Fame MMA gala youtuberów

No i Filipek , kolejny farmazoniarz.

Mówił że jak przegra z Ferrari to kończy karierę.

Najśmieszniejsze jest to , że on robi za rapera gdzie jest mit ,, prawdziwości słowa "



Jak w pierwszej rundzie przegra to kończy z mma, a nie że w ogóle przegra
 
No i Filipek , kolejny farmazoniarz.

Mówił że jak przegra z Ferrari to kończy karierę.

Najśmieszniejsze jest to , że on robi za rapera gdzie jest mit ,, prawdziwości słowa "



Nie wiem stary, ty tyle siedzisz w tym fejmie, ale słuchać ze zrozumieniem nie potrafisz. Obejrzyj jeszcze raz cage ferrariego, to znajdziesz moment w którym mówi, że jeżeli przegra w PIERWSZEJ RUNDZIE z ferrarim to kończy karierę, ale jak przegra w drugiej rundzie, lub na pełnym dystansie, to walczy dalej. Podkreślał to jeszcze parę razy filipek, chyba nie tylko na cage aby takie osoby jak ty to zrozumiały, ale jak widać do niektórych nic nie trafia.
 
Bardzo dobra kopia pojedynku Hejter vs Rafonix.

Swoją drogą ciekawe czemu Fame do tej pory nie dał żadnej nowej free walki , kiedy wcześniej dawał nawet na luzie z 3 walki.


 
Bardzo dobra kopia pojedynku Hejter vs Rafonix.

Swoją drogą ciekawe czemu Fame do tej pory nie dał żadnej nowej free walki , kiedy wcześniej dawał nawet na luzie z 3 walki.



jezu jak ja tego hejtera nie lubię, mam nadzieję, że przeciwnik się po nim przejedzie jak po burej suce
 
Panowie z tego co wiem to nie będzie gali na narodowym..
Będą tam robili jakiś ośrodek dla uchodźców i z tego powodu termin gali fame niestety przepadnie.
Szkoda bo planowałem tam jechać, w 2017 byłem na ksw na narodowym i atmosfera była super.
 
Panowie z tego co wiem to nie będzie gali na narodowym..
Będą tam robili jakiś ośrodek dla uchodźców i z tego powodu termin gali fame niestety przepadnie.
Szkoda bo planowałem tam jechać, w 2017 byłem na ksw na narodowym i atmosfera była super.
To obstawiam galę w Krakowie, bo jeszcze nie robili tam. Ergo raczej odpada, bo High robi tam trójkę na początku czerwca.
 
To obstawiam galę w Krakowie, bo jeszcze nie robili tam. Ergo raczej odpada, bo High robi tam trójkę na początku czerwca.
Wierze ze się może jednak uda z narodowym ale z tego co się dowiedziałem to na ten moment jest lipa.
W niedziele konferencja to może powiedzą coś wiecej.
 
jezu jak ja tego hejtera nie lubię, mam nadzieję, że przeciwnik się po nim przejedzie jak po burej suce


Szczerze to mnie mega zaskakuje , że buki stawiają bardziej na tego Takefuna, który pewnie zna jakąkolwiek bitkę z gierek, a Hejter już obcykany , a samo judo niby trenował 7 lat.
 
Boxdel mówi że mają problem z rywalem dla Kubańczyka przez jego skille.


Trochę to zabawne bo oprócz Malczynskiego , bił sie tylko z Boxdelem i Lpro ;)

 
Chyba najsłabsza walka wieczoru na Fame obok Dubiel vs Błoński i Linkiewicz vs Godlewska.




Osobiście moja topka tej karty - Szeliga vs Arab , Mal vs Ponczek , Rudy vs Post , Ferrari vs Polak 3, Parke vs Popek.
 
Tak patrzę na ten trailer Way vs Linki i w Fame obecnie brakuje takiej Brodnickiej czy Wiolki aka każdy celny cios, co ustawi po kątach. Ewidentnie za grzeczne te dziewczyny w tym Fame się zrobiły. Nawet Zusje która jest obecnie moim zdaniem nr 1 to nie jest to.

Tu trzeba zainwestować , bo za cukierkowe te uniwersum dziewuch w Fame się zrobiło.

Jestem pewny że amatorsko wiele sebixowych dziewczyn trenuje sobie na salkach. Szukać ich Gola do cholery, bo w złą stronę idą te girlsy u Was.

Ziew.


Tym bardziej że trzeba szukać profesjonalnego zasięgu bo zbytnio nie widzę tu rywalek w przyszłości dla Way i Linki.
 
Last edited:
Tak patrzę na ten trailer Way vs Linki i w Fame obecnie brakuje takiej Brodnickiej czy Wiolki aka każdy celny cios, co ustawi po kątach. Ewidentnie za grzeczne te dziewczyny w tym Fame się zrobiły. Nawet Zusje która jest obecnie moim zdaniem nr 1 to nie jest to.

Tu trzeba zainwestować , bo za cukierkowe te uniwersum dziewuch w Fame się zrobiło.

Jestem pewny że amatorsko wiele sebixowych dziewczyn trenuje sobie na salkach. Szukać ich Gola do cholery, bo w złą stronę idą te girlsy u Was.

Ziew.


Tym bardziej że trzeba szukać profesjonalnego zasięgu bo zbytnio nie widzę tu rywalek w przyszłości dla Way i Linki.
Tam jest straszna stypa teraz.. jedynie kamiszka coś tam dymila ostatnio.
 
Tak patrzę na ten trailer Way vs Linki i w Fame obecnie brakuje takiej Brodnickiej czy Wiolki aka każdy celny cios, co ustawi po kątach. Ewidentnie za grzeczne te dziewczyny w tym Fame się zrobiły. Nawet Zusje która jest obecnie moim zdaniem nr 1 to nie jest to.

Tu trzeba zainwestować , bo za cukierkowe te uniwersum dziewuch w Fame się zrobiło.

Jestem pewny że amatorsko wiele sebixowych dziewczyn trenuje sobie na salkach. Szukać ich Gola do cholery, bo w złą stronę idą te girlsy u Was.

Ziew.


Tym bardziej że trzeba szukać profesjonalnego zasięgu bo zbytnio nie widzę tu rywalek w przyszłości dla Way i Linki.

Amatorsko to masz te panny od kiboli z The War. Ale takich wynalazków raczej nawet Fame, ani VIP nie weźmie. Mogą szukać co najwyżej w Projekt Lady, a poza tym pustka.
 
Właśnie żadne projekt lady , czas na bitne dziewuchy , bo one za 5 lat mogą nie dojść do poziomu Way czy Linki.

Jak taka Linki ma dostawać amatorkę , jak ona nawet śmiało gada że już nie czuje strachu przed zawodniczkami MMA.

Tu trzeba już lasek co kumają ten sport plus fajna charyzma.


Taka Rentel czy Zusje które rankingowo są najbliżej , nie mają podjazdu do tej dwójki.

Szpilka byłaby groźna ale ona jest za malutka na bitki.


Łysi na pewno widzą , że Linki i Way z Rentel i Zusje nie ma sensu.


Są kobietki na salach poprostu trzeba wrzucić je w mainstream, bo te 2 już odpłynęły za daleko na jakieś laski z Warsaw Shore itp.
 
Last edited:
Ja ogólnie z chęcią poznał bym na konfach jakieś bitne laski z MMA , nie z jakiś pierdół. Brakuje mi właśnie w meju takich lasek. Tak to człowiek zna na dobre z wypowiedzi maks 2-4.

Fajnie byłoby posłuchać gadatliwej no name' owej amatorki , która trenuje sobie MMA 5 lat w takim Ankosie.

Szczerze takie laski byłyby dla mnie ciekawsze na konfach niz jakieś Warsaw shory co padną po 20 sekundach.


I teksty typu ,, linkiewicz k...a nie skacz bo Ci gilotynę w 20 sekund założę "
 
Właśnie żadne projekt lady , czas na bitne dziewuchy , bo one za 5 lat mogą nie dojść do poziomu Way czy Linki.

Jak taka Linki ma dostawać amatorkę , jak ona nawet śmiało gada że już nie czuje strachu przed zawodniczkami MMA.

Tu trzeba już lasek co kumają ten sport plus fajna charyzma.


Taka Rentel czy Zusje które rankingowo są najbliżej , nie mają podjazdu do tej dwójki.

Szpilka byłaby groźna ale ona jest za malutka na bitki.


Łysi na pewno widzą , że Linki i Way z Rentel i Zusje nie ma sensu.


Są kobietki na salach poprostu trzeba wrzucić je w mainstream, bo te 2 już odpłynęły za daleko na jakieś laski z Warsaw Shore itp.
Następną rywalką dla wygranej walki linkiewicz-wob powinna być Syguła lub Owcarz, obie są dość medialne, jak na zawodniczki mma, a poziomem jeszcze się jakoś nie wyróżniają. No, ale ta co wygra, to nie będzie już miała rywalki w fame mma, zwłaszcza Linkiewicz, jeżeli się tak pokaże, jak myślę, że się pokaże, bo ta Wob ma jeszcze problemy z zapasami, Patrycja Wieja obalała ją bez problemu co rundę.
 
A ile takich trenujących w klubach dziewczyn się znajdzie? Może jakaś Gujwan dla ubogich ew. ktoś z Ukrainy się trafi ze względu na okoliczności. Jeśli jakaś faktycznie trenuje mma choćby półamatorsko to raczej poukładana życiowo bez inklinacji do dymienia. W robocie mam gościa, który był w bidulu i on mówił, że tam są dwa typy dziewczyn, jedne co chcą poznać faceta i zaraz się wyrwać, albo takie chuliganki co się nie boją przyłożyć. No ale takich wynalazków też do freak MMA nie wezmą bo to kategoria tych pannic z The War. Zarabiać tyłkiem to się zawsze znajdzie cała grupa, ale jeszcze walić się po głowie i odpowiednio dymić to już są wyższe standardy. Taka Brodnicka jest tylko jedna, a i tak jest żeńskim odpowiednikiem Szpilki.
 
@Vassago

Piszesz tak jakby amatorsko trenowało MMA 4 dziewczyny na całą Polskę. Jestem pewny że na taką Polskę jest spokojnie na luzie 100-300 dziewuch.

I tylko marzą o meju.


Z resztą to musi się stać , bo @Djuk94 to samo uważa , że one nie mają rywalek.

Sygula , Owczarz zapraszam tylko , one są za milutkie. Dlatego wolałbym nieznaną z charyzmą Brodnickiej.


Taka ciekawostka , co piąty żołnierz w WOT to kobieta.



Piszesz , że na całą Polskę jest jedna Brodnicka. Tak , ale szanujmy się kto dziś śledzi boks , a już w ogóle boks damski. :)

Jestem pewny że w tym WCA , Ankosie jest spokojnie 5 amatorek z pazurem Brondi.
 
Last edited:
W robocie mam gościa, który był w bidulu i on mówił, że tam są dwa typy dziewczyn, jedne co chcą poznać faceta i zaraz się wyrwać, albo takie chuliganki co się nie boją przyłożyć.


No to ja chcę te chuliganki , najlepiej tak z 10 za te nudziary z Fejmu ;)


Dla mnie freak MMA nie powinno być tylko dla znanych , ale dla amatorów MMA z fajnym charakterem. Tym bardziej że nowy freak jest lata świetlne za starą obsadą.
 
Last edited:
Back
Top