Fame MMA gala youtuberów

Wlasnie jakis ziomek wezwal mnie do HP przez @. Pisze ze sie podniecamy alkoholikami itp
Moim zdaniem to jest jaK z tym memem gdzie gosciu za krat widzi jak sie dobrze bawi dwojka na dole i pieką ich 4 litery , że tu zywo idzie temat.

Ech biedne krypto......


Freak mma to minimum 50 uniwersów a oni widzą tylko patusów. Szkoda ze ja ich tam malutko widze ;)
Najlepsze jest to ze oni krytykują fame mma a sami je ogladaja
:mamedwhat:

polecam przycisk ignore :)
 
Powiem Wam chlopaki ze przez freaki mam taki niedosyt , że nie ma takiego programu na yt gdzie 2 gosci co sie nie lubia gadaja ze soba np na kanale sportowym , kuzwa ale ja bym to ogladal. O Panie.

Przykladowo Juras vs Okninski , Blachowicz vs Okninski
Rozpara vs dziennikarz ITC


Ej moze ja wpadłem wlasnie na żyłe złota ?! To by szło w miliony nawet w ppv.


Karta walk - 10 debat po 30 minut :)
 
Last edited:
Wiewiór powiedział że dostał 3k zamiast obiecanych 10k od Boxdela z zakładu który miał z Ferrarim. Ponoć Boxdel dostał od Ferrariego 25k zamiast 100k. To dosyć dziwne ponieważ obaj przynieśli pieniądze w gotówce na konferencję i dali je Goli.
 
Wiewiór powiedział że dostał 3k zamiast obiecanych 10k od Boxdela z zakładu który miał z Ferrarim. Ponoć Boxdel dostał od Ferrariego 25k zamiast 100k. To dosyć dziwne ponieważ obaj przynieśli pieniądze w gotówce na konferencję i dali je Goli.
Proste! Fake ememA!
 
Proste! Fake ememA!
Też czułem że ten zakład może być pod publiczkę aby wzbudzić u fanów większe zainteresowanie walką. Dziwi mnie tylko że Boxdel który sam podkreśla że jest milionerem nie mógł w całości wypłacić siana które obiecał Wiewiórowi.
 
O co tu chodziło ? Tam jest 150 zakładów na godzinę więc ja już nie pamiętam ;)



Gdyby Boxdel był milionerem nie mieszkałby na stałe bodajże w Zawierciu ;)
Boxdel założył się z Ferrarim o 100 koła twierdząc że nie wygra z Filipkiem w pierwszej rundzie. Wygrał zakład i przy okazji miał odpalić Wiewiórowi 10 koła za to że podpowiedział Filipkowi słabe strony Amadeusza.

Już w nie jednym wywiadzie Boxdel potwierdzał że jest milionerem.
 
@messifc

Sytuacja Wrzoska po walce pokazała że to ja miałem rację co do jego charakteru. I w Fejmie wyszło że to wcale nie taki luzak. Mściwuj miał farta że wtedy nie dostał z liścia ;)
 
@messifc

Sytuacja Wrzoska po walce pokazała że to ja miałem rację co do jego charakteru. I w Fejmie wyszło że to wcale nie taki luzak. Mściwuj miał farta że wtedy nie dostał z liścia ;)
Wrzosek był wkurwiony decyzją sędziów. Dobrze że później na zapleczu blisko Kasjo byli ochroniarze bo mógłby go zajebać. Na F2F Mściwuj mógł być spokojny. Wrzosek trochę się wkurwił ale kontrolował emocje.
 
Boxdel założył się z Ferrarim o 100 koła twierdząc że nie wygra z Filipkiem w pierwszej rundzie. Wygrał zakład i przy okazji miał odpalić Wiewiórowi 10 koła za to że podpowiedział Filipkowi słabe strony Amadeusza.

Już w nie jednym wywiadzie Boxdel potwierdzał że jest milionerem.
On jest tak samo milionerem jak Casio.
@messifc

Wrzosek i kontrola :) ale dobrze jest ja tu właśnie chce takie osoby



Tutaj miał szczęście casio bo bombel go uratował, ochrona później podeszła
 
Back
Top