Fame MMA gala youtuberów

Przy każdej gali freak MMA widzę jak krypto buzuje w moją stronę. Dziś parę gagatków też skacze.

Szybko są wyjaśniani, ale zjawisko ciekawe nie powiem.


@Djuk94

Co sądzisz o tym że F13 coraz bardziej idzie w wersję soft-żelkową?
 
Przy każdej gali freak MMA widzę jak krypto buzuje w moją stronę. Dziś parę gagatków też skacze.

Szybko są wyjaśniani, ale zjawisko ciekawe nie powiem.


@Djuk94

Co sądzisz o tym że F13 coraz bardziej idzie w wersję soft-żelkową?
Soft-żelkową, w sensie mniej konfliktów, więcej osób z dużymi zasięgami? Dla mnie słabo, jakoś nie przyciągają mnie mocno te osoby, co idą tam tylko pozyskać nowych obserwujących i nie zepsuć swojego pozytywnego wizerunku. Jeżeli by dawali jeszcze dobre walki to spoko, ale jak będą goście pokroju Mixer czy nudny popo, to jestem na nie.
 
Dla mnie lipa. Zobaczę jeszcze całą kartę i podejmę decyzję czy w ogóle ruszę konfy , a galowo , skillowo jeśli to ma ciągnąć Nitro , Konopskie czy Pasuty to też cienko.

Konfowo
Popek vs Parke - nuda
Unboxall vs Nitro - nuda
Pasut vs Japczan - nuda + ten Pasut jest tak wk..acy , że nie idzie na niego patrzeć

Arab vs TBa, jeśli tam nie będzie Szeligi to będzie nuda a galowo sam parter

Hejter vs TBA , jakiś debiutant.


Szczerze ? Ta gala to dla mnie porażka. Ale Fame ma jeszcze 5/6 pojedynków i zobaczę co tam jest , choć jeśli tam jest Linki vs lesbijka z FFF to nuda totalna na konfie.

Słabiutko...


Na 2 konfy HL2 poświęciłem szczerze ? 5 minut. Fame idzie niebezpiecznie w tym samym kierunku.

Ja w tym biznesie jestem dla Soroków nie Nitrów.
 
Last edited:
Dla mnie lipa. Zobaczę jeszcze całą kartę i podejmę decyzję czy w ogóle ruszę konfy , a galowo , skillowo jeśli to ma ciągnąć Nitro , Konopskie czy Pasuty to też cienko.

Konfowo
Popek vs Parke - nuda
Unboxall vs Nitro - nuda
Pasut vs Japczan - nuda + ten Pasut jest tak wk..acy , że nie idzie na niego patrzeć

Arab vs TBa, jeśli tam nie będzie Szeligi to będzie nuda a galowo sam parter

Hejter vs TBA , jakiś debiutant.


Szczerze ? Ta gala to dla mnie porażka. Ale Fame ma jeszcze 5/6 pojedynków i zobaczę co tam jest , choć jeśli tam jest Linki vs lesbijka z FFF to nuda totalna na konfie.

Słabiutko...


Na 2 konfy HL2 poświęciłem szczerze ? 5 minut. Fame idzie niebezpiecznie w tym samym kierunku.

Ja w tym biznesie jestem dla Soroków nie Nitrów.
Jeszcze prawdopodobnie walka o pas Linkiewicz vs Way of Blonde będzie i któryś z braci Malczyńskich ma walczyć.
 
Ferrari oficjalnie na F13.

Mówił kiedyś w wywiadzie , że to będzie jego najbrutalniejsza walka. Ciekawe kto jest tym brutalem.




 
Last edited:
Fame mma dałoby walkę petradę AKOP vs Majewski. Jest konflikt oboje są power couple! Obaj mają tatuaże i psy. Daniel nagrywa rap a Akop pisze aforyzmy o miłości.
 
Chce poruszyć ciekawy temat.


Czy skoro taki Adrian Polak i Ferrari idą niedługo na 10 walk w Fame MMA i trenują już 2-3 lata to jeszcze freaki czy pełnoprawni zawodnicy Mma ?
 
Chce poruszyć ciekawy temat.


Czy skoro taki Adrian Polak i Ferrari idą niedługo na 10 walk w Fame MMA i trenują już 2-3 lata to jeszcze freaki czy pełnoprawni zawodnicy Mma ?
Każdy, który stoczył chociażby jedną walkę jest ZAWODNIKIEM MMA. Słabym, fatalnym ale jest. Tak samo piłkarz, który gra w A klasie jest piłkarzem cienkim, a nie frikiem.
 
Każdy, który stoczył chociażby jedną walkę jest ZAWODNIKIEM MMA. Słabym, fatalnym ale jest. Tak samo piłkarz, który gra w A klasie jest piłkarzem cienkim, a nie frikiem.

Uważaj na ataki. Jest wielu takich którzy piszą że to co się dzieje w octagonie to nie jest MMA. Tylko pewnie skoki narciarskie.:lol:


Ja zadałem te pytanie bo taki Ferrari i Polak to już biją 90 procent chłopaków z Almmy w doświadczeniu w realnej walce w klatce.


A taki Muran planuje bić się 5-6 razy w roku gdzie mistrz UFC Ngannu czy Miocic wychodzi raz do roku.
 
Uważaj na ataki. Jest wielu takich którzy piszą że to co się dzieje w octagonie to nie jest MMA. Tylko pewnie skoki narciarskie.:lol:


Ja zadałem te pytanie bo taki Ferrari i Polak to już biją 90 procent chłopaków z Almmy w doświadczeniu w realnej walce w klatce.


A taki Muran planuje bić się 5-6 razy w roku gdzie mistrz UFC Ngannu czy Miocic wychodzi raz do roku.
Wiadomo muran > miocic

A już stary muran > całe ufc.
 
Back
Top