Fame MMA gala youtuberów

@Djuk94

Zauważyłem że strasznie cenisz Wiewióra i Linkiewicz na tym forum,więc
tak z ciekawości , twoim zdaniem Linki ma już aż takie papiery by zrobić Owczarz i Sygułe?
 
No to ja chcę te chuliganki , najlepiej tak z 10 za te nudziary z Fejmu ;)


Dla mnie freak MMA nie powinno być tylko dla znanych , ale dla amatorów MMA z fajnym charakterem. Tym bardziej że nowy freak jest lata świetlne za starą obsadą.

Niby freak mma się nobilituje biorąc "celebrytów", którzy coś tam liznęli jakichkolwiek sztuk walki, ale umówmy się, społeczeństwo mamy leniwe. Taki Arab już budzi niesmak, bo niby za dobry, a dymów nie ma. Za dużo składowych jest potrzebnych na idealnego freaka. Ludzie i tak pójdą do tego dla pieniędzy. A dziewczyny mogą zarabiać w inny sposób, niż waląc się po ryju. Taki Wardęga niby wszedł z charakterem, ale po dwóch walkach spasował, bo koszty przekroczyły zyski. Łatwiej zarabiać hajs jako ekspert od socjal mediów czy co tam. Dla większości to i tak tylko dodatek, chyba, że mamy do czynienia z przebrzmiałymi nazwiskami w stylu Bonus, który nie wiem jak zarabia na życie?

Nie wiem gdzie szukać takich dziewczyn, ze 20 lat temu studentki walczyły w kisielu, pewnie oglądałeś Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym? To było z czystej biedy. Ale teraz? Za prywatne sesje na kamerkach pewnie wyciągają więcej. Jasne, taka Doda jak się napiła to wdała się w rękoczyny, ale mamy te wszystkie Warsaw Shore, czy inne Projekty i co? Za kasę wszystko się da, ale czy te freak mma naprawdę tak dużo płacą, żeby znaleźć całą masę typiar do klatki?
 
Ty serio ciągle z tym , że żadna amatorka dziś ćwicząca np w Ankosie nie chciałaby zrobić w 5 dni 100 k na insta i bic się za dobre siano.

A po co ona się turla na tej sali ?

To tak jakby spytać chłopaka z podwórka czy nie chciałby zagrać w Realu Madryt za 3 dni.


Laski z mediów się biją , a amatorki z maty co kochają MMA , nie będą chciały ????!!!!


Jakby Gola to ogłosił to pewnie 300 dziewuch zglosiloby się w 2 godziny , a ty tu piszesz że ciężko byłoby o takie dziewczyny ? /WTF?/
 
Last edited:
Ty serio ciągle z tym , że żadna amatorka dziś ćwicząca np w Ankosie nie chciałaby zrobić w 5 dni 100 k na insta i bic się za dobre siano.

A po co ona się turla na tej sali ?

To tak jakby spytać chłopaka z podwórka czy nie chciałby zagrać w Realu Madryt za 3 dni.


Laski z mediów się biją , a amatorki z maty co kochają MMA , nie będą chciały ????!!!!


Jakby Gola to ogłosił to pewnie 300 dziewuch zglosiloby się w 2 godziny , a ty tu piszesz że ciężko byłoby o takie dziewczyny ? /WTF?/

Zobacz sobie dokument "Twardzielki" z Gujwan i znajdziesz odpowiedź dlaczego "300 w dwie godziny" jest nierealne jeśli chodzi o dziewczyny faktycznie trenujące sporty walki.
 
Zobacz sobie dokument "Twardzielki" z Gujwan i znajdziesz odpowiedź dlaczego "300 w dwie godziny" jest nierealne jeśli chodzi o dziewczyny faktycznie trenujące sporty walki.


Czyli twoim zdaniem na całą Polskę trenuje amatorsko MMA 1-2 kobiety ?

:crazy:


Serio czasami zastanawiam się czy ty trolujesz czy wierzysz w to co piszesz.



Czyli linki może siedzieć w MMA 8 lat , ale amatorka kochająca ten sport od lat , nie bo nie będzie chcieć obijać twarzy.


:lol:

No k....a
 
Last edited:
Czyli twoim zdaniem na całą Polskę trenuje amatorsko MMA 1-2 kobiety ?

:crazy:


Serio czasami zastanawiam się czy ty trolujesz czy wierzysz w to co piszesz.

Nie o tym mówię. Nawet jeśli przyjmiemy, że tych dziewczyn jest i 5 tysięcy to nie każda ma parcie na szkło, albo rzuci się na pierwszy lepszy zarobek. No i jeszcze musi mieć charakter, bo przecież stypiarski freak to żaden freak. To czego chcesz to znajdziesz na The War, bo tamte panny faktycznie wejdą do klatki byle gdzie i będą się napierdalać za 500 złotych. Ale jak mówiłem, to jest taka odklejka, że nawet VIP tam nie będzie skautował talentów.

Ponadto freakowe mma bierze gotowce. Nikt nie weźmie jakiegoś no-nejma i będzie mu budował image w klatce. To, że udało się z jedną Linkiewicz to już jest sukces. Zusje miała zadatki na numer dwa, ale sam na nią narzekasz. Nie każda pannica wejdzie nafurowana na żywca do klatki dla zasięgów :lol:
 
Jakie budowanie i jakie 500 zł.

W Fame no name owa Beatka z Ankosu ma po konfie 100 k , jak będzie dobrze dymiła i będzie ładna to zrobi nawet 300 k w 2 tygodnie. Taką marką promocyjną jest dziś Fame.


My nie gadamy o jakiejś gali w Radomiu na 200 osób , tylko o jednej z najlepszych reklam i najlepiej opłacanych gal w Polsce , a ty się zastanawiasz czy jest choć jedna gotowa amatorka w wieku 20 lat na wejście w ten świat.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Jakie budowanie i jakie 500 zł.

W Fame no name owa Beatka z Ankosu ma po konfie 100 k , jak będzie dobrze dymiła i będzie ładna to zrobi nawet 300 k w 2 tygodnie. Taką marką promocyjną jest dziś Fame.


My nie gadamy o jakiejś gali w Radomiu na 200 osób , tylko o jednej z najlepszych reklam i najlepiej opłacanych gal w Polsce , a ty się zastanawiasz czy jest choć jedna gotowa amatorka w wieku 20 lat na wejście w ten świat.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No to skoro są takie pieniądze i popyt to dlaczego nie ma tych dymiących dziewczyn? Co jak co, ale właściwe pieniądze przekonają każdego, a tak się nie dzieje. Dlaczego?
 
No to skoro są takie pieniądze i popyt to dlaczego nie ma tych dymiących dziewczyn? Co jak co, ale właściwe pieniądze przekonają każdego, a tak się nie dzieje. Dlaczego?


Bo one już tam są , to jak z raperem który jest meju i już z niego nie wypadnie , więc mu wszystko jedno.

Dlaczego ogólnie nie ma dziewczyn dymiących bo YouTube to większości cukierkowy świat, ale i tak za bardzo nie rozumiem co to ma do tematu Beatki z Ankosu która sobie teraz biega na macie.
 
Bo one już tam są , to jak z raperem który jest meju i już z niego nie wypadnie , więc mu wszystko jedno.

Dlaczego ogólnie nie ma dziewczyn dymiących bo YouTube to większości cukierkowy świat, ale i tak za bardzo nie rozumiem co to ma do tematu Beatki z Ankosu która sobie teraz biega na macie.

A co jeśli ta Beatka z Ankosu ma dobrze płatną robotę w korpo i trenuje sobie wyłącznie dla przyjemności? :lol:
 
No i tu sam się wystawiłeś Vassago.

Szach mat. Jak wiele razy na tym forum kończą moi oponenci.

Sam pisałeś , że mma trenują chuliganki....
 
No i tu sam się wystawiłeś Vassago.

Szach mat. Jak wiele razy na tym forum kończą moi oponenci.

Sam pisałeś , że mma trenują chuliganki....

W przedszkolu jesteś? Gdzie pisałem, że chuliganki z The War trenują MMA? Po twoim typowaniu o pewnym zwycięstwie Brodnickiej to raczej Ty się skompromitowałeś dożywotnio na tym forum. Chyba za dużo tych bezdomnych na YT oglądasz :lol:
 
To już masz zaniki pamięci ? Sam do mnie pisałeś że twój znajomy powiedział Ci , że mma trenują chuliganki.


Ewidentnie Ci ta cała dyskusja nie wyszła , to bijemy w jakieś przedszkola , bezdomnych /WTF/


Vassago

Choćbyś raz w tych wszystkich dyskusjach mógłbyś napisać ,, wygrałeś tą rozmowę "


No naprawdę ....
 
Szczerze ? Tej dyskusji nigdy nie powinno być tak rozbudowanej, bo tylko chyba ty mogłeś wpaść na pomysł , że będzie ciężko o dziewczyny trenujące mma amatorsko , które nie chciałyby wejść w wielki mainstream jakim jest Fame MMA.

:korwinlaugh:

Ta dyskusja nawet nie powinna mieć prawa zacząć się na taki temat. Heh
 
Tak patrzę na ten trailer Way vs Linki i w Fame obecnie brakuje takiej Brodnickiej czy Wiolki aka każdy celny cios, co ustawi po kątach. Ewidentnie za grzeczne te dziewczyny w tym Fame się zrobiły. Nawet Zusje która jest obecnie moim zdaniem nr 1 to nie jest to.

Tu trzeba zainwestować , bo za cukierkowe te uniwersum dziewuch w Fame się zrobiło.

Jestem pewny że amatorsko wiele sebixowych dziewczyn trenuje sobie na salkach. Szukać ich Gola do cholery, bo w złą stronę idę te girlsy u Was.

Ziew.
Walki kobiet w fame to wielka stypa od 2 lat
 
To już masz zaniki pamięci ? Sam do mnie pisałeś że twój znajomy powiedział Ci , że mma trenują chuliganki.


Ewidentnie Ci ta cała dyskusja nie wyszła , to bijemy w jakieś przedszkola , bezdomnych /WTF/


Vassago

Choćbyś raz w tych wszystkich dyskusjach mógłbyś napisać ,, wygrałeś tą rozmowę "


No naprawdę ....

Przecież sam się obwołałeś królem freaków na tym forum i zawsze wiesz wszystko lepiej. Tylko z tą Brodnicką jakoś nie wyszło :lol:
 
Nie ja się nazwałem królem freaków , tylko userzy mnie tak nazwali gdy zobaczyli jak wielką wiedzę posiadam w tym temacie.

@Filip!

Dlatego dziś zacząłem ciągnąć temat Beatek z Ankosu, bo oprócz fajnych HL jak ciosy przyjmuje Rentel , też szczerze nie pamiętam żadnej wielkiej adrenaliny przy walce kobietek.
 
Przestań spamować jakimiś randomami, co mnie i innych obchodzi zdanie jakichś randomów? Kiedyś bardziej wartościowe posty wrzucałeś, ale popsułeś się.


Mnie nie interesuje czy ktoś jest randomem czy gwiazdką insta.

Kto zabiera głos o freak MMA to wrzucam.
Śledzę trendy ludzi na temat FM itp.
 
Mnie nie interesuje czy ktoś jest randomem czy gwiazdką insta.

Kto zabiera głos o freak MMA to wrzucam.
Śledzę trendy ludzi na temat FM itp.
Zabiera głos, gdyby to jeszcze była jakaś super ciekawostka, czy jakiś news, ale nie.. To jest tylko jego opinia lub odczucie na temat czegoś, które jest kompletnie nieinteresujące. Nie musisz wrzucać każdego wysrywu randomów z twittera. Myślę, że każdy zgodzi się ze mną, że te tweety, które wrzucasz są chujowe xD
 
Zabiera głos, gdyby to jeszcze była jakaś super ciekawostka, czy jakiś news, ale nie.. To jest tylko jego opinia lub odczucie na temat czegoś, które jest kompletnie nieinteresujące. Nie musisz wrzucać każdego wysrywu randomów z twittera xD


Dlatego wrzucam tylko ciekawe wypowiedzi.

Po F13 robię długą przerwę, więc nie będziesz musiał płakać.
 
Back
Top