Fame MMA gala youtuberów

Ta , te spysińskie , konopskie , Nitry nie nadają się do freak fightu. 1 minuta pewnie to maks.

Serio ja nie widzę sensu w zakontraktowaniu takich ludzi ani konfowo ani sportowo.

Łysi chyba zapomnieli że jest target takich ludzi jak ja czy picks , że konfy śledzimy tylko dla dymów.

Jeśli uważasz, że jesteś grupą docelową jakiegoś produktu i narzekasz, że nie prowadzą tego tak jakby Ci pasowało, to może po prostu nie jesteś grupą docelową tego produktu.

Ja mam znajomych zafascynowanych fejmem, którzy całościowo łykają tę narrację na zasadzie "w Fame jest coraz więcej sportu" i chcą coś takiego oglądać, więc nie widzę żeby to miało jakkolwiek się kończyć.
 
Jeśli uważasz, że jesteś grupą docelową jakiegoś produktu i narzekasz, że nie prowadzą tego tak jakby Ci pasowało, to może po prostu nie jesteś grupą docelową tego produktu.

Ja mam znajomych zafascynowanych fejmem, którzy całościowo łykają tę narrację na zasadzie "w Fame jest coraz więcej sportu" i chcą coś takiego oglądać, więc nie widzę żeby to miało jakkolwiek się kończyć.
tak teraz myślę, że właśnie nie bycie osobą wpasowaną w klimat freak fightów może paradoksalnie czynić tą osobę cennym nabytkiem w federacji, w końcu gdyby ci ludzie nadawali się do jakichkolwiek fajtów, to pewnie by to robili zawodowo, bez jutubów i innych tiktoków
 
JÓZWIAK KRÓL
akuku.jpg
 
Jezus to są dopiero freaki: czyli freak fightowe organizacje to słowiański klimat. Może będzie gala: wojna polsko-ruska :roberteyeblinking:
 
Jezus to są dopiero freaki: czyli freak fightowe organizacje to słowiański klimat. Może będzie gala: wojna polsko-ruska :roberteyeblinking:

byśmy dostali w pizdę jak się patrzy, najchudsze ruskie freaki mają w chuuuuj więcej charakteru i jaj niż ci nasi wielcy napompowani napinacze, co to wszędzie widzielli
 
byśmy dostali w pizdę jak się patrzy, najchudsze ruskie freaki mają w chuuuuj więcej charakteru i jaj niż ci nasi wielcy napompowani napinacze, co to wszędzie widzielli


Polska ma dużo większy potencjał tylko na 100 freaków bossy mają odwagę wpuścić 2 sebków. Dlatego w Polsce rynek jest jaki jest.

I Krycha robi za zadymiarza , gdzie on nawet nie stał przy tym słowie 5 sekund.


Dlatego jak ja czytam o Pato galach to ogarnia mnie pusty śmiech.



HL 2 ma już 2 gale- dla mnie tylko Brodnicka, Alan i Denis wpisują się w ten schemat.

Reszta to maskotki do lat 10.
 
byśmy dostali w pizdę jak się patrzy, najchudsze ruskie freaki mają w chuuuuj więcej charakteru i jaj niż ci nasi wielcy napompowani napinacze, co to wszędzie widzielli
ale Fame spokojnie byłoby na nich stać. Ten Rusek mówił o zarobkach 3 mln rubli
1643983081948.png
 
dawaj, zestawimy ich charytatywnie

wchodzimy w zakład po stówie, pieniążki idą na rakietę dla @99picks albo jako poręczenie majątkowe
myślę, że spotykając nawet nie ludzi z Kaukazu to każda gwiazda FameMMA mogłaby przegrać walkę w swoje głowie już w szatni zanim walka się rozpocznie.
Ale też FameMMA widać, że marzy o międzynarodowe sławie. Zaryzykowali w UK, ściągają tego Parke.
Jake Paul nie ściągną chociaż kto wie skoro tak bardzo spadają wyniki sprzedaży PPV. Plus jakiego przeciwnika dobrać..
 
Back
Top