Fame MMA gala youtuberów

@99picks

Mi tam bardziej chodziło bracia vs bracia , ale 1 vs 2 też przyjmę. ;)

Patrz jak dentka zniszczyła Siekierę w 4 lata
Pierwsze sekundy filmu ,czarna czapka. Dałbym mu minimum z 10 lat mniej
 
Kurdej Szatan podobno leci z TVP i playa został jej Jaca Muran w klatce na zarobek. Niech bierze jeszcze do pomocy Piotra Zelta /Arniego z 13 posterunku / i robimy 2 vs 1 na F15 :lol:
 
No tak ale ja nie rozumiem Czarek nie przybie piątki Alanowi bo co? Co musi zrobić człowiek aby mu ręki nie podać biorąc pod uwagę , że oni się nie znają.
 
No tak ale ja nie rozumiem Czarek nie przybie piątki Alanowi bo co? Co musi zrobić człowiek aby mu ręki nie podać biorąc pod uwagę , że oni się nie znają.


No bo go nie lubi , a nie jak Wąsacz który dostaje faki na twarz od Boxdela i zbija 15 piąteczek.

Gdy kogoś nie lubisz nie zbijacie sobie ręki. Proste.
 
Są pierwsze przecieki odnosnie ppv. Według dziennikarza rinpolska do 19 w dniu gali już sprzedano 500 tys subskrypcji.




Ja oprócz forum MMA czytam piłkarskie i tam jest sporo wątku o Fame w dniu gal zawsze od cholery. Ostatnio jeden ziomek pisał że spotkali się w 5 osób 25-27 lat , żony , dzieci itd bo lubią amatorskie bitke, rozrywkę i do tego na spółe to są grosze.

Dlatego mówię Fame stał się takim KSW prime i że oglądają to tylko dzieci to smieszny mit.
 
Reakcja Szpilki na pierwszej konfie Fejm gdy ktoś wyśmieje Cyca i Pumbe.

1637771252052.png
 
Jak to w takim tempie pójdzie to nie zaskoczy mnie jak na Fame 23 będzie Blachowicz vs Oleksiejczuk , komentatorem Juras , a wywiady będzie robić ITC :lol::lol::lol:


I pomyśleć że 3 lata temu gadaliśmy o walce Rafonix vs Magical.....
 
Prawda jest taka że ,,Jurasy" się wycofują szybciutko póki mogą i wsiadają w pociąg , bo widzą że tu zaczęła się naprawdę poważna gra i powstaje mega mix hybrydowy sport - freak. I taki Juras zrobił co zrobił, bo wie że tu nie ma żartów i za parę lat może tu wbić każdy liczący się sportowiec w Polsce.

Tak naprawdę Fame chociaż wielu to krytykuje że idzie w sport poszerza tylko swoje zasięgi dzięki temu , bo jak ktoś usłyszy Błoński - Dubiel powie ,,co to za g...o " ale jak usłyszy Wrzosek vs Adrian Polak, Kwieciński vs Oleksiejczuk , Szpilka vs Diablo Włodarczyk to rybka wpada na haczyk.


Moim zdaniem Fame powoli wymiera jako gala freak fightowa w całości a staje się hybrydą sport-freak co już w ogóle jest nie do przejścia w zainteresowaniu ludzi.

Jeszcze czego trochę im brakuje moim zdaniem to więcej uniwersum ,,sebixolandi"' wtedy już mamy produkt kompletny w 100 procentach.
 
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wasze top 5 zawodników z Elite i VIP do Fame MMA.?

1.Synthol

2- Ewa Piekut- dobry materiał na dymy. 100 razy żywsza od obecnych kobietek w Fejmie, które strasznie mnie nudzą.

3. Malowniś- zajebisty na podkręcanie wnerwienia u przeciwnika. Istna perfekcja.

4. GSP dobry na dymy , a też drze mordę niemiłosiernie ;)

5. Panda ten z walki 1 na 3. Dobry prawdziwy sebix.


Zaskoczy Was pewnie czemu nie ma wariata Tomka CH z Wawy , ale szczerze Wam powiem że nie zachwyca mnie on na konfach i wygląda tylko jak Popek który przyszedł po szmal i do domu.
 
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wasze top 5 zawodników z Elite i VIP do Fame MMA.?

1.Synthol

2- Ewa Piekut- dobry materiał na dymy. 100 razy żywsza od obecnych kobietek w Fejmie, które strasznie mnie nudzą.

3. Malowniś- zajebisty na podkręcanie wnerwienia u przeciwnika. Istna perfekcja.

4. GSP dobry na dymy , a też drze mordę niemiłosiernie ;)

5. Panda ten z walki 1 na 3. Dobry prawdziwy sebix.


Zaskoczy Was pewnie czemu nie ma wariata Tomka CH z Wawy , ale szczerze Wam powiem że nie zachwyca mnie on na konfach i wygląda tylko jak Popek który przyszedł po szmal i do domu.
Ewka wyjaśniłaby tam cała dywizje, Panda tez spoko. W sumie dodałbym do tego jeszcze Mundka, gość ma naprawdę dobre umiejętności i dał kozak walkę na elite.
 
Back
Top