Fame MMA gala youtuberów

Ciekawe kto przekręcił wajchę na samej górze ,pod tytułem - zniszczyć Gromdę, bo zmasowane ataki idą jak nigdy wcześniej.
Efekt odwrotny ataku Stanowskiego na Najmana i Słowika. Nie zastanowił się Krzysio jaki syf ma u siebie na podwórku i co wyprawia jego wspólnik. A dziś ludzie nie są głupi i potrafią samodzielnie myśleć + ten trailer jest żałosny.
 
Efekt odwrotny ataku Stanowskiego na Najmana i Słowika. Nie zastanowił się Krzysio jaki syf ma u siebie na podwórku i co wyprawia jego wspólnik. A dziś ludzie nie są głupi i potrafią samodzielnie myśleć + ten trailer jest żałosny.


Paradoksalnie coś w tym jest. Stanowski niebotycznie nakręcając aferę ,,Słowik w MMA VIP " uczulił ludzi na kontrowersyjnych typków i przez to spowodował , że Gromda dostaje rykoszetem.

Paradoksalnie Stano wbił największy nóż w plecy Borasowi, zapewne nawet tego nie chcąc.
 
Jeśli już coś to gnioty. To 2 różne organizacje :lol:

A czyje to nie wiem , przed chwilą się dowiedziałem o ich istnieniu.
dwa razy gówno, nie wiedziałem, że są jeszcze ludzie, których da się kojarzyć mniej niż tych, co ich w ogóle nie kojarzę
 
Generalnie w ogóle nie znałem większości tych freaków zanim weszli w Fame etc., ale to chyba zaczyna się pukanie od spodu. Ciekawe skąd ci się wzięli? Mają choć 10k followersów na IG? :lol:
 
Dziennikarz Łukasz Najder/rocznik 1976/ jak widzi freak fighty w przyszłości.


Woźna vs uczennica nie zmieniająca butów. No , zobaczyłbym to na przykład.

 
Last edited:
Tu dla tych co piszą , że wstyd dla Polski ,że istnieje coś takiego jak freak mma.

Wg Forbsa Paul ma największy fanbase sportowy wśród najmłodszych w USA niż jakikolwiek inny sportowiec.

Czas freaku to sprawa globalna. :cool:

 
No i Filipek , kolejny farmazoniarz.

Mówił że jak przegra z Ferrari to kończy karierę.

Najśmieszniejsze jest to , że on robi za rapera gdzie jest mit ,, prawdziwości słowa "


 
Back
Top