Fame MMA gala youtuberów

Ale co ma do tego UK skoro PPV mogli nabyć również fani z Polski. Skoro twierdzisz że fenomenem frików jest fakt amatorskich walk i bez znaczenia kto kim jest to dlaczego to okazało się klapą?
Adwokat przyszedł, wyciągnął ziomka z opresji, zapomnij o odpowiedzi, idę jakiś film obejrzeć od dawien dawna, pozdro.
 
Ufc też zdarzyło się sprzedać 100k PPV na numerowanej gali z ch walką wieczoru o pas bab czy tam jakiejś wagi dziecięcej i nikt ich z tego powodu nie dyskredytuje. Fame sukces sprzedażowy za sukcesem a wy wyciągacie jakąś próbę zorganizowania eventu na wyspach. Walić to b w Pl są najwięksi i długo długo nikt
 
Tak szczerze jeśli Tyburscy i Kwieciński zrobili out z Fejm to jest tragedia o dym.

Muranscy i Szeliga i wieczne Duo Polak vs Ferrari , a tak bida jak cholera , z resztą to samo ma HL.

Bossy freaków dalej bójcie się dobrych sebkow z ulicy , to nie wiem kto Wam będzie to ciągnął.
 
Za dużo żelków niestety jest w freak MMA by osiągnąć poziom JS, choć przyznam szczerze że Prime mma to był taki pierwszy moment gdzie poczułem Vibe JSa.
Oj strasznie bym chciał. Wyobrażasz sobie 20 Soroków na konfie.
:tellmemore:
Tak się składa że taki Dubiel na jednej z gal sprzedał najwięcej PPV a na karcie był chociażby Don Kasjo. Widać że nie do końca czujesz ten rynek i o co w nim chodzi. Gdyby FAME dało ci na rok władze sprawczą w organizacji to swoimi ruchami obniżył byś im zasięgi o 80% a federacja kroczyła by przed bankructwem.
 
Tak się składa że taki Dubiel na jednej z gal sprzedał najwięcej PPV a na karcie był chociażby Don Kasjo. Widać że nie do końca czujesz ten rynek i o co w nim chodzi. Gdyby FAME dało ci na rok władze sprawczą w organizacji to swoimi ruchami obniżył byś im zasięgi o 80% a federacja kroczyła by przed bankructwem.


Chłopie gdyby Fame dałby mi władze sprawczą. To konfa robiłaby 5 mln , a nie maksymalnie 2 mln jak teraz.


Polecam Ci jakie liczby robią wywiady Ferrary , Soroko , Muranów czy Kasjo , a jakie żelka Dubiela czy Błońskiego. To jest nokaut.
 
Last edited:
W UK większość zawodników to były odpady z mtv dlatego gala nie wyszła
Czyli odpady z MTV to no name? Z geordie shore? Nie no spoko, tylko że to oglądał cały świat, a nie tylko polska jak naszą warszawkę, pierdolenie i usprawiedliwianie. Mi się wydaje że ten chłopczyk wydziarany co ruchał Chloe w MTV to jednak większa gwiazda sama w sobie niż połowa rosteru fame, ale co ja tam wiem ;)
Dla dzieci niewtajemniczonych nadmienie że chodzi o Gowlanda, a że misiek był na plakatach aż do dnia gali to też chwały fame nie przynosi, skoro takie dwie osobistości były zaangażowane, a gala okazała się klapą że wg musiał dostać na pizdę od brytola żeby się chociaż zwróciło.
 
Ten śmieć udaje że ma mnie w ignorach i od ponad roku boi się podjąć z Królem dyskusji a czyta każdy jeden mój post :bullshitsorry:
Wie że ze swoimi argumentami gościa z widelcem nie ma co podjeżdżać do Pana z kataną.
 
Chłopie gdyby Fame dałby mi władze sprawczą. To konfa robiłaby 5 mln , a nie maksymalnie 2 mln jak teraz.


Polecam Ci jakie liczby robią wywiady Ferrary , Soroko , Muranów czy Kasjo , a jakie żelka Dubiela czy Błońskiego. To jest nokaut.
F2F Soroko ze Sitflerem na żywo oglądało z 5k widzów. Mówisz o tym wywiadzie Soroko z Kaniowskim który poszedł viralem? W tym biznesie liczy się kto sprzedaje PPV. Gdybyś zatrudnił samych sebixow to o czym by taka Laskowska z nimi gadała w wywiadach? O fraszkach Kochanowskiego? Na Gromdzie widać że niektórym ciężko jest się wysłowić.
 
Ojej nie zatrudniamy sebków , bo nie udzielą ładnego wywiadu Laskowskiej :lol:


Nie tylko o ten wywiad z Kaniowskim. Jego wszelkie wywiady zrobiły duże liczby.


A że F2f soroko vs stifler mało oglądało, a kogo k...a obchodzi stifler. Ja sam przez tą mameje nawet 1 minuty nie obejrzałem.
 
Walka Polak vs Ferrari to będzie czy nie? I na jakich zasadach? Tutaj z dnia na dzień inne informację podają, kabaret.
 
Wykupienie przez Polsat praw do Fame MMA to news dekady.

Ciekawe jak tt na to zareaguje.

Kmita pokazałeś wielkie , ogromne jaja.

To sugeruje dwie rzeczy - primo Kawulsony same odeszły z Polsatu co już wcześniej podejrzewano. Secundo, całe te PBP i FEN/Babilon są chooja warte i Kmita musi szukać szekli gdzie indziej. Teraz i tak cała uwaga jest skupiona na Ukrainie, więc taki news przejdzie bez echa, chyba, że Jadczak znowu będzie badał poziom patoli w mainstreamie :crazy:
 
To sugeruje dwie rzeczy - primo Kawulsony same odeszły z Polsatu co już wcześniej podejrzewano. Secundo, całe te PBP i FEN/Babilon są chooja warte i Kmita musi szukać szekli gdzie indziej. Teraz i tak cała uwaga jest skupiona na Ukrainie, więc taki news przejdzie bez echa, chyba, że Jadczak znowu będzie badał poziom patoli w mainstreamie :crazy:



I co nadal uważasz że Beatka z Ankosu nie weszłaby w ten biznes? Jak tu już samochody w bonusach za 300 k , są rzucane ? :lol:
 
Ojej nie zatrudniamy sebków , bo nie udzielą ładnego wywiadu Laskowskiej :lol:


Nie tylko o ten wywiad z Kaniowskim. Jego wszelkie wywiady zrobiły duże liczby.


A że F2f soroko vs stifler mało oglądało, a kogo k...a obchodzi stifler. Ja sam przez tą mameje nawet 1 minuty nie obejrzałem.
Naprawdę aż tak płytko myślisz? FAME zatrudniło Wardęge po to aby wyciągał różne smaczki z poszczególnych zawodników. O czym miałby gadać z sebixami na tych konferencjach? Nawet gdyby przestudiował ich życiorysy to kogo by interesowała afera związana z jakimś randomem. Konferencja FAME to taka telenowela związana z życiem influencerów i właśnie to tych widzów interesuje.

Soroko to żadne odkrycie. Zabłysną wywiadem u Kaniowskiego po walce i tyle. On nigdy nie będzie maszynką do PPV. Gdyby zamiast Stiflera był tam ktoś jego pokroju to widzów na żywo podczas tego F2F byłoby o połowę mniej.

Aż dziw bierze że uważasz się za alfę i omegę w tym temacie a nie czaisz podstawowych rzeczy.
 
Soroko to żadne odkrycie. Zabłysną wywiadem u Kaniowskiego po walce i tyle. On nigdy nie będzie maszynką do PPV. Gdyby zamiast Stiflera był tam ktoś jego pokroju to widzów na żywo podczas tego F2F byłoby o połowę mniej.



Tym wpisem pokazałeś , że to ty za bardzo nie kumasz tego świata.

Gwarantuję ci , nawet mógłbym pójść w zakład pieniężny , że Sebix z drugiej strony i widownia podskakuje x 10 , właśnie te mityczne 5 k miałeś przez tą mameje ziomek.


Przez stiflera była oglądane te F2F.Haha

Chłopie ten gość #nikogo.
 
Tym wpisem pokazałeś , że to ty za bardzo nie kumasz tego świata.

Gwarantuję ci , nawet mógłbym pójść w zakład pieniężny , że Sebix z drugiej strony i widownia podskakuje x 10 , właśnie te mityczne 5 k miałeś przez tą mameje ziomek.


Przez stiflera była oglądane te F2F.Haha

Chłopie ten gość #nikogo.
Czy ty uważasz że jeśli Gromda robiłaby konferencje to miałaby po 200k widzów na żywo i sprzedaż PPV powyżej 500k?

A w czy niby Stifler przeszkadzał temu Soroko bo nie bardzo rozumiem? Kasjo bił rekordy Cage siedzą razem z żelkiem Dubielem jak ty to mówisz.
 
Ty serio siedzisz w SW , bo czytając twoje wpisy mam wrażenie , że zacząłeś od 2 godzin? No ,,przeszkadzał " w tym , że był ciulowym przeciwnikiem bo nie zrobił dymogennej otoczki / ogólnie ten gościu jest daremny i nie wiem co on robi w FM/


A co do Gromdy. Nie wiem ile sprzedaliby PPV , ale wiem że z konfami zajebistymi zwiększyli by swój zasięg nieziemsko i wiesz co , może będą właśnie konfy do Gromdy, bo KS zerwał z nimi współpracę promocyjną.


Jeśli Gromda nie pójdzie w konfy to cienko to widzę pod kątem promocji.
 
Tak na boku , ja w ogóle nie czaje jak w świecie YT i dymu można nie robić konf do Gromdy. To są jakieś pier....e jaja.

Grabowski obudź się, bo masz złotą kurę w kurniku, a trzymasz ją zamkniętą. Tam przy dobrych dymach idzie wykręcić 1 mln na luzie.
 
Jakie konwersacje jak dziadzia ma prawie wszystkich poblokowanych :mjsmile:
I see you

W ignorze mam około 40 osób /ludzie którzy atakowali freak mma lub Ełk, albo od razu z grubej pisali ty h... itp./


Boss Cię wysłucha jeśli masz ciekawe pytanie. Ja tu jest ogólnie dla Was by nauczyć Was z czym się je biznes jakim jest SW.

@messifc w cholerę tych lekcji potrzebuje , z tego co czytam jego posty ;)
 
Ty serio siedzisz w SW , bo czytając twoje wpisy mam wrażenie , że zacząłeś od 2 godzin? No ,,przeszkadzał " w tym , że był ciulowym przeciwnikiem bo nie zrobił dymogennej otoczki / ogólnie ten gościu jest daremny i nie wiem co on robi w FM/


A co do Gromdy. Nie wiem ile sprzedaliby PPV , ale wiem że z konfami zajebistymi zwiększyli by swój zasięg nieziemsko i wiesz co , może będą właśnie konfy do Gromdy, bo KS zerwał z nimi współpracę promocyjną.


Jeśli Gromda nie pójdzie w konfy to cienko to widzę pod kątem promocji.
Nawet siedząc w SW od 2 godzin doszedł bym szybciej do niektórych wniosków niż ty siedząc niewiadomo jak długo. Tobie naprawdę wydaje się że taki Załęcki sprzedaje więcej PPV niż Lexy która nawet nie dymiła ze swoją przeciwniczką albo taki Owca z Pasha którzy darzyli się szacunkiem? Tzw dymy to tylko część tej gry.

Co do Gromdy to nie dziwi mnie że nie wiesz bo jak już pisałem wyżej całkowicie nie czujesz rynku ale ci podpowiem że konferencje nic by nie zmieniły.
 
Back
Top