprowadzal zawodnika i śpiewał ( Sobota - Materla ), zawodnik zjezdzal winda, a już najlepiej na linie z helikoptera. Bo niedzielnego widza w Polsce takie coś przyciągnie do mma. A w UFC? Wejścia to sprawa drugorzędną, muza puszczona, ledwo ja słychać na wejściu, a i tak zazwyczaj w innych krajach hala wyprzedana.
Podsumowując Polska nie jest łatwym rynkiem dla MMA.
 
Tu się z Tobą nie zgodze ze gdyby nie sukces Aski to nie byłoby boomu na mma.
Boom na mma zaczął się w 2009 i to był ten przełomowy moment.
Od tego momentu byłem na paru galach ksw i nawet mma attack.
Już przed sukcesem Aski KSW mialo przyzwoita frekwencję na halach wiec nawet gdyby Aśka nie zawalczyła w ufc to dużo by to nie zmieniło.
Sukces Janka był w sumie niedawno wiec nie brałbym tego pod uwagę.
Nie zrozumieliśmy się.

Boom w 2009? Chyba wyjście z podziemi.

KSW miało zawsze frekwencję dobrą, zwłaszcza jak robili 3 galę czy 4 w roku.

Mam odmienne zdanie, gdyby Aśka nie zawalczyła w UFC, nie zdobyła pasa, nie zagrała w masie reklam to dalej byłby to sport "niszowy" po sukcesach międzynarodowych naszych zawodników bardzo dużą część osób zaczęła się tym sportem interesować, jasne że dla KSW dużo by to nie zmieniło.
Jednak dla frików by zmieniło wszystko, bo nie byłoby tak wielkiego zainteresowania społeczeństwa walkami w klatce i nie powstałyby żadne freakowe organizacje.
Jeśli jesteś innego zdania to powiedz, dlaczego żadna freakowa organizacja przed Boomem na MMA w naszym kraju i sukcesach naszych zawodników nie powstała?
Dlaczego nikt nie zrobił tego w 2013 roku? Przecież gwiazdy Polsatu z bibiszem na czele by robiły jeszcze większe cyfry niż obecne organizacje z klaunami, wiesz dlaczego? Bo nie było zainteresowania społeczeństwa i projekt by upadł jak Genesis, po jednej gali.
 
No to dlatego Ci napisałem, ze jeśli UFC teraz zrobiloby gale u nas i wyprzedaloby wszystkie miejsca to zajebiscie. Z pewnością wracaliby tutaj co jakiś czas tak jak Dana chce wrócić z gala do Anglii, bo się zajebiscie sprzedała. Natomiast wątpię, ze tym razem byłby u nas sukces tym bardziej ze Aśka już nie jest mistrzynią tak jak i Janek. Ale tak jak powiedziałem, chciałbym się mylić.
Spójrz nawet na sama oprawę, wejścia zawodników w KSW. Muza, najlepiej jakby jeszcze jakiś artysta wyprowadzal zawodnika i śpiewał ( Sobota - Materla ), zawodnik zjezdzal winda, a już najlepiej na linie z helikoptera. Bo niedzielnego widza w Polsce takie coś przyciągnie do mma. A w UFC? Wejścia to sprawa drugorzędną, muza puszczona, ledwo ja słychać na wejściu, a i tak zazwyczaj w innych krajach hala wyprzedana.
Podsumowując Polska nie jest łatwym rynkiem dla MMA.
Nie, nie wracali, dlatego że u nas jest złotówka a nie funt, ceny biletów porównywalne tylko że w innej walucie, UFC nigdy się nie będzie opłacać przyjeżdżać do Polski, nie zarobią nigdy na biletach i na PPV też nie ze względu na godziny patrząc przez pryzmat hamburgerów.

Nasi zawodnicy nie są już mistrzami, jednak sława którą dzięki temu mistrzostwu zyskali nadal się ich trzyma więc pas w tym przypadku nic nie zmieni.

Tak tylko że UFC ile lat robi galę? 30-40? Oni od początku budowali organizacje sportową, mają potężną markę. KSW budowało u nas sport+show i dlatego tak to wyglądało, wieś tańczy i śpiewa. Teraz się od tego odchodzi, powoli ale idzie to w dobrym kierunku.
Do tego jeśli dajmy na to w naszym kraju jest 1% fanów czystego sportu to nas Polaków jest 30mln. Jeśli przyjmiemy że w Ameryce jest podobnie, czyli 1% społeczeństwa sport, a reszta ogląda WWE to i tak jest to kolosalne różnica patrząc na populację kraju jakim jest Polska a jakim jest Usa, o zasięgach i renomie międzynarodowej nawet nie wspominam.
Więc jeśli jest Amerykanów kilka razy więcej niż Polaków, przy takim samym procencie zainteresowania to i tak Amerykanów zajaranych czystym MMA jest kilka jak nie kilkadziesiąt razy więcej niż w Polsce. Stąd się biorą te różnice.

Żeby UFC miało zarobić u nas jak w Londynie to bilety najtańsze zamiast 200 zł musiałyby kosztować 1000zl.
Złotówka-funt.
 
Last edited:
Czyli mam rozumieć trochę już coraz bardziej twoje myślenie , to wychodzi chłopak który nie ma nic do freaków ale nie może przeboleć niepełnej hali UFC w Polsce X lat temu , a że taki Fame zapełnia hale.

Dlatego mówię stop nienawiści. Kochajmy się.
Czy nie mogę przebolec? Za duzo powiedziane, ale rzeczywiście wolałbym zeby hierarchia byla inna. Prawdziwe mma i zawodowcy wyprzedaja hale, a jakieś friki znani załóżmy z tego ze naszczaja ścianę w domu i zwyzywaja wlasna matke powinni widzieć puste krzesła na swoim evencie. Ale ja sobie mogę chcieć i nic tym nie zmienię
 
I oby tak było. Niestety myślę, ze Dana White nie będzie chciał tego sprawdzić
Tu też jest pies pogrzebany, im się po prostu nie opłaca wystawiać dział w naszym kraju nawet z Polski, bo jednak oni nadal zarabiają w dolarach, a zwrot przychodzi w złotówkach, o topowych zagranicznych gwiazdach nie ma co wspominać nawet w tym kontekście, było to tłumaczone dawno temu jak było zdziwienie że Aśka w Polsce nie zawalczy, nie znajdę ci gdzie to było, ale tak jest.
 
Nie zrozumieliśmy się.

Boom w 2009? Chyba wyjście z podziemi.

KSW miało zawsze frekwencję dobrą, zwłaszcza jak robili 3 galę czy 4 w roku.

Mam odmienne zdanie, gdyby Aśka nie zawalczyła w UFC, nie zdobyła pasa, nie zagrała w masie reklam to dalej byłby to sport "niszowy" po sukcesach międzynarodowych naszych zawodników bardzo dużą część osób zaczęła się tym sportem interesować, jasne że dla KSW dużo by to nie zmieniło.
Jednak dla frików by zmieniło wszystko, bo nie byłoby tak wielkiego zainteresowania społeczeństwa walkami w klatce i nie powstałyby żadne freakowe organizacje.
Jeśli jesteś innego zdania to powiedz, dlaczego żadna freakowa organizacja przed Boomem na MMA w naszym kraju i sukcesach naszych zawodników nie powstała?
Dlaczego nikt nie zrobił tego w 2013 roku? Przecież gwiazdy Polsatu z bibiszem na czele by robiły jeszcze większe cyfry niż obecne organizacje z klaunami, wiesz dlaczego? Bo nie było zainteresowania społeczeństwa i projekt by upadł jak Genesis, po jednej gali.
Polsat miał swoją szanse z FFF i wszyscy wiemy jak wyszło.
Fame powstało dość nietypowo, kolega magicala wyzwał w trakcie strima Boxdela na walkę na jakieś youtubowej gali.
To była pierwsza sytuacja w której padł ten pomysł stworzenia czegoś takiego.
W tamtych czasach najgłośniejszy konflikt był między magicalem a Rafonixem.
Wszyscy to chcieli zobaczyć i generalnie pierwsze dwie gale fame oparli właśnie na Magicalu.
Sam zobacz jak wyglądało historyczne podpisanie kontraktu Magicala na walkę z Rafonixem. :lol:
Gdyby nie oni to fame by raczej nie powstało.
(Zdjęcie z urodzin magicala gdzie podpisal kontrakt)
6699729A-8B71-4DE8-AF91-6A3DB09AAF89.jpeg
 
Polsat miał swoją szanse z FFF i wszyscy wiemy jak wyszło.
Fame powstało dość nietypowo, kolega magicala wyzwał w trakcie strima Boxdela na walkę na jakieś youtubowej gali.
To była pierwsza sytuacja w której padł ten pomysł stworzenia czegoś takiego.
W tamtych czasach najgłośniejszy konflikt był między magicalem a Rafonixem.
Wszyscy to chcieli zobaczyć i generalnie pierwsze dwie gale fame oparli właśnie na Magicalu.
Sam zobacz jak wyglądało historyczne podpisanie kontraktu Magicala na walkę z Rafonixem. :lol:
Gdyby nie oni to fame by raczej nie powstało.
(Zdjęcie z urodzin magicala gdzie podpisal kontrakt)
View attachment 35469
Ty to ten z prawej, a ZELAZNAREKA robił zdjęcie? Czyli byliście na tych urodzinach?
 
Czy nie mogę przebolec? Za duzo powiedziane, ale rzeczywiście wolałbym zeby hierarchia byla inna. Prawdziwe mma i zawodowcy wyprzedaja hale, a jakieś friki znani załóżmy z tego ze naszczaja ścianę w domu i zwyzywaja wlasna matke powinni widzieć puste krzesła na swoim evencie. Ale ja sobie mogę chcieć i nic tym nie zmienię


To nie do końca tak koleś. Freaki sprzedają hale , nie że są znani tylko, też dlatego / ja uważam że to ta większość / dlatego, że idą się amatorsko lać.

Mnie mało interesuje kim oni są. Szczerze ? Ja ich wszystkich bym wywalił i zatrudnił same Sebixy z ulicy. Konfy to byłby raj na ziemi , ale niestety jest jeszcze parę rzeczy gdzie bossy muszą zrozumieć pewne kwestie. I dlatego muszę się mordować z tymi Pasutami itp ale wierzę mocno że kiedyś to zamieni się w Sebix freak MMA, choć patrząc po rocznikach 2000 plus gdzie dla mnie facet to jakieś 1 na 100 tysięcy ludzi to może być już to trudno odwrócić. ;(

Dlatego dziś Ferrari robi za ultra gwiazdę hehe. Takie zamulanśkie czasy.
 
To nie do końca tak koleś. Freaki sprzedają hale , nie że są znani tylko, też dlatego / ja uważam że to ta większość / dlatego, że idą się amatorsko lać.
Ty debilu skończony, to dlaczego na almmach itp nie ma ludzi? Przecież tam też się kurwa amatorsko lejo.

A co do sebixów to czemu nie spuszczasz się nad the war?
 
Ty to ten z prawej, a ZELAZNAREKA robił zdjęcie? Czyli byliście na tych urodzinach?


Nie łącz mnie z tym grubasem. Ja wkręciłem się tylko w Ełk , który definitywnie się skończył :(

Tam jest wiele sto razy lepszych postaci niż te 20 latki które są jak zombi na konfach freak mma :(
 
To nie do końca tak koleś. Freaki sprzedają hale , nie że są znani tylko, też dlatego / ja uważam że to ta większość / dlatego, że idą się amatorsko lać.

Mnie mało interesuje kim oni są. Szczerze ? Ja ich wszystkich bym wywalił i zatrudnił same Sebixy z ulicy. Konfy to byłby raj na ziemi , ale niestety jest jeszcze parę rzeczy gdzie bossy muszą zrozumieć pewne kwestie. I dlatego muszę się mordować z tymi Pasutami itp ale wierzę mocno że kiedyś to zamieni się w Sebix freak MMA, choć patrząc po rocznikach 2000 plus gdzie dla mnie facet to jakieś 1 na 100 tysięcy ludzi to może być już to trudno odwrócić. ;(

Dlatego dziś Ferrari robi za ultra gwiazdę hehe. Takie zamulanśkie czasy.
Co za bzdura. Gdyby nie było dram i konfliktów to Fame nie wiadomo czy wychodziło by na tych galach na plus. Dlaczego FAME UK okazało się klapą?
 
Tak mi się przypomniało. Kiedyś za małolata był taki program Jerry Springer czy jakoś tak. Te konferencje frikowych organizacji przypominają mi ten program. Tam też były awantury, karły, podniecona publika, a nawet typ bez nóg co chodził na rękach. Ja pierdole to było dopiero pojebane
 
Bo w UK mają wy ..e na mma. Pisałem to przed gala w UK

Ty myślisz że gdyby Mal rzucił np szklanka w Polaka to by to sprzedało galę w UK?

:korwinlaugh:
Ale co ma do tego UK skoro PPV mogli nabyć również fani z Polski. Skoro twierdzisz że fenomenem frików jest fakt amatorskich walk i bez znaczenia kto kim jest to dlaczego to okazało się klapą?
 
Tak mi się przypomniało. Kiedyś za małolata był taki program Jerry Springer czy jakoś tak. Te konferencje frikowych organizacji przypominają mi ten program. Tam też były awantury, karły, podniecona publika, a nawet typ bez nóg co chodził na rękach. Ja pierdole to było dopiero pojebane


Za dużo żelków niestety jest w freak MMA by osiągnąć poziom JS, choć przyznam szczerze że Prime mma to był taki pierwszy moment gdzie poczułem Vibe JSa.
 
Back
Top