Fame MMA gala youtuberów

Alan kwieciński vs Denis zalecki na fame13, Alan gdzieś mówił że będzie walczył na f13 a Denis dziś u kaniowskiego się wygadal. Może nie dosłownie ale łatwo idzie skojarzyć fakty. Konferencja to będzie złoto
25kg roznicy fame robi bardzo malo takich walk watpie ze to sie stanie
 
Wpadłem na poroniony pomysł zrobić FAME reality ale z pompą cośna kształ warsaw shore.
Zamknać w Willi np Akopa Majewskiego Wrzoska Zusje Way of Blond oraz Natsu. Alko bez limitów i inne używki raz w tygodniu walka o pozostanie w domu Fame.
Zawodnicy mają do dyspozycji tranerów, szamanów czy wrózki. Mogą odpuścić 2 melanże w tygodniu ale nie pod rząd. Zakaz strojenia choinek oraz fochów , zaakz używania komórke social mediów itd itp
 
Apelowałem o K-1 i teraz wszystko w K-1 , apelowałem o sebixa dla Kwiata i jest. Fame mnie czyta i śledzi moje propozycje jako bossa freak MMA


@EternalDisciple

Oj boski dzisiejszy odcinek. Pomagacz zajebista postać w uniwersum ;) Walczył w MMA w podzemiach. Haha.
Akurat dobry odcinek, młody czarny koń rozgrywek, a siekierka dzisiaj coś przygaszony mitomanił o gośce że go niby lukala z ulicy, coś mi się nie chce wierzyć. Czerwony nos coraz odważniejszy w gadce
 
Akurat dobry odcinek, młody czarny koń rozgrywek, a siekierka dzisiaj coś przygaszony mitomanił o gośce że go niby lukala z ulicy, coś mi się nie chce wierzyć. Czerwony nos coraz odważniejszy w gadce

na rejony wbił nowy kolo co ich nagrywa z czasu terazniejszego. Zobacz jaką sobie Duchu nową chałupę za miliony załatwił ;)
 
Fakt, Soroko robił show, aż w finale sam zemdlał. We freakach Fame i HL już same ulizane sebixy, zero dymów i ogólnie nuda. Na The War przynajmniej nie ma żadnego udawania, choć wieje patolą na kilometr. No i jednak walka trwała 32 minuty, zwycięzca pojechał od razu do szpitala. Ten Soroko 10 lat siedział w pace, dopiero w lutym wyszedł :crazy:
 
Back
Top