Fame MMA gala youtuberów




Widzę że lubisz na ostro.
Czy ty się niedorozwoju emocjonalny za bardzo tym wszystkim nie podniecasz?

Ja nie wiem jakim trzeba być debilem, by wierzyć że taki polmózg jest w posiadaniu dowodu osobistego, bo wstawił kiedyś filmik jakiegoś randomowego starego dziada na yt, który sam przypadkowo znalazł, jak ostatnio ten kanał od Grande, co wrzucał stary materiał, bo dopiero go znalazł hehe...
 
No bo jego gameplan polegał pewnie na tym ze będzie trzymał Ferrariego na dystans póki ten się nie zmęczy.
Teraz ma najgorsza dla siebie możliwa sytuacje bo nie będzie miał gdzie spierdolic a Ferrari mocno bije.


Szczerze te bokserskie rękawice kompletnie mi nie leżą, ale Polański pewnie to ugra :(
 
Dawno nie widziałem tak żenującej konferencji. To pierdolenie ferrariego i polaka, połączone z filozoficzno-psychologicznymi wstawkami Wardęgi i przerywane mądrościami grubaska Boxdela. Pod koniec już wyłączyłem jak 15 raz zaczęli jęczeć o warunki tej walki. W międzyczasie jeszcze wiewióra w to wplątali i chłopak miał nadzieję na pojedynek, a był tylko formą nacisku na ferrariego. Ogólnie ciężka żenada jak dla mnie.
 
W necie widziałem komentarz , że jakiś szary gościu się pruje że Boxdel postąpił nie fair mówiąc wczoraj , że samochód warty 300 koła dla Ferrari lub Polaka. Tylko ja się pytam w czym to niesprawiedliwe skoro , samochód ma być za największy dym na konfie. Nikt nie był nawet blisko zamieszania Polak-ferrari, więc ja tu nie widzę żadnego skandalu.


Ogólnie gdyby nie ta 2 , to chyba konfowo nigdy nie było tak strasznej nudy na konfie Fame.


Brawo łysi oby tak dalej. Już czekam na Konopskiego , który przypomina młodą lesbijkę i jego dymy.
 
Fajna jest ta gala fame wszystko kręci się wokół jednej walki, a na resztę wszyscy mają wywalone
 
Takie gowno wyprzedaje tak szybko hale, a UFC nie daje rady u nas wyprzedac całości. To pokazuje, ze niestety Polacy nie są gotowi na prawdziwe sportowe MMA.
 
Takie gowno wyprzedaje tak szybko hale, a UFC nie daje rady u nas wyprzedac całości. To pokazuje, ze niestety Polacy nie są gotowi na prawdziwe sportowe MMA.
.
A wiesz , że gala UFC w Polsce była tylko .. raz ?


ZelaznaReka- Boss freak MMA , z tej strony. Witamy w naszym dziale.
 
Back
Top