Fame MMA gala youtuberów

Wiem ze mnie nie pytasz o zdanie ale raczej Denis wygra, wolałbym Alana bo Denis mnie strasznie denerwuje. Ogólnie całe te uniwersum młodej elany jest irytujące. Tysona najlepiej się słuchało a te arasy, denisy, chacie i ten co wczoraj dostał kopa na łeb to straszne cwaniaki
 

Attachments

  • Screenshot_2021-11-27-00-55-31-031_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-27-00-55-31-031_com.android.chrome.jpg
    200.4 KB · Views: 71
Wiem ze mnie nie pytasz o zdanie ale raczej Denis wygra, wolałbym Alana bo Denis mnie strasznie denerwuje. Ogólnie całe te uniwersum młodej elany jest irytujące. Tysona najlepiej się słuchało a te arasy, denisy, chacie i ten co wczoraj dostał kopa na łeb to straszne cwaniaki


O ty gnoju. Spokojnie luz to moje drugie imię. Dlatego freak MMA to moja bajka. Zastępuje mi mój ulubiony serial - miodowe lata i jerrego springera prime plus mam jeszcze bitkę. Czy może być lepsze uniwersum ? Do tego niedawno odkryłem zajebisty serial na YT z Ełku.

Jestem człowiekiem spełnionym. Już nie muszę 1500 razy oglądać film wielki biały ninja by się pośmiać dobrze.
 
Last edited:
Majewski tydzień temu przywala się do Turskiego , że promuje patologie Fame , pisząc później że z synami sam wykupuje ppv na Fame.

A teraz Majewski , którego śledzi 100 tysięcy ludzi robi to. Lekarza !

:wall::wall::wall:

 
O ty gnoju. Spokojnie luz to moje drugie imię. Dlatego freak MMA to moja bajka. Zastępuje mi mój ulubiony serial - miodowe lata i jerrego springera prime plus mam jeszcze bitkę. Czy może być lepsze uniwersum ? Do tego niedawno odkryłem zajebisty serial na YT z Ełku.

Jestem człowiekiem spełnionym. Już nie muszę 1500 razy oglądać film wielki biały ninja by się pośmiać dobrze.
Miodowe lata zawsze na plus, z żoną wciąż oglądamy jak trafimy w tv, jerrego wieki nie oglądałem. Bezdomni na propsie, oglądam od kilku tygodni. Co do freakow to znam kilku osobiście, jednego nawet uważasz za wielkiego zadymiarza w Fame :) i chyba mam dużą wiedzę jeśli chodzi o freaki.
Wielki biały ninja też zajebisty, ogólnie gdyby aktor się nie przecpal to byłby wielka gwiazda Hollywood
 
Przechuj xD
To, co się dzieje w ostatnich tygodniach na naszym rynku jest niemożliwe. Najpierw o gali Marcinka piszą wszędzie, bo geje pobiły kobiety. Potem na czołówki światowych portali trafia 52 letni aktor, który walczy w klatce 3x3. A teraz w świat poszły walki 5 vs 5.. :brainoverload:



No i jeszcze mamy walki na liście, gdzie u nas zdarzył się śmiertelny wypadek.
 
To fakt ze słabo promowali ta gale, sam bym nie wiedział ze jest gdyby mi ziomek nie powiedział.
Soroko w gromdzie tez się zmarnuje, powinni go wziąć do mmavip najlepiej.

Trudno o mega promocję, gdy uczestnicy to uniwersum kibolskie, więc kontrowersje na poważnie, a nie sztuczne dymy sebixów. Ja się dowiedziałem bo Burkocik był ring girlsem i wrzuciła post na IG (swoja drogą to sugeruje jakiś kontakt z Borkiem, bo ona na jego galach jest od kilku lat).
 
To, co się dzieje w ostatnich tygodniach na naszym rynku jest niemożliwe. Najpierw o gali Marcinka piszą wszędzie, bo geje pobiły kobiety. Potem na czołówki światowych portali trafia 52 letni aktor, który walczy w klatce 3x3. A teraz w świat poszły walki 5 vs 5.. :brainoverload:



No i jeszcze mamy walki na liście, gdzie u nas zdarzył się śmiertelny wypadek.

ale słabi sędziowie, koleś sztywny dostał z 6 młotów za dużo :korwinlaugh:

Bonus nadal tak trenuje?


Boje się, że za te freaki, walki kiboli nie biorą się profesjonaliści. W FameMMA jest sporo ludzi, którzy są odklejeni od rzeczywistości, ale zarząd mają zajebisty.
Co powtórzy się historia jak z kopiami KSW: walka Pudzian vs Najman, wzrost popularności MMA, cyk mnóstwo organizacji z niezłym budżetem tylko wielu o nich już dzisiaj nie pamięta. Z freakami będzie inaczej?


Serio to był dozór?
 


W dywizji kobiet tylko może dziś obecnie papiery na jakieś zadymienie ma Zusje. Reszta to nuda totalna , nawet Linkiewicz stała się już profesjonalną i nic u niej już nie uświadczy. One mogłyby odrazu wbijać do octagonu bo na konfy nie ma po co.


Królowe to Piekut i Brodnicka.
 
Hejter vs ferrarka na f13, chłopaki się wygadali. Jak tak wszyscy będą kłapać dziobami to do końca roku cała kartę poznamy
 
Back
Top