Fame MMA gala youtuberów

Nope. Tańcula i Muran są 100 razy mniej impulsywni od tej dwójki. Ich F2F jeszcze wiele par przebije, dla mnie tam szczerze nie było aż dymogennej atmosfery i zostało zapamiętane tylko licznik słowa ,,Tato"" Murana gdy dzwonili do Jacy. Już wolałem F2F Kasjo-Parke.
Co to za dymy dla niepełnosprawnej gimbazy ??? Wychodzi Narkun na F2F a Czeczen leje go z bani. To jest dym. To się ogląda. Reszta to pizdy
 
Z aktualizowana gala freak w tym roku

Fame 11 , HL1 , Fame 12 , Elite fighters 2 oficjalnie 4 grudnia , Freak Fen, VIP 3, Alkomaster

Chodzą jeszcze pogłoski że HL2 może być w tym roku.
 
Majewski szuka atencji xd i bardzo chce walczyc na fame xd
Aktorstwo ma potencjał, bo w Bartkowiaku wypadł mega realistycznie jako szczurzogęby cygan, więc dymy może zrobić mega dobre.

Ostatecznie wolę go niż Gamou, Szewca czy innych stypiarzy.
 
Aktorstwo ma potencjał, bo w Bartkowiaku wypadł mega realistycznie jako szczurzogęby cygan, więc dymy może zrobić mega dobre.

Ostatecznie wolę go niż Gamou, Szewca czy innych stypiarzy.

Majewski vs Alan , Majewski vs Ferrari , Majewski vs Tyburski, Majewski vs Krycha byłyby zajebiste konfy.
 
Jak myślicie po Jaroszu spływa że Donek gadał że ćpał z Krychą w hotelu czy szykuje się mała solóweczka Jarosz vs Kasjo ;)
 
Jak myślicie po Jaroszu spływa że Donek gadał że ćpał z Krychą w hotelu czy szykuje się mała solóweczka Jarosz vs Kasjo ;)
Sędzia Piotr Jarosz poważny człowiek z mocną psychiką. Zapewne spływa, bo on jest tam sędziować i pilnować żeby sobie amatorzy krzywdy w klatce nie zrobili, a nie robić dymy
 
Krycha nie wyjdzie jako reprezentant Uniq.




U nas jest trochę inna filozofia w kwestii autopromocji - czyli po prostu za mało lajków i za mała popularność i brak dostatecznych znajomości. Trenował w uniqu, ale chyba przestanie, bo widziałem, że szukał mieszkania do wynajęcia w obszarze wca i aligatores, z dala od uniqa.
 
U nas jest trochę inna filozofia w kwestii autopromocji - czyli po prostu za mało lajków i za mała popularność i brak dostatecznych znajomości. Trenował w uniqu, ale chyba przestanie, bo widziałem, że szukał mieszkania do wynajęcia w obszarze wca i aligatores, z dala od uniqa.
Fericze też nie jest gigantem. W Uniq raczej szacunek, bez dymów i na sportowo.
Chociaż dziwnie to brzmi mając w składzie sexmasterkę xD
 
Back
Top