Fame MMA gala youtuberów

Gdzie jest kurwa Pan Jacek?!
jakieś Gimpery,Tromby,Fagaty...
Gwóźdź w wywiadzie mówił, że następna walka Tańculi to będzie prawdziwa bomba i widzowie będą zadowoleni. Podejrzewam, że ta walka będzie na fame mma 15, czyli w czerwcu.
 
to tak

Kuba Post - Rudy - do zapomnienia, obu nie chcę w tej federacji
Takefun - Hejter - szkoda, że się stało jak stało, całkiem przyjemnie to wyglądało, Hejter mam nadzieję, że będzie walczył w fame
Ponczek - Malczyński - no to teraz Dawid będzie poddymiał, a skillse ma naprawdę na bardzo wysokim poziomie jak na Fame oczywiście
Arab - Prokurator - Arab niszczył totalnie, a nadział się na totalną bombę od Pana Prokuratora, który wyrasta na miano jednego z topowych zadymiarzy i walka z Popkiem może to być niezły dym i niezłe sprowokowanie Popka, który w Fame ma totalny pech xd
Pasut - Japczan - no słabo to się oglądało, obaj Panowie bardzo ciency, dobrze że wygrał Pasut, a Tapczan niech robi elo
Linki - WoB - wielki gigantyczny postęp Linkiewicz, może z SexMasterką fajnie poddymić?
Ferrari - Polak - oczywiście było tak jak myślałem, że to będzie jeden wielki shit, boks po 2 minuty w tak dużym oktagonie... lipa totalna... dla mnie 1 i 3 runda Amadeusz... ale mogło lecieć w dwie strony, nie ma już takiego boom na ten pojedynek
Parke - Popek - no szkoda, że się stało jak stało, ale chyba już nie chciałbym rewanżu
Nitro - Unboxall - no ta walka przypomniała mi stary fame, nawet ok to było xddddd, po prostu wspomnienia, ale Unboxall to zero charyzmy.

a no i ... jedna z najsłabszych gal... te nieparzyste ogółem od 9ki dużo słabsze... potrzeba większych zadymiarzy...
i ludzi, których słabiej znamy.. Kasjo, Muran to były przecież noName.... Ferrari to samo... a idziemy w takie coś.... jak FAGATA - KOCIOŁEK, TROMBA-GIMPER czy NITRO-UNBOXALL....

Dawać mnie tutaj

Murański vs Strachu
Tyburskiego,Alanika itp.
 
jak fame mma 14 w maju, a 15 w czerwcu? coś mówili?
Jedni mówią, o fajnej gali w czerwcu. Ale możliwe jest to, że przełożyli te galę i nie wszyscy wiedzą, bo na początku 14 miała być 28 maja, ale okazało się, że jest finał ligi mistrzów, więc przenieśli ją na tydzień później, ale potem znowu coś im nie pasowało i gala ostatecznie jest 14 maja, więc może część zawodników myśli, że następna gala będzie w czerwcu, dlatego tak mówią.
 
Amadiemu i Polakowi powinni zabrać wypłaty, a gdzie mówić o samochodzie dla któregoś Haha. Po tym co obiecali jaką dadzą walkę, Ci kurwa w szachy poszli na 3 rundy. Współczuje jak ktoś zapłacił za to
 
Przy tych influencerkach Wiewiór vs Krycha wygląda na super walkę
Chętnie obejrzę i nie skreślam Krychy. Będzie dużym faworytem Wiewiór, ale Krycha udowodnił, że potrafi przyjąć i myślę, że stójkowo powinien ograć Wiewiora. Zapasniczo trenując z Kościelskim i teraz z Anzorem też nie da się obalić łatwo.
 
Dobra jestem po calutkim F13

Takefun- Hejter - dobra bitka , szkoda że skończyło jak się skończyło , ale z drugiej strony Hejter tam ledwo stał , więc ta walka zaraz by się i tak się skończyła

Post- Rudy - zauważyłem że ten Post daje ,,zimne walki " , więc z nim będzie ciężko o wielką bitkę, ale jakieś tam czyste HL na głowę miałem więc jestem zadowolony.

Linki- Way tak jak pisałem wcześniej , wiem że Linki zrobiła progress , ale Way kolejny raz mnie zawiodła , ona chyba nie ma skilla do bitki zbytnio , myślałem że będzie tu dużo groźniejsza

Japczan-Pasut - najsłabsza walka tej gali nie ma co pisać.

Norman-Parke. Nieoficjalnie , żegnamy Popa z freak mma , przez kontuzje operowanej ręki , ja tam się cieszę bo to jest mega stypiarz , ale gdyby nie ta ręka to trochę szkoda , bo Parke ladnie pływał i szkoda , że już nigdy nie poznamy werdyktu tej walki.

Mal-Ponczek - walka jak walka. PS- walka Mal vs Hejter , nie ma żadnego sensu. Hejter będzie okrutnie zniszczony.

Nitro- Unb , jak ten gość tego nie skończył to ja nie wiem, albo blondas ma twardy łeb , albo tamten waciak.


Szeliga - Arab. Szeliga wyrasta u mnie na top 3 freaka , dymi i daje piękne KO.

Ferrari -Polak - szczerze nie wiem jak to wygrał Polak. Walka taka sobie, szczerze to więcej spodziewałem się po Polaku.


Podsumowując taka gala na maks 5 na 10 .

Jeszcze co do ogłoszeń , to niezłe te fale na morzu w tym freak mma , bo najprawdopodobniej Fagata i Blondyna w Fame.

Ogólnie , kiepsko to wygląda. Często pisze tylko w kontekście konf, ale czemu wolę ,,męskich " freaków , bo jest fajna wojna patrz - Szeliga , Arab.

Żelki nie mają pierdo zbytnio ... :(

Podsumowując jeśli na F14 nie będzie jakiegoś męskiego konfliktu z Muranami to mordki widzimy się dopiero po galach freak mma.

Sorry ale ja nie będę żył Trombami , Fagatami. Gimperami czy jakimiś Kociołkami.

Szkoda że tak mega spier.... mi freak mma gdzie jest największe miejsce na battle debate bez ograniczeń w historii świata na jakieś żelkowe postacie.


A jeb...ć to

:( Trochę czuję straszną pustkę i rozczarowanie , bo ja to widziałem strasznie inaczej...

Oni zrobili z tego event youtuberstwa.
 
@Filip!

Podczas gali napisałeś do mnie , że Wiewiór- Krycha wygląda ciekawie z braku laku z tego co zrobiło Fame obecnie z tego. Tak , ale tylko sportowo.

Konfowo to będzie mega stypa niestety. Już dziś zapowiadam , że jeśli nie będzie Muranów olewam konfe F14 jak HL2.
 
Jeszcze jedno. Gdy wchodziło freak MMA do Polski to liczyłem na Jerrego Springera 2.0. NIestety dostałem to.

Tylko Prime MMA w moim sercu.:heart::heart:

 
Jaca atakuje

1648397862415.png
 
Walka Murana z Popkiem akurat ma sens, prawie 50-letni emeryt z 44-letnim imprezowiczem. Nie zdziwię się jak to Muran wyglądałby lepiej fizycznie :lol:
 
Walka Murana z Popkiem akurat ma sens, prawie 50-letni emeryt z 44-letnim imprezowiczem. Nie zdziwię się jak to Muran wyglądałby lepiej fizycznie :lol:


Popek jest duża szansa że już robi out z freak mma, bo ta ręka jest tak w dramatycznym stanie że łamie się gdy gość zadaje cios w plecy.
 
Popek jest duża szansa że już robi out z freak mma, bo ta ręka jest tak w dramatycznym stanie że łamie się gdy gość zadaje cios w plecy.

Coś czuję, że Popek jeszcze będzie robił skok na kasę w mma. Ta jego raperska kariera chyba coś przycichła ostatnio.
 
Coś czuję, że Popek jeszcze będzie robił skok na kasę w mma. Ta jego raperska kariera chyba coś przycichła ostatnio.


On sobie może chcieć. Jak zobaczą łysi, że to już wrak , to nie ma w co inwestować. Tym bardziej , że dla mnie to top stypiarz freak MMA.

Popek nadal rapuje , ale już nie ma tak wielkiego giga hype jak kiedyś.


@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks

Odliczacie już dni do Gimper vs Tromba i Fagata vs Kociołek

:siara:::clintdis::
 
Walka Murana z Popkiem akurat ma sens, prawie 50-letni emeryt z 44-letnim imprezowiczem. Nie zdziwię się jak to Muran wyglądałby lepiej fizycznie :lol:
Popek powiedział ze nie zawalczylby z nim nawet za milion dolarów :p
 
Obejrzałem trochę konfe freak fighters i butt slappingu i już na dobre zrozumiałem , że to koniec. Ten sam archetyp ludzi co na HL czy Fame./wychudzone żelki/ Niestety, najprawdopodobniej moge zapomnieć o moim marzeniu ostrego , sebixowego, świata. Zrozumiałem już na dobre , że nawet jeśli oni będą w freak MMA /to może będzie to 1 porządny Sebix na 40 zawodników/

Dlatego jak zapowiedziałem oddaje tytuł bossa freak fightu i zawijam matki
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Oraz reszta dzięki za spędzony czas, ale ja mam większe potrzeby niż jeden Muran i on nie starczy by tym się ,,jarać" Nadal próbowałem to robić , bo trochę fałszywie wierzyłem że, będzie lepiej w tym temacie. To co Polska stworzyła to tak naprawdę 2 friendly content tylko nie na YouTube , a na realnych konfach w Łodzi czy Wawie.

W sporcie jest tak , że żyje piłkę nożną i SW/ obecnie tylko MMA / od gali , czy meczu ale poboczna otoczka mi wisi , termin meczu / walki i jedziemy.

Z freak MMA liczyłem , że będą miał fajna zajawkę w końcu , jeśli idzie o otoczkę. Niestety jeśli tą otoczkę mają robić Gimpery , Tromby to ja nie mam ,,czym się podniecać"

Myślałem że my tu będziemy właśnie sobie gadać o jakiś fajnych konfliktach i się jarać Szpilka vs Soroko , czy ludzie typu Kubiszyn vs Tyson na konfach , a wyszło jak wyszło. Co ja teraz przed F14 mam tu wpadać i robić Wam newsy o stypiarzu Majewskim , ,,wielkim zadymiarzu " Krysi /XD/ , a może wrzucę wywiady Gimpera.

Szkoda , że tak mega to spierd......i.

Ten świat , który został stworzony przez nich to równie dobrze mogę odpalić konfe UFC czy KSW, więc co przed galą ma ciągnąć do tego świata ? A no nic.

Zegnam. Czas na dluuuugą przerwę od tego mega zawodu.

Zostają mi tylko archiwalne odcinki Jerrego Springera na YT , bo Ci jeb...i włodarze nigdy nie stworzą mi dobrej alternatywy tamtego dzieła, może Prime ale to i tak będą 2,4 konfy na cały rok.

W k...e szkoda, że tak to strasznie zj....o.


Trzymajcie się w tym zelkowym świecie freak mma..... Ja wysiadam.
 
Obejrzałem trochę konfe freak fighters i butt slappingu i już na dobre zrozumiałem , że to koniec. Ten sam archetyp ludzi co na HL czy Fame./wychudzone żelki/ Niestety, najprawdopodobniej moge zapomnieć o moim marzeniu ostrego , sebixowego, świata. Zrozumiałem już na dobre , że nawet jeśli oni będą w freak MMA /to może będzie to 1 porządny Sebix na 40 zawodników/

Dlatego jak zapowiedziałem oddaje tytuł bossa freak fightu i zawijam matki
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Oraz reszta dzięki za spędzony czas, ale ja mam większe potrzeby niż jeden Muran i on nie starczy by tym się ,,jarać" Nadal próbowałem to robić , bo trochę fałszywie wierzyłem że, będzie lepiej w tym temacie. To co Polska stworzyła to tak naprawdę 2 friendly content tylko nie na YouTube , a na realnych konfach w Łodzi czy Wawie.

W sporcie jest tak , że żyje piłkę nożną i SW/ obecnie tylko MMA / od gali , czy meczu ale poboczna otoczka mi wisi , termin meczu / walki i jedziemy.

Z freak MMA liczyłem , że będą miał fajna zajawkę w końcu , jeśli idzie o otoczkę. Niestety jeśli tą otoczkę mają robić Gimpery , Tromby to ja nie mam ,,czym się podniecać"

Myślałem że my tu będziemy właśnie sobie gadać o jakiś fajnych konfliktach i się jarać Szpilka vs Soroko , czy ludzie typu Kubiszyn vs Tyson na konfach , a wyszło jak wyszło. Co ja teraz przed F14 mam tu wpadać i robić Wam newsy o stypiarzu Majewskim , ,,wielkim zadymiarzu " Krysi /XD/ , a może wrzucę wywiady Gimpera.

Szkoda , że tak mega to spierd......i.

Ten świat , który został stworzony przez nich to równie dobrze mogę odpalić konfe UFC czy KSW, więc co przed galą ma ciągnąć do tego świata ? A no nic.

Zegnam. Czas na dluuuugą przerwę od tego mega zawodu.

Zostają mi tylko archiwalne odcinki Jerrego Springera na YT , bo Ci jeb...i włodarze nigdy nie stworzą mi dobrej alternatywy tamtego dzieła, może Prime ale to i tak będą 2,4 konfy na cały rok.

W k...e szkoda, że tak to strasznie zj....o.


Trzymajcie się w tym zelkowym świecie freak mma..... Ja wysiadam.
 
Back
Top