Fame MMA gala youtuberów

Ktoś mi wytłumaczy na polski jeszcze jeden cytat Rozalia dla ITC ,, Dzisiaj jeśli nie wysrasz g...a i go nie zjesz , to zostaniesz zapomniany "

:lol::lol::lol:
 



Wszystko wskazuje na to że spojrzę tylko na shoterski kanał gdzie będzie panel Szeliga vs Arab i Ferrari vs Polak.

Reszta do zapomnienia. :boss:


Na ta chwile tylko Prime w serduszku jeśli idzie o konfy. No niestety, niestety...


Po tym jak się widziało konfy Prime to będzie mi ciężko wrócić na szczebel Ponczka i jemu podobnych. :lol:


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Tak z ciekawości oglądałeś konfy HL2 ?
 
Last edited:
Wszystko wskazuje na to że spojrzę tylko na shoterski kanał gdzie będzie panel Szeliga vs Arab i Ferrari vs Polak.

Reszta do zapomnienia. :boss:


Na ta chwile tylko Prime w serduszku jeśli idzie o konfy. No niestety, niestety...


Po tym jak się widziało konfy Prime to będzie mi ciężko wrócić na szczebel Ponczka i jemu podobnych. :lol:


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Tak z ciekawości oglądałeś konfy HL2 ?
Z pierwszej oglądałem tylko Denisa, drugą oglądałem całą.
 
Od kiedy Turski opuścił barwy Polsatu to wyjął kija z dupy i na lepsze mu to wyszło. Dodatkowo Borek dał mu pozwolenie na FAME i odbiło się to dobrze na Kanale Sportowym. A Martin z przydupasami coraz bardziej w dupie.
Tak są w dupie ze wyprzedaja hale i poszli wspolprace ze skandynawskim viaplay XD. Widze ze freaki niektorym mocno na banie wjechaly
 
Szeliga wyjaśniony na konferencji, Arab klasa, kilka słów i wielki osiłek sam się ośmieszył.
 
Ferrari,, naszej walki nie będzie , zrobię z niego kalekę przed galą"

:boss::cool:

Polak vs Ferrari to dziś poziom Prime.


Ojciec Ferrari rzuca się na Polaka.

 
Tak się rozwijają, że wycofali się z PPV bo sprzedaż była tragiczna od kiedy powstały friki. Sam Polsat się na nich wywalił.
Polsat się na nich wywalił:putinlaugh:
Poszli inną drogą i dostali pewnie lepszą oferte od via play niż od Polsatu, FAME niech się przypucuje jak wypad do UK poszedł? Bo coś morde zamknięte na ten temat, a Pająk pewne rzeczy u Sarary wyjawił co do tej gali w UK:waldeklaugh:

Tak wyprzedają, że, żeby była hala 10k+ musi być Mehmed albo Pudzian
W Chorwacji też potrzebowali? czy w Radomiu teraz?
 
FAME pozywa Kasjusza na kwotę miliona złotych za złamanie zakazu konkurencji. Miał go na okres 12 miesięcy.
Kasjo mówi w wywiadach że dzięki freakom stał się milionerem :) Nie odczuje ;)


A co do Pol vs Ferrari to tam tak buzuje że serio jestem ciekaw czy dojdzie do tego 3 starcia , bo Polak aż się na koniec popłakał. Tym bardziej że on jak przegnie to Ferrari zaatakuje mu matkę za wiadomo jaki zawód.
 
Back
Top