Fame MMA gala youtuberów

Ten gostek o którym gadał Boxdel , że będzie następca Kasjo/hahaha/
Wygadal się , że pod koniec roku ma walkę na Fame, bardzo możliwe że będzie to Adrian Polak , który dla fightsportu powiedział ,że ma dogadywaną walkę z gościem z twicha , którego strasznie nie lubi.

 
Jak bawimy się w tego typu freak fighty , to zobaczyłbym z chęcią zamkniętą klatkę i 70 piłek w środku i jeden drugiego ma za zadanie znokautować kopiąc piłkę z czuba. Za małego takich piłek przyjąłem kilkadziesiąt podczas gry i KO jest możliwe.
a kiedy agresywny owczarek niemiecki vs czlowiek?
 
  • Like
Reactions: osk
comment_1644948738nVbKXl8VVAqU3z5DhGGqgb.jpg
Czekam
 
Chłopaki kto obecnie odwala na konfach UFC cokolwiek , facet się chyba zatrzymał na prime Conora. UFC, HL i Fame się niczym dziś nie różnią. Stypowisko niesamowite.

Tylko Prime MMA!!!!

 
ITC pyta się Różala , czy dobrze że olewają freak fighty. Od razu w pierwszym pytaniu. Strasznie zaskakujące.

PS- ale Rożal przytył

Ostro jedzie

 
Ciekawy cytat Różala.
,,Moim zdaniem sport już przegrał z freak fightami, sport już się nie odbuduje na pierwsze miejsce "
 
Przesłuchałem teraz i waży 110, a musi zrobić do 85 kg. Więc rywalem pewnie Paris, skoro się skusił i to ma być wielkie wydarzenie FAME. Myślisz, że ta gala 28 maja będzie jednak na Narodowym?


Ogłoszą Szpilkę z dobrym sebixem to mają rekordy rekordów i Narodowy pęka w szwach.

Wszystko wskazuje na to że Szpila zostanie ogłoszony podczas F13.
 
Przesłuchałem teraz i waży 110, a musi zrobić do 85 kg. Więc rywalem pewnie Paris, skoro się skusił i to ma być wielkie wydarzenie FAME. Myślisz, że ta gala 28 maja będzie jednak na Narodowym?
Majewski 110 :o o: kawał dzika. Bańka jak nic za walkę musi wpaść jak decyduje się na takie zbijanie. Jest też szansa że pierdoli. Oby Paris, ale dymów nie będzie. Skasują porządnie, dadzą se po pysku i się rozejdą
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Załóżmy że ten Paris vs Majewski na SN.

Oni serio mają taki giga hype ? Jeśli mam być szczery to ja ich w ogóle nie znam.


W ogóle jak to jest że ten cały Paris ma hype , z czego on żyje , bo ten Majewski to widzę że lata na yt, ale ten drugi to jakiś fenomen , bo skąd on bierze ten swój hype ?
 
Back
Top