Fame MMA gala youtuberów

Fame ma Majewskiego, które idealnie by pasował do Małego Księcia poza tym mają podobno konflikt od czasu wielkiej dramy z siostrą Deynn.
Fame ściąga małego księćia i znowu jest poza zasięgiem. Shocker MMA SOLUTION może to świetnie rozegrać bo KSW Generator aforyzmów nie ma szczęścia.
 
Powrócił
Zrzut ekranu (5).png
 
Upadek cywilizacji zachodniej , przez prywatną galę freak mma w Polsce z 30 minutową bitką :putinlaugh: Ciekawe czy taki Szeliga wie jaki ciężar nosi na swoich barkach. :jjsmile:

 
Tak, jacyś obrońcy moralności za pięć groszy całkiem odlecieli :lol: Ludzie chcą chleba i igrzysk. Skoki do wody celebrytów się nie przyjęły, to jest freak MMA i Ninja Warrior (choć American Gladiators sprzed 30 lat było lepsze).
 
Wie ktoś gdzie się podział Olejnik ? On akurat pasuje jak ulał do fejmu, taka pierdoła saska, gdzieś na początek karty z ciekawym rywalem, czemu nie.
Niech założą reklamówkę na głowę Rafona i będzie zestawienie sztos :bye: W sumie na takim The War niejeden walczył z kominem. Można? Można!
 
A teraz sprytne pytanie. Skoro Snarski i wielu innych uważa że freak fighty zmniejszają popularność sportu , to te 10 letnie Moniki są tak wielkim targetem?
Czy jednak to jest mit i tak jak od lat pisze ppv na freak fighty nie ma wieku, bo chyba Snarski nie płacze o utratę 12 letniego Stasia jako widza.


:cool::cool::cool:
 
Borek celnie podsumował Snarskiego. To jest zupełnie inny target i zupełnie inna kasa. Bieda-gale Snarskiego w remizach niestety mało kogo odchodzą i byłoby tak nawet bez powstania freak mma. Jestem zdziwiony, że tyle lat to ciągnie, ale wszystko pewnie niskim kosztem.
 
Borek celnie podsumował Snarskiego. To jest zupełnie inny target i zupełnie inna kasa. Bieda-gale Snarskiego w remizach niestety mało kogo odchodzą i byłoby tak nawet bez powstania freak mma. Jestem zdziwiony, że tyle lat to ciągnie, ale wszystko pewnie niskim kosztem.


Ja kiedyś siedziałem w boksie. I szczerze teraz to masakra. O nich jest tak cicho medialnie chyba jak nigdy wcześniej. Obecnie wiem że jest Kownacki,Różański Wach,Szpilka ,Głowacki, Masternak, Sulecki i to wszystko, więc skoro ja znam tyle nazwisk to boję się ile zna zwykły Janusz. I dlatego w Polsce boks umiera w zastraszającym tempie.


Ja ciągle , tym bardziej w erze freaków nie mogę pojąć jak można nie robić jakich gorących konf w boksie czy mma , przecież freak MMA jest tak potężne nie przez same walki a konfy.

To co się stało na Prime to kuzwa w necie aż kipi.
 
Last edited:
Ja kiedyś siedziałem w boksie. I szczerze teraz to masakra. O nich jest tak cicho medialnie chyba jak nigdy wcześniej. Obecnie wiem że jest Kownacki,Różański Wach,Szpilka ,Głowacki, Masternak, Sulecki i to wszystko, więc skoro ja znam tyle nazwisk to boję się ile zna zwykły Janusz. I dlatego w Polsce boks umiera w zastraszającym tempie.


Ja ciągle , tym bardziej w erze freaków nie mogę pojąć jak można nie robić jakich gorących konf w boksie czy mma , przecież freak MMA jest tak potężne nie przez same walki a konfy.

To co się stało na Prime to kuzwa w necie aż kipi.
Cieślaka nie znasz? 27 lutego walczy o mistrzostwo świata.
 
Back
Top