Fame MMA gala youtuberów

A co do Ferrary to mam wrazenie ze troche obserwujemy jego koniec bo oprocz walki z Kwiecinskim nie widze w tym uniwersum okazji na dobre dymy a i z wygrywaniem moze byc ciezko, wiec jesli Fame chce nowego hypu przydalyby sie nowe twarze albo dobre sebixy na rywali dla Kwiata , Szeligi czy Tyburskich aby krecic dobre dymy.



Biedny Kasjo obsrał zbroje przed wszystkimi to musial z braku laku wymyslec imbe z Boxdelem ;)

Moze Ferrarka wezmie na celownik Gole ;) Tak to jest jak na ponad 120 zawodnikow jest z 5 wyrazistych ;)
 
Last edited:
Boks jest tylko dla Dona a tak pewnie wszyscy maja na niego wylane w zarzadzie Fame.

To ja juz 100 razy bardziej poprosze promocje K-1.
 
Znasz mnie. Biore wszystkich co sa dobrzy w dymy. Tak samo mocno licze na angaz Majewskiego z Wotore.


Ja bym robił Wam takie zestawienia, że stoły by na konfach latały ;)


97 procent kadry Fejm zwolniłbym natychmiastowo.
 
Last edited:
Don Kasjo twierdził na F2F że nigdy nie odrzucił żadnej propozycji walki ale z tego co mi wiadomo odrzucił walkę z Danielem Rutkowskim.
Rutka chcieli? Bezsensowne zestawienie, bo to "stypiarz" by był według guru dymów @99picks. Juz bardziej bym wolał szczecińskiego zabijakę Gracusia Szadzinskiego ze swoim groźnym wyrazem twarzy :)
 
Rutka chcieli? Bezsensowne zestawienie, bo to "stypiarz" by był według guru dymów @99picks. Juz bardziej bym wolał szczecińskiego zabijakę Gracusia Szadzinskiego ze swoim groźnym wyrazem twarzy :)
Precz z takimi stypiarzami, powinni zatrudniać więcej takich Wrzoskow co robi dymy nawet na trybunach a nie nudziarzy jak Mankowski albo wyzej wymieniony Styporutek.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Akurat nie, wiesz jak to mowi poeta ełcki Billy.

Zusje lubi stojke i nie moge jej odmowic woli walki.


Rentel to top 3 Fame przyjmowania na twarz , jej HLy sa zajebiste.


Jesli kogos wywalic to nudną Andrzejewska i Szpilke.



Ps- ile ta Szpila wzrostu bo ona wyglada jak mala dziewczynka w walce ?
 
Last edited:
Wlasnie jakis ziomek wezwal mnie do HP przez @. Pisze ze sie podniecamy alkoholikami itp
Moim zdaniem to jest jaK z tym memem gdzie gosciu za krat widzi jak sie dobrze bawi dwojka na dole i pieką ich 4 litery , że tu zywo idzie temat.

Ech biedne krypto......


Freak mma to minimum 50 uniwersów a oni widzą tylko patusów. Szkoda ze ja ich tam malutko widze ;)
 
Last edited:
Back
Top