Fame MMA gala youtuberów

Takie gowno wyprzedaje tak szybko hale, a UFC nie daje rady u nas wyprzedac całości. To pokazuje, ze niestety Polacy nie są gotowi na prawdziwe sportowe MMA.
A kiedy było u nas UFC? Polacy nie są gotowi? Czy to może UFC się nie opłaca przyjeżdżać tutaj po złotówki?
Ps: KSW wyprzedaje 2 walkami i bumami cała hale a myślisz że jakby UFC tu wpadło z Tyburem, Gamerem, czy Aśką to by nie wyprzedali? Przeanalizuj sobie kto walczył w Krakowie i zastanów się kto miałby to wyprzedać, Janek na swoją drugą walkę w organizacji gdzie jeszcze nawet w Polsce a tym bardziej na świecie był nołnejmem Januszu?
Co do drugiej gali to kto miał to sprzedać w Polsce, Cerrone czy Piechota który bił się po salach gimnastycznych? Janek na walkę ostatniej szansy ponownie nie ściągnął zbyt wielu kibiców. Jestem pewien że tym razem byłoby zupełnie inaczej.
 
A kiedy było u nas UFC? Polacy nie są gotowi? Czy to może UFC się nie opłaca przyjeżdżać tutaj po złotówki?
Ps: KSW wyprzedaje 2 walkami i bumami cała hale a myślisz że jakby UFC tu wpadło z Tyburem, Gamerem, czy Aśką to by nie wyprzedali? Przeanalizuj sobie kto walczył w Krakowie i zastanów się kto miałby to wyprzedać, Janek na swoją drugą walkę w organizacji gdzie jeszcze nawet w Polsce a tym bardziej na świecie był nołnejmem Januszu?
Co do drugiej gali to kto miał to sprzedać w Polsce, Cerrone czy Piechota który bił się po salach gimnastycznych? Janek na walkę ostatniej szansy ponownie nie ściągnął zbyt wielu kibiców. Jestem pewien że tym razem byłoby zupełnie inaczej.
Była jeszcze ta gala w Gdańsku.
 
Była jeszcze ta gala w Gdańsku.
No wiem ale tam powiedz mi kto miał tam sprzedać bilety w Polsce, no kurwa... Touahri Stasiak czy gwiazda Polsatu kowalkiewicz?
Z resztą jak ktoś śledzi dłużej ten sport niż od powstania fame to wie że pierwsza jak i druga gala UFC była chujowo promowana, reklamy( nie pamiętam czy pierwszej czy drugiej) gali zaczęły pojawiać się dopiero na tydzień przed galą więc...
 
A kiedy było u nas UFC? Polacy nie są gotowi? Czy to może UFC się nie opłaca przyjeżdżać tutaj po złotówki?
Ps: KSW wyprzedaje 2 walkami i bumami cała hale a myślisz że jakby UFC tu wpadło z Tyburem, Gamerem, czy Aśką to by nie wyprzedali? Przeanalizuj sobie kto walczył w Krakowie i zastanów się kto miałby to wyprzedać, Janek na swoją drugą walkę w organizacji gdzie jeszcze nawet w Polsce a tym bardziej na świecie był nołnejmem Januszu?
Co do drugiej gali to kto miał to sprzedać w Polsce, Cerrone czy Piechota który bił się po salach gimnastycznych? Janek na walkę ostatniej szansy ponownie nie ściągnął zbyt wielu kibiców. Jestem pewien że tym razem byłoby zupełnie inaczej.
"Januszu" gdyby w Polacy byli gotowi na prawdziwe sportowe, to KSW by nie musiało zarudniac Popkow, Oswiecimskich itp. Tak uważam, ze nawet teraz by nie wyprzedalo u nas hali, no chyba ze McGregora by dali to wtedy tak. Ale to i tak pewnie połowa hali byłaby jego fanów z Irlandii, Anglii itp
 
"Januszu" gdyby w Polacy byli gotowi na prawdziwe sportowe, to KSW by nie musiało zarudniac Popkow, Oswiecimskich itp. Tak uważam, ze nawet teraz by nie wyprzedalo u nas hali, no chyba ze McGregora by dali to wtedy tak. Ale to i tak pewnie połowa hali byłaby jego fanów z Irlandii, Anglii itp
Dyskusja z wykopowymi ekspertami od mma to nie moja działka, sajo nara. I przeczytaj że 34 razy co napisałem to może zrozumiesz dlaczego, bo to dobrze wyjaśniłem.
McPolak by wyprzedał MGM Grand, tak tak.
Fame sprzedaje więcej PPV i biletów niż UFC!

Ps: naucz się pisać po Polsku bo mało oczu sobie nie połamałem na twoim poście.
 
No wiem ale tam powiedz mi kto miał tam sprzedać bilety w Polsce, no kurwa... Touahri Stasiak czy gwiazda Polsatu kowalkiewicz?
Z resztą jak ktoś śledzi dłużej ten sport niż od powstania fame to wie że pierwsza jak i druga gala UFC była chujowo promowana, reklamy( nie pamiętam czy pierwszej czy drugiej) gali zaczęły pojawiać się dopiero na tydzień przed galą więc...
To prawda ale trzeba wziąć pod uwagę ze takich prawdziwych fanów mma nie ma tak dużo w Polsce.

Jest jeszcze ta grupa ludzi która śledzi ksw od walki Pudziana wiec jak było ufc to poszli zobaczyć Kowalkiewicz i Janka a na resztę mieli wyjebane.
Dlatego UFC wypadło tak słabo.
 
"Januszu" gdyby w Polacy byli gotowi na prawdziwe sportowe, to KSW by nie musiało zarudniac Popkow, Oswiecimskich itp. Tak uważam, ze nawet teraz by nie wyprzedalo u nas hali, no chyba ze McGregora by dali to wtedy tak. Ale to i tak pewnie połowa hali byłaby jego fanów z Irlandii, Anglii itp
KSW w grudniu sprzedało 15k biletów i nie było tam na karcie żadnych freaków
 
To prawda ale trzeba wziąć pod uwagę ze takich prawdziwych fanów mma nie ma tak dużo w Polsce.

Jest jeszcze ta grupa ludzi która śledzi ksw od walki Pudziana wiec jak było ufc to poszli zobaczyć Kowalkiewicz i Janka a na resztę mieli wyjebane.
Dlatego UFC wypadło tak słabo.
Właśnie nie poszli i o to się dyskusja toczy.
Zobacz ile lat temu to było, wtedy transmisje UFC oglądały setki osób po nocach, teraz już myślę że to idzie w tysiącach, to było przed rozkwitem Polskiego MMA i kurwa jeśli muszę to tłumaczyć to coś jest naprawdę z wami nie tak.

Jeśli ktoś myśli że teraz z gwiazdami takimi jakie mamy w UFC, nie dałoby rady chociaż połową nich sprzedać cała hale to mu się nieźle sufit fejm i bęben boxdila spierdolił na łeb.
 
KSW w grudniu sprzedało 15k biletów i nie było tam na karcie żadnych freaków
Ok ale mieli mocna walkę wieczoru a popatrz teraz na ich hale jak robia gale co miesiąc.
Fame zawsze sprzedaje całe hale a KSW musi wjechać jakimś superfightem jak Soldic z Mamedem żeby mieć dobry wynik sprzedaży biletow.
 
Dobrze eksperckie od MMA, marketingu, ortografii. Ale przed "bo" przecinek.
W piździe mam interpunkcję, a ty po tym swoim poście gdzie jebales przecinki na chybił trafił wstydził byś się kurwa komukolwiek zwracać na to uwagę.
Cieszę się że widzisz we mnie eksperta jednak cię zasmucę, napisałem tylko to co wszyscy inni już od dawna wiedzieli.
 
@roki900

Nieraz lubię takich jak ty. Spotkanie 2 światów, możesz szerzej rozwinąć czemu freaki to g..o.

Chcę po latach posłuchac argumentacji przeciwnika.

Zobaczmy twoje asy w rękawie.
 
Ok ale mieli mocna walkę wieczoru a popatrz teraz na ich hale jak robia gale co miesiąc.
Fame zawsze sprzedaje całe hale a KSW musi wjechać jakimś superfightem jak Soldic z Mamedem żeby mieć dobry wynik sprzedaży biletow.


Nawet takie osoby jak Jóźwiak czy Rozal mówią , że freaki to przyszłość.
 
Ok ale mieli mocna walkę wieczoru a popatrz teraz na ich hale jak robia gale co miesiąc.
Fame zawsze sprzedaje całe hale a KSW musi wjechać jakimś superfightem jak Soldic z Mamedem żeby mieć dobry wynik sprzedaży biletow.
Klucz.

A czy to nie jest tak że frikowe galę składają się od deski do deski z superfajtów? Śmiesznie jest wypominać jedną sportową super walkę w porównaniu do całej karty samych supergównofajtów.

Patrząc na to z tej perspektywy to jest to bardzo logiczne że fame sprzedaje co galę, zobaczymy tylko jak długo, bo połowę swojego żywota federacja dokonała.

Te wejście do Polsatu to nie jest wcale krok na przód jak myślą oskarki, to jest chwytanie się brzytwy i dzielenie się pieniędzmi z Polsatem na niekorzystnych warunkach. To będzie niewypał, dzieci nie oglądają tv, a jakoś nie widzę żeby 30 letni Seba zakupił w tv PPV na kurwa fame :fjedzia:
 
W piździe mam interpunkcję, a ty po tym swoim poście gdzie jebales przecinki na chybił trafił wstydził byś się kurwa komukolwiek zwracać na to uwagę.
Cieszę się że widzisz we mnie eksperta jednak cię zasmucę, napisałem tylko to co wszyscy inni już od dawna wiedzieli.
No jak masz w pizdzie interpunkcje? Przecież przyjebales sie pierwszy do mojej pisowni, a teraz odwracasz kota ogonem i niby to ja mam się wstydzić zwracać na to uwagę? Wiesz jaka jest zasada ekspercie? Jak już komuś coś wypominasz i pouczasz, to musisz w tej kwestii być perfekcyjny. A jak widać nie jestes
 
Wykupienie przez Polsat praw do Fame MMA to news dekady.

Ciekawe jak tt na to zareaguje.

Kmita pokazałeś wielkie , ogromne jaja.
 
Klucz.

A czy to nie jest tak że frikowe galę składają się od deski do deski z superfajtów? Śmiesznie jest wypominać jedną sportową super walkę w porównaniu do całej karty samych supergównofajtów.

Patrząc na to z tej perspektywy to jest to bardzo logiczne że fame sprzedaje co galę, zobaczymy tylko jak długo, bo połowę swojego żywota federacja dokonała.
Nie jest tak, przykładowo walkę takefuna z hejterem nie nazywałbym super fightem.
Fame ma kozacka promocje gali:
-konferencje które ogladaja setki tysięcy( pierwsza konferencje fame 13 oglądało 300 tys)
-studio z zawodnikami
-betclic tez zrobił promocje chyba w całej Polsce z tymi plakatami fame itp
No a najważniejszy punkt to ze biją się tam osoby które mają spore zasięgi.
 
No jak masz w pizdzie interpunkcje? Przecież przyjebales sie pierwszy do mojej pisowni, a teraz odwracasz kota ogonem i niby to ja mam się wstydzić zwracać na to uwagę? Wiesz jaka jest zasada ekspercie? Jak już komuś coś wypominasz i pouczasz, to musisz w tej kwestii być perfekcyjny. A jak widać nie jestes
Czy ja kiedykolwiek się przyjebalem do interpunkcji? Czytanie ze zrozumieniem się kłania przyjacielu.
Przypominam.

"Januszu" gdyby w Polacy byli gotowi na prawdziwe sportowe, to KSW by nie musiało zarudniac Popkow, Oswiecimskich itp. Tak uważam, ze nawet teraz by nie wyprzedalo u nas hali, no chyba ze McGregora by dali to wtedy tak. Ale to i tak pewnie połowa hali byłaby jego fanów z Irlandii, Anglii itp

Zajebista składnia i umiejętność wyrażania swojego zdania/opinii.
Tylko na przyszłość postaraj się to napisać bardziej logicznie, żeby się nikt kurwa nie musiał co 3 słowa domyślać co autor miał w głowie pisząc to... a przecinki? Dla mnie możesz pisać bez nich, tylko popraw to co napisałem wyżej.
:kis:
 
Wykupienie przez Polsat praw do Fame MMA to news dekady.

Ciekawe jak tt na to zareaguje.

Kmita pokazałeś wielkie , ogromne jaja.
To jest raczej tylko poszerzenie odbiorcy i wykupienie przez polsatbox. Nie sądzę, że będą reklamować gale FAME jak np KSW po wydarzeniach, czy omawiać walki w programie koloseum.
 
To jest raczej tylko poszerzenie odbiorcy i wykupienie przez polsatbox. Nie sądzę, że będą reklamować gale FAME jak np KSW po wydarzeniach, czy omawiać walki w programie koloseum.


Ale to nadal potężny krok , potężny. To poszerzenie mainstreamu. To zobaczenie info dla 48 letniej Olgi która pyka po kanałach o gali FAME MMA. Wejście do głów kolejnych milionów ludzi.

Teraz ? Narodowy , Fight pass UFC i jeszcze dalej , tak to działa.


Nasze dziecko rośnie i rośnie Ozdoba. Nie widać by miało przestać jeść.

Stworzyliśmy potwora , a może i za ocean /???/ W swoim czasie.
 
Czy ja kiedykolwiek się przyjebalem do interpunkcji? Czytanie ze zrozumieniem się kłania przyjacielu.
Przypominam.



Zajebista składnia i umiejętność wyrażania swojego zdania/opinii.
Tylko na przyszłość postaraj się to napisać bardziej logicznie, żeby się nikt kurwa nie musiał co 3 słowa domyślać co autor miał w głowie pisząc to... a przecinki? Dla mnie możesz pisać bez nich, tylko popraw to co napisałem wyżej.
:kis:
Napiszę Ci bardziej logicznie, żeby obudzić w Tobie resztki logiki.
Jeżeli frikowa gala o gownianym poziomie sportowym wyprzedaje cala hale w kilka dni i jeszcze musi dokładać miejsc, a liga mistrzów mma czyli UFC przyjeżdża do Polski i jest od chuja wolnych miejsc , to Polacy są gotowi na czysto sportowe MMA czy nie? I już nie gadaj, ze słabe nazwiska były. Cro cop, Cerrone, Błachowicz itp. Oczywiście, to było kilka lat temu i jakby UFC teraz robiąc u nas galę wyprzedalo całą halę to zajebiscie. Ale sądzę, ze niestety znów by się rozczarowali.
 
Back
Top