Fame MMA gala youtuberów

Nie jest tak, przykładowo walkę takefuna z hejterem nie nazywałbym super fightem.
Fame ma kozacka promocje gali:
-konferencje które ogladaja setki tysięcy( pierwsza konferencje fame 13 oglądało 300 tys)
-studio z zawodnikami
-betclic tez zrobił promocje chyba w całej Polsce z tymi plakatami fame itp
No a najważniejszy punkt to ze biją się tam osoby które mają spore zasięgi.

To jakbyś nazwał walkę hejtera i takefuna ?

No właśnie, biją się tam osoby które mają spore zasięgi, nie są sportowcami więc jak nazwać ich walkę jeśli nie superfight ?
 
To jakbyś nazwał walkę hejtera i takefuna ?

No właśnie, biją się tam osoby które mają spore zasięgi, nie są sportowcami więc jak nazwać ich walkę jeśli nie superfight ?
Zwykla walka freakowa, w tym swiecie każdy ma zasięgi co nie znaczy ze trzeba każda walkę klasyfikować jako superfight.
Niektórzy maja większe a inni mniejsze.

Panowie co do walki Ferrari-Polak
5C15B24A-C777-49EC-8071-538A4A06ABD3.jpeg
 
Napiszę Ci bardziej logicznie, żeby obudzić w Tobie resztki logiki.
Jeżeli frikowa gala o gownianym poziomie sportowym wyprzedaje cala hale w kilka dni i jeszcze musi dokładać miejsc, a liga mistrzów mma czyli UFC przyjeżdża do Polski i jest od chuja wolnych miejsc , to Polacy są gotowi na czysto sportowe MMA czy nie? I już nie gadaj, ze słabe nazwiska były. Cro cop, Cerrone, Błachowicz itp. Oczywiście, to było kilka lat temu i jakby UFC teraz robiąc u nas galę wyprzedalo całą halę to zajebiscie. Ale sądzę, ze niestety znów by się rozczarowali.
Kurwa ja nie wiem ty głupi jesteś? Sam sobie tutaj wyjaśniasz do chuja. Porównać frikową galę na której ten z najmniejszymi zasięgami ma wciąż w chuj duże zasięgi.. do zwykłej SUROWEJ sportowej gali... To jest naprawdę wyższy level spierdolenia umysłowego.
Fame grzeje 2 miesiące na yt swoją galę żeby ją sprzedać, a UFC reklamę kurwa na bilbordach wrzuca na tydzień przed, gdzie jeszcze u nas MMA jest... Bo jest, po prostu.
Jaki mógł być tego efekt? Taki jaki był.
Jeśli chcesz porównywać to co byłoby teraz do tego co było 5 lat temu na przykładzie frików no to chopie, z czym do kogo.
Przypuszczam że jak UFC było w Polsce to ty jeszcze nie wiedziałeś co to MMA, bo jeszcze fame nie było, więc bez urazy, jednak masz dość ograniczoną wiedzę w tym temacie.
Bez odbioru, myślę że wszystko sobie wyjaśniliśmy, czujesz potrzebę to odpisz, ja już się odnosić nie będę.
 
To jest raczej tylko poszerzenie odbiorcy i wykupienie przez polsatbox. Nie sądzę, że będą reklamować gale FAME jak np KSW po wydarzeniach, czy omawiać walki w programie koloseum.

Ale to nadal potężny krok , potężny. To poszerzenie mainstreamu. To zobaczenie info dla 48 letniej Olgi która pyka po kanałach o gali FAME MMA. Wejście do głów kolejnych milionów ludzi.

Teraz ? Narodowy , Fight pass UFC i jeszcze dalej , tak to działa.


Nasze dziecko rośnie i rośnie Ozdoba. Nie widać by miało przestać jeść.

Stworzyliśmy potwora , a może i za ocean /???/ W swoim czasie.

Ozdoba po co piszesz z tym polmozgiem jak on od razu w odpowiedzi pisze odwrotność tego co ty napisałeś?
Ty do niego że "nie sądzisz że będą reklamować" a ten debil
- to zobaczenie info 48 letniej Olgi która pyka po kanałach o gali fame.

No kurwa stary skąd ty bierzesz cierpliwość i ogólnie chęć na konwersacje z takim czymś?
Dodatkowo jeszcze geja próbuje z ciebie oficjalnie zrobić, w takim razie zapytam, który z was to parówa? :mamed:
 
Kurwa ja nie wiem ty głupi jesteś? Sam sobie tutaj wyjaśniasz do chuja. Porównać frikową galę na której ten z najmniejszymi zasięgami ma wciąż w chuj duże zasięgi.. do zwykłej SUROWEJ sportowej gali... To jest naprawdę wyższy level spierdolenia umysłowego.
Fame grzeje 2 miesiące na yt swoją galę żeby ją sprzedać, a UFC reklamę kurwa na bilbordach wrzuca na tydzień przed, gdzie jeszcze u nas MMA jest... Bo jest, po prostu.
Jaki mógł być tego efekt? Taki jaki był.
Jeśli chcesz porównywać to co byłoby teraz do tego co było 5 lat temu na przykładzie frików no to chopie, z czym do kogo.
Przypuszczam że jak UFC było w Polsce to ty jeszcze nie wiedziałeś co to MMA, bo jeszcze fame nie było, więc bez urazy, jednak masz dość ograniczoną wiedzę w tym temacie.
Bez odbioru, myślę że wszystko sobie wyjaśniliśmy, czujesz potrzebę to odpisz, ja już się odnosić nie będę.
No to kurwa tumanie skoro frik ma zasiegi i wyprzedaje gale w Polsce, a UFC nie to chyba logicznie, ze lepiej w tym kraju się sprzedaje bycie znanym z jakiegos instagrama niż bycie popularnym z umiejętności mma. Żeby być popularnym z umiejętności mma trzeba sporo czasu. Tak jak Mameda Janusze dostrzegli gdy Pudzian przyszedł do mma.
Weź swoje przypuszczenia i swoją logikę wsadź w "pizde" skoro już tak pisałeś wcześniej. Tak nie znałem MMA ekspercie, a oglądając przykładowo Nastule w PRIDE, myślałem wtedy ze to breakdance wiesz
 
Ozdoba po co piszesz z tym polmozgiem jak on od razu w odpowiedzi pisze odwrotność tego co ty napisałeś?
Ty do niego że "nie sądzisz że będą reklamować" a ten debil
- to zobaczenie info 48 letniej Olgi która pyka po kanałach o gali fame.

No kurwa stary skąd ty bierzesz cierpliwość i ogólnie chęć na konwersacje z takim czymś?
Dodatkowo jeszcze geja próbuje z ciebie oficjalnie zrobić, w takim razie zapytam, który z was to parówa? :mamed:
Mi tam zelaznaręka nie zawinił w niczym, może trochę czasami za dużo spamuje, ale w sumie od tego jest forum. Co jego odpowiedzi, to przecież każdy może mieć swoje zdanie i opinie na ten temat. Jak będzie, to się przekonamy niedługo ;)
 
A no napisałem. Porównując poziom sportowy do UFC czy nawet KSW, to gowniany poziom. To chyba nic obrazliwego?

Heh trochę sprytne , by się nie rozpisywać.

Widzisz roki , piszesz jedna z najmądrzejszych osób na tym forum , ale dobra widzę że większej argumentacji nie dostanę.

Freaki to już nie taki gówniany poziom.

Owczarz już ucieka od sparingów z Linkiewicz.

Sad but true.
 
Heh trochę sprytne , by się nie rozpisywać.

Widzisz roki , piszesz jedna z najmądrzejszych osób na tym forum , ale dobra widzę że większej argumentacji nie dostanę.

Freaki to już nie taki gówniany poziom.

Owczarz już ucieka od sparingów z Linkiewicz.

Sad but true.
Skoro jestes jedna z najinteligentniejszych osob tutaj, to chyba się zgodzisz ze w PORÓWNANIU do poziomu UFC czy nawet KSW, fame to dalej gowniany poziom sportowy. Wiadomo,ze musi być już lepszy ten poziom skoro friki mają kilka walk i trenują kilka lat mma. No chyba, ze ktoś jest takim antytalentem jak Bonus BGC i cały czas ma takie same chujowe umiejętności.
 
Kogo jak kogo ale Murzyna to bym obejrzał w klatce. To ten ktoś kto mógłby mnie nakłonić do... Nie no PPV nie kupię ale może wreszcie będę miał okazję zajarać się jakąś walką, mam nadzieję że sięgnie po niego jedna z 3 topowych organizacji, bo walka Murzyna z Waszką G mogłaby rozjebac system, wszędzie indziej poza vipem.
 
Skoro jestes jedna z najinteligentniejszych osob tutaj, to chyba się zgodzisz ze w PORÓWNANIU do poziomu UFC czy nawet KSW, fame to dalej gowniany poziom sportowy. Wiadomo,ze musi być już lepszy ten poziom skoro friki mają kilka walk i trenują kilka lat mma. No chyba, ze ktoś jest takim antytalentem jak Bonus BGC i cały czas ma takie same chujowe umiejętności.
Ale tu nie chodzi o poziom, ujebales sobie w głowie ze sportowe mma powinno zarabiać lepiej od freakowego bo jest wyższy poziom.
To tak nie działa, freaki maja zasięgi,grupę ludzi która będzie chciała obejrzeć ich w oktagonie.
Typowy fan fame mma ma wyjebane na poziom walk tylko chce zobaczyć jak jego freak bije się z drugim.
Często słyszę tekst
,,jeden zawodnik trenuje 20 lat a zarabia mniej od freakow”
No kurwa i chuj ze tyle trenuje jak zna go mniej ludzi niż takiego freaka.
Zasięgi=Kasa
Na zasięgi trzeba sobie tez zapracować, trening to nie wszystko bo promocja robi swoje.
Taki Jim Miller ma chyba 2 razy tyle walk co Mcgregor a nie wiem czy zarobił tyle ze wszystkich walk co Conor na jednej.
 
Skoro jestes jedna z najinteligentniejszych osob tutaj, to chyba się zgodzisz ze w PORÓWNANIU do poziomu UFC czy nawet KSW, fame to dalej gowniany poziom sportowy. Wiadomo,ze musi być już lepszy ten poziom skoro friki mają kilka walk i trenują kilka lat mma. No chyba, ze ktoś jest takim antytalentem jak Bonus BGC i cały czas ma takie same chujowe umiejętności.



Czemu Wy zawsze musicie pisać o freak mma w kontekście KSW i UFC .:childcry:
 
Ale tu nie chodzi o poziom, ujebales sobie w głowie ze sportowe mma powinno zarabiać lepiej od freakowego bo jest wyższy poziom.
To tak nie działa, freaki maja zasięgi,grupę ludzi która będzie chciała obejrzeć ich w oktagonie.
Typowy fan fame mma ma wyjebane na poziom walk tylko chce zobaczyć jak jego freak bije się z drugim.
Często słyszę tekst
,,jeden zawodnik trenuje 20 lat a zarabia mniej od freakow”
No kurwa i chuj ze tyle trenuje jak zna go mniej ludzi niż takiego freaka.
Zasięgi=Kasa
Na zasięgi trzeba sobie tez zapracować, trening to nie wszystko bo promocja robi swoje.
Taki Jim Miller ma chyba 2 razy tyle walk co Mcgregor a nie wiem czy zarobił tyle ze wszystkich walk co Conor na jednej.
Nic nie ujebalem i to Ty zobacz co napisałem w pierwszym poście. A napisałem, ze Polacy nie są gotowi na czysto sportowe MMA skoro friki wyprzedaja szybciej hale niż UFC
 
Nic nie ujebalem i to Ty zobacz co napisałem w pierwszym poście. A napisałem, ze Polacy nie są gotowi na czysto sportowe MMA skoro friki wyprzedaja szybciej hale niż UFC


A wyprzedane galę KSW? To co ?

#powiedzstopnienawiścidofreakmma



Trochę to zmienię . Co cię boli , że freak MMA dobrze to robi





Tak w ogóle to co ty się tego UFC w Polsce tak uczepiles na Boga jak tutaj były 1-2 galę X lat temu.


XD.
 
Last edited:
Nic nie ujebalem i to Ty zobacz co napisałem w pierwszym poście. A napisałem, ze Polacy nie są gotowi na czysto sportowe MMA skoro friki wyprzedaja szybciej hale niż UFC

Mógłbyś pisać w czasie przeszłym, wtedy może moglibyśmy się normalnie dogadać.

Może i Polacy nie byli, ale już są. Odpowiednia promocja, 3 polskie topowe nazwiska i sprzedają każda hale w Polsce, po rozkwicie MMA w naszym kraju, wcześniej nie, ale teraz już tak.

A teraz odpowiedz mi normalnie na pytanie.
Ty serio nie rozumiesz dlaczego fame w Polsce sprzedaje szybciej i więcej od UFC sprzed 8 i 5 lat? I na tej podstawie wyciągasz wnioski że Polska nie jest gotowa na czysto sportowe MMA, poważnie?

A jesteś świadomy że gdyby nie sukces Aśki, walki Polsko Polskiej o pas i późniejszych sukcesów Janka to nie byłoby w Polsce boomu na MMA i żadna freakowa organizacja by w tym kraju nie powstała?
I to w większości miało miejsce po galach w naszym kraju, więc nie możesz tego porównywać bo po prostu się nie da(czas i miejsce). Nie wiem jak miałbym inaczej w normalny sposób ci to wytłumaczyć.
 
Last edited:
A wyprzedane galę KSW? To co ?

#powiedzstopnienawiścidofreakmma



Trochę to zmienię . Co cię boli , że freak MMA dobrze to robi


No, ale żeby KSW wyprzedawalo hale to musiało zatrudnić Pudziana, który był wtedy frikiem. Później frikow typu Popek, Oswiecimski, Erko. Dzięki nim Janusze, poznali kto to jest Materia, Mamed, Mankowski, Soldic, Gamer. I powoli systematycznie od tych frikow mogli odchodzić, bo typowi zawodnicy mma zyskali siłą rzeczy na popularności i są w stanie wyprzedac hale.
 
Back
Top