Fame MMA gala youtuberów

Oficjalna reklama Polsatu F13:cool:


Jestem ciekawy jak Polsat do tego podszedł. Tam pełno wyzwisk, kurwy, chuje, spierdalaj, groźby itp. W wywiadach po walce też, więc co w takich momentach Polsat będzie wlaczal jakieś reklamy itp? Dziwię się, ze weszli w to gowno. Ale pieniądz rządzi światem nie od dzis
 
Jestem ciekawy jak Polsat do tego podszedł. Tam pełno wyzwisk, kurwy, chuje, spierdalaj, groźby itp. W wywiadach po walce też, więc co w takich momentach Polsat będzie wlaczal jakieś reklamy itp? Dziwię się, ze weszli w to gowno. Ale pieniądz rządzi światem nie od dzis
Gowno? Fame jest drugie na swiecie po UFC.
 
Ta gala jest w systemie ppv , więc każdy wie na co się pisze tym bardziej , że to już 13 edycja, a z tym przeklinaniem to taki problem , że o Panie.


Czasami jak czytam te forum to mam wrażenie, że SW jest dla 4-latków.


K...a co tu się się odwala.
No jasne nie ma problemu. Chyba nie pamietasz jak na KSW po walce z Pudzianem, Thomspon wyrwał mikrofon i zaczął krzyczeć "fucking joke". To od razu wrzucili jakieś reklamy. To jest duża stacja telewizyjna i jest od chuja cenzury. Ty to chyba masz jednak te 4 latka skoro nie kumasz
 
Aaa to Ty, pamietam nasza dyskusje.
Fame generuje potężne wyniki ppv wiec nie dziwie się polsatowi ze w to wszedł.


Pika powiedz mi kto dziś w to nie wszedł ;)

Nawet gazeta wyborcza , a to już gruba sprawa , bo to strasznie delikatna gazetka światopoglądowo.
 
No jasne nie ma problemu. Chyba nie pamietasz jak na KSW po walce z Pudzianem, Thomspon wyrwał mikrofon i zaczął krzyczeć "fucking joke". To od razu wrzucili jakieś reklamy. To jest duża stacja telewizyjna i jest od chuja cenzury. Ty to chyba masz jednak te 4 latka skoro nie kumasz


No ty właśnie nie kumasz , bo KSW było na ogólnym Polsacie , to jest w systemie PPV gdzie kazdy wie co jest grane.
 
Pika powiedz mi kto dziś w to nie wszedł ;)

Nawet gazeta wyborcza , a to już gruba sprawa , bo to strasznie delikatna gazetka światopoglądowo.
FAME to najlepsza firma na swiecie, jakbym wygrał w lotto to kupiłbym tam udziały.
Te konferencje, cage, pojebani pozytywnie zawodnicy hehe mega :heart:
Moje marzenie to być częścią fame mma.
 
No ty właśnie nie kumasz , bo KSW było na ogólnym Polsacie , to jest w systemie PPV gdzie kazdy wie co jest grane.
No jeśli tak podchodzą, ze to PPV to ok. Ale nadal jest logo Polsatu więc ciekawe co zrobią jak po walce będzie jakaś patologiczna sytuacja
 
FAME to najlepsza firma na swiecie, jakbym wygrał w lotto to kupiłbym tam udziały.
Te konferencje, cage, pojebani pozytywnie zawodnicy hehe mega :heart:
Moje marzenie to być częścią fame mma.

Też mam takie marzene pika , wtedy outuje 98 procent tych ludzi i robię tam prawdziwa patole z tradycjami ;)
 
Araba bym od kopa wyjebal z fame, nawet bym dopłacił do kapitału spółki za to.
Patrząc na jego konfy i styl walki to jest to bardzo prawdopodobne , że niedługo to może nastąpić, ale z drugiej strony patrząc na tą mega biedę może być trzymany, bo jest w tzw ,,męskiej grupie " niż te youtuberki i inne pierdoły.


Jeden z moich pierwszych telefonów zatrudniających :)
 
Last edited:
A hipokryta Stanowski milczy.

I raczej będzie milczał nadal ;)

Z resztą tak szczerze obiektywnie to on milczy o Fame , gdzie koleś przyznał się do jakiegoś ala gwałtu na budowie , a drugi mówi że by sobie zgwałcił gdyby jutra miało nie być.

Jestem pewny że gdyby VIP miał moc medialną Fejmu to Stano już by o tym 8 odcinków zrobił ;)

Gromdy,Borka i Fame nie może ruszyć.
 
Wątpię by ktoś miał takie jaja poza tym to by było słabe zachowanie.
Na rodzine nie powinno się wjeżdżać.

To jest freak mma. To jest świat bez trzymanki.


Na Cage te małolaty ostro niszczyły Murana. Już dobrze nie pamiętam , ale tam nawet chyba był wątek Muran do chłopaka czy odwrotnie ,,że szkoda że twój ojciec nie miał gumki i powstałeś." :cool:

Tam się nie bawią w sentymenty :)
 
Last edited:
Back
Top