Fame MMA gala youtuberów

Polsat się na nich wywalił:putinlaugh:
Poszli inną drogą i dostali pewnie lepszą oferte od via play niż od Polsatu, FAME niech się przypucuje jak wypad do UK poszedł? Bo coś morde zamknięte na ten temat, a Pająk pewne rzeczy u Sarary wyjawił co do tej gali w UK:waldeklaugh:


W Chorwacji też potrzebowali? czy w Radomiu teraz?
Zgadzam się gala FAME MMA UK to był niewypał. W Chorwacji był Pudzian. Hala w Radomiu ma 5,6k pojemności.
 
Jestem ciekaw jak Kanal Stanowskiego zareagował dziś na panel Ferrari vs Polak , takiej pyskówki i wbijania ojca to nawet na Prime nie było.

Kłopoty , kłopoty klakierów Fame...

Gdzie rzut szklanka Kamerzysty to był pikuś to co było dziś.

A na te tt przy Prime , trafiałem na masę postów że Fame to kulturka przy Prime. Heh
 
BANOCIK ZAPOWIEDZIAŁ WALKĘ W TYM ROKU NA GALI FRIK FAJTOWEJ CIEKAWE CZY FEJM CZY HAJ LIG
cece.jpg
 
Ciekawy cytat Różala.
,,Moim zdaniem sport już przegrał z freak fightami, sport już się nie odbuduje na pierwsze miejsce "

Przecież jako pierwszy z tych dużych gwiazd prawdziwego MMA zaakceptował FAME MMA. W sumie zrobił bardzo dużo dla promocji i akceptacji freaków w świecie MMA, pamiętam, że jak Różal się pojawił na ich gali to potem już poszło i nagle sporo innych osób z KSW się pojawiało blisko gali Youtuberów.
 
Przecież jako pierwszy z tych dużych gwiazd prawdziwego MMA zaakceptował FAME MMA. W sumie zrobił bardzo dużo dla promocji i akceptacji freaków w świecie MMA, pamiętam, że jak Różal się pojawił na ich gali to potem już poszło i nagle sporo innych osób z KSW się pojawiało blisko gali Youtuberów.
Czy aby czasem jako pierwszy z FAME nie świrował Normin Sztormin?
 
Wczoraj jeden zawodnik drugiemu groził śmiercią. Dobrze, że na ściance dumnie zapisane jest nazwisko Stanowski - strażnika i wyroczni patologii w internecie.


ciężko traktować na poważnie takie groźby z jednej strony, bo pada ich tyle z ust różnych osób w różnych federacjach, że ciężko zliczyć ile już powinno być trupów

z drugiej strony, są to groźby karalne, dość poważne groźby karalne - nie wiem jak widzi to organizacja, skoro w jakimś wywiadzie Gola mówił, że rozważają zatrudnienie ochrony dla Polaka
 
Nikt już nie traktuje poważnie ferariego bo to zwykły pajac i wszyscy się już na nim poznali. Tak poza tym to będzie dodatkowa nagroda dla największego zadymiarza który nakręci hype ale i da dobrą walkę. To musi iść w parze żeby otrzymać bonus

IMG_20220221_135405.jpg
IMG_20220221_135416.jpg
IMG_20220221_135425.jpg
 
@Djuk94
Wiewiór najlepszym freakiem MMA w Polsce ? :0

Trochę Cię poniosło.


Ja wcale nie jestem pewny czy wiewior robi Ferarre , Malczynskiego i Kryche w MMA.
 
@Djuk94
Wiewiór najlepszym freakiem MMA w Polsce ? :0

Trochę Cię poniosło.


Ja wcale nie jestem pewny czy wiewior robi Ferarre , Malczynskiego i Kryche w MMA.
Moim zdaniem on ma najlepsze zapasy i kontrole w parterze ze wszystkich freaków, dlatego jest top 1. Do tego Wiewiór ma taką kondycje, że może każdego zajechać moim zdaniem. Ferrari to wschodząca gwiazda moim zdaniem, jeżeli chodzi o umiejętności, więc prędzej czy później będzie w S, jeżeli będzie trenował, ale jeszcze mu trochę brakuje. Malczyński podzieliłby los Polaka w ostatniej walce, Krycha natomiast ma słabą stójkę, co było widać w walce z Szewcem, gdzie przyjmował bomby, siłą ustępuje moim zdaniem Wiewiórowi, a w najmocniejszej płaszczyźnie Krychy, czyli zapasach Wiewiór jest o wiele lepszy. Brałem pod uwagę nie tylko walkę, ale również to, jak się prezentuje na treningach i referencje od członków klubu, trenerów czy migawki z nich też brałem pod uwagę. Wiewiór jako jeden z nielicznych zawodników sparuje z zawodowcami ze swojego klubu, tak jakby sam był zawodowcem, więc to wiele o nim mówi moim zdaniem.
 
Back
Top