Fame MMA gala youtuberów


1637790480546.png
 
No bo go nie lubi , a nie jak Wąsacz który dostaje faki na twarz od Boxdela i zbija 15 piąteczek.

Gdy kogoś nie lubisz nie zbijacie sobie ręki. Proste.
Ale oni się nie znają . Ja nie lubie Akopa tzn tego co widzę w mediach ale czy to znaczy, że bym mu ręki nie podał?
 
Chcieliśmy K-1 to mamy K-1 blondynek Nitro mówi w wywiadzie dla Laskowskiej , że jego walka jest zakontraktowana w K-1 na F13, bo jego zdaniem parter w freakach jest zbyt nudny i tam się nic nie dzieje po obaleniu.
Jak nie przepadam za typem tu ma u mnie plus.
 
Chcieliśmy K-1 to mamy K-1 blondynek Nitro mówi w wywiadzie dla Laskowskiej , że jego walka jest zakontraktowana w K-1 na F13, bo jego zdaniem parter w freakach jest zbyt nudny i tam się nic nie dzieje po obaleniu.
Jak nie przepadam za typem tu ma u mnie plus.
Pytanie czy to będzie k1 w małych rekawicach czy dużych.
 
Wrzosek strasznie obrażalski.


On jest mistrzowski na taki Fame. Szczerze nie wiedziałem że on ma aż TAKI potencjał.:applause::applause::applause:

Brunetka tam się ostro już wystraszyła po tym pytaniu ;)

dzienn- czy już wiesz ?
Wrz- skąd mam k....a wiedzieć!:putinlaugh:
 
Last edited:
On jest mistrzowski na taki Fame. Szczerze nie wiedziałem że on ma aż TAKI potencjał.:applause::applause::applause:

Brunetka tam się ostro już wystraszyła po tym pytaniu ;)

dzienn- czy już wiesz ?
Wrz- skąd mam k....a wiedzieć!:putinlaugh:
Lepszy niż nudziarz Mankowski, Borysa debiut oceniam na 2/10.
Nuda na konferencjach i tragicznie nudna techniczna walka.
 
Lepszy niż nudziarz Mankowski, Borysa debiut oceniam na 2/10.
Nuda na konferencjach i tragicznie nudna techniczna walka.


Wrzosek i Brodnicka to ścisły top freak MMA zadymiarzy. Mańkowski nawet przy nim nie stoi. Wrzosek serio wykonał kapitalną robotę. Z nim nawet może być ciekawie podczas wywiadów z dziennikarzami więc to już najwyższy top zadymiarza ;)
 
Najlepsi zadymiarze freak MMA
Wrzosek , Koral ,Brodnicka ,Murański
Kasjo,Ferrari / choć uważam że ta 2 więcej gra /
Tyburscy , Szeliga , Kwieciński ale musi być dobry sebix z boku.

Więcej zadymiarzy nie stwierdzono.

Jakby co ja Krychy nie liczę. Zwykły gościu który w tym marazmie wybił się ale to zwykły cichy chłopczyna bez genu Sebixa.
 
Last edited:
Najlepsi zadymiarze freak MMA
Wrzosek , Koral ,Brodnicka ,Murański
Kasjo,Ferrari / choć uważam że ta 2 więcej gra /
Tyburscy , Szeliga , Kwieciński ale musi być dobry sebix z boku.

Więcej zadymiarzy nie stwierdzono.

Jakby co ja Krychy nie liczę. Zwykły gościu który w tym marazmie wybił się ale to zwykły cichy chłopczyna bez genu Sebixa.
A co z cypisem? Chętnie bym go zobaczył z miłym panem, obaj mają dziki styl spod żabki
 
A co z cypisem? Chętnie bym go zobaczył z miłym panem, obaj mają dziki styl spod żabki

Cypis raczej nie będzie częstym gościem. Nie zaskoczy mnie jak walka z Qbikem była jednorazowa w karierze.

O jeszcze o Piekut zapomniałem.

 
Last edited:
Wiewiór powiedział że dostał 3k zamiast obiecanych 10k od Boxdela z zakładu który miał z Ferrarim. Ponoć Boxdel dostał od Ferrariego 25k zamiast 100k. To dosyć dziwne ponieważ obaj przynieśli pieniądze w gotówce na konferencję i dali je Goli.
Zakład był żeby podbić oglądalność i tyle. Od początku to podejrzewałem. Zgadali się żeby podbić PPV i zrobić dymy
 
Panowie odnośnie spięcia Majewski/Wardega.. Majewski niefajnie ze kozaczyl do gościa o kulach, wszystko ma swoje granice.
Ale z drugiej strony Wardega mu narobił trochę gnoju tymi filmikami a jeszcze z nim tak gadał jakby z nim wywiad robił xD
Nie wiem czego się Sylwek spodziewał ale tez miał tupet zadawać mu tyle pytań.
 
Back
Top