Fame MMA gala youtuberów

Ale dowalili tych Cage F2F. Szkoda tylko że 99 procent to stypowisko. Ja obejrzę tylko Filipek vs Ferrari, choć przez Filipka to będzie takie sobie bo gość nie jest narwany i może Borys vs Parke. Reszty nawet nie tykam.

Nie robią Szeliga vs Fericze , bo Wujek by gadał ciągle o szacunku i że nie będzie robił dymów :)

Mieć takie złoto i tak je marnować :(





 
Last edited:
Alanik podpadł też Rozalowi.
 
Szuli,Borys,Parke, Wrzosek. HL chyba ma serio lepsza kasę bo czuć w tym wywiadzie że Szuli bardziej liczy na HL.

Ciekawe kto następny. Obstawiam wysoko Sowińskiego.
Szuli mógłby dawać ciekawe konferencje.
Sowinski niech zostanie w ksw
 
Szuli mógłby dawać ciekawe konferencje.
Sowinski niech zostanie w ksw


To uczucie gdy sportowcy muszą ratować nam konfy Fame i HL. ;)

Szczerze gdyby nie Brodnicka to nikomu bym nie polecał konf HLu może jeszcze warto posłuchać Kolara. 2 konfe odpaliłem tylko na segment z Brodnicką. 2 konfe Fejmu odpalę też tylko dla Saszy i Krychy. Straszne stypiarstwo cóż zrobić. :(
 
Last edited:
Alanik podpadł też Rozalowi.
Jezus Maria. Anal położył psa dla beki na szczebelkach zimnego grilla i jaka afera.
 
Ale dowalili tych Cage F2F. Szkoda tylko że 99 procent to stypowisko. Ja obejrzę tylko Filipek vs Ferrari, choć przez Filipka to będzie takie sobie bo gość nie jest narwany i może Borys vs Parke. Reszty nawet nie tykam.

Nie robią Szeliga vs Fericze , bo Wujek by gadał ciągle o szacunku i że nie będzie robił dymów :)

Mieć takie złoto i tak je marnować :(
Jebać szacunek! Tylko dymy!
Czekam aż legendarny wój jaca dostanie od kogoś na cytryne.
 
Back
Top